Сторінка 11: Дитячі УЗД-фахівці Києва

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Ярошовець Наталія Сергіївна на Doc.ua
Наталія Сергіївна — акушер-гінеколог і лікар пренатальної діагностики. Спеціалізується на лікуванні патологій шийки матки, спостерігає за вагітністю, включаючи складні випадки з патологіями плоду. Надає медичні послуги з проведення УЗД органів черевної порожнини та нирок, органів малого таза, молочних залоз і щитовидної залози
Лікар Невролог, УЗД-фахівець Адаменко Катерина Борисівна на Doc.ua
Доктор Адаменко Є.Б. займається прийомом і веденням дітей з патологіями перинатально періоду, синдромами гіпо- та гіпердинамії, епілептичними станами, тиками, проблемами психомовного та рухового розвитку, відхиленнями в роботі вегетативної нервової системи та ін.
Лікар Педіатр, УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Ігнатова Тетяна Борисівна на Doc.ua
Тетяна Борисівна спеціалізується на проведенні функціональної діагностики у дітей: електрокардіографії, добового моніторування артеріального тиску.
Лікар УЗД-фахівець, Радіолог Хомутов Дмитро Володимирович на Doc.ua
Спеціалізується на проведенні УЗД всіх органів і систем. У зону професійних інтересів входить також лікування статевих інфекцій, хвороб передміхурової залози, статевого члена, хвороб нирок, сечового міхура, еректильної дисфункції. Даний фахівець також веде англомовний прийом
Лікар Андролог, УЗД-фахівець, Уролог Тачко Олександр Вікторович на Doc.ua
Лікар уролог-андролог, кандидат наук з 2016 року. Проводить огляд, вивчення анамнезу та консультації по лікуванню захворювань урологічного профілю, призначає необхідне дообстеження, інтерпретує результати аналізів, УЗД. Призначає індивідуальний план лікування і рекомендації для профілактики захворювань.
Лікар УЗД-фахівець Сосніна Марина Леонідівна на Doc.ua
М.Л. Сосніна УЗД-спеціаліст вищої категорії, лікар володіє всіма видами УЗ-діагностики у дітей та дорослих. Проводить ультразвукову діагностику органів малого таза, черевної порожнини, слинних залоз, сечостатевої системи та ін.
Лікар УЗД-фахівець Житник Володимир Олексійович на Doc.ua
Спеціаліст з проведення УЗД-діагностики. Займається ультразвуковою доплерографією судин, дослідженням нирок, органів черевної порожнини, передміхурової залози, щитовидної залози, органів малого таза, органів мошонки. Також проводить ехокардіографію
Лікар УЗД-фахівець Олексієнко Олена Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар ультразвукової діагностики широкого профілю. Проводить всі види УЗД: черевної порожнини, малого таза, щитовидної залози, УЗД судин, нирок і сечового міхура, УЗД м'яких тканин. Приймає дітей з народження і дорослих.
Лікар УЗД-фахівець Орел Наталія Євгеніївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Наталія Євгенівна є кваліфікованим фахівцем в області ультразвукової діагностики. Володіє великим спектром методик УЗД при захворюваннях різних систем і органів. Має у своєму розпорядженні навичками лікаря ургентної (невідкладної) УЗ-діагностики
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Злочевська Ірина Едуардівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог надає кваліфіковану допомогу пацієнткам із захворюваннями ендометрія, функціональними кістами, гострим аднекситом, аномальними матковими кровотечами. Відновлює оваріально-менструальний цикл, проводить видалення новоутворень жіночих статевих органів. Спеціалізується на прийомі вагітних пацієнток з патологією шийки матки