Харків
A-Medical

A-Medical

add_box Гінекологія Косметологія Проктологія Ендоскопія ... ще
«A - Medical Pro» — медичний центр у Харкові. Основними напрямками роботи медичного закладу є проктологія, естетична гінекологія та ендоскопія. У центрі працюють кваліфіковані лікарі, які застосовують сучасні та дієві методики лікування
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled ср : 12:00 - 18:00 access_time_filled вт : вихідний access_time_filled чт : вихідний access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
провулок Кравцова, 19на карті
Шевченківський м.Історичний музей

«A - Medical Pro» — це медичний центр, який знаходиться у самому серці Харкова. Тут надають професійну медичну допомогу: консультативні прийоми, огляди, діагностичні дослідження, підбір схеми лікування, виходячи з особливостей здоров'я пацієнтів.

Напрями

У центрі «A - Medical Pro» надають допомогу за такими напрямками, як:

• гінекологія;
  • проктологія;
  • косметологія;
  • ендоскопія.

Фахівці

У медцентрі «A - Medical Pro» працюють лікарі тільки з вищою медичною освітою. Постійно вдосконалюють свої навички кваліфікації за допомогою курсів, семінарів, майстер-класів, науково-практичних семінарів. Це дозволяє їм застосовувати сучасні та дієві методи лікування, які позитивно позначаються на здоров'ї пацієнтів.

Обладнання

Велике значення має якісне обладнання. У медичному центрі використовується краще, сертифіковане обладнання нового покоління, яке ввозиться із зарубіжних країн. Завдяки цьому лікарі можуть швидко діагностувати патологічні зміни в організмі людини.  У медцентрі доступна така апаратура, як:

• УЗД-апарат Versana Essential;
  • кольпоскоп Scaner MK-300.
Валентина 16 Січень 2024
Сподобалась клініка, дуже комфортно було.
Валентина 16 Січень 2024
Сподобалась клініка, дуже комфортно було.
Ганна 08 Листопад 2023
Клініка комфортна. Рекомендую