Сторінка 11: Дитячі УЗД-фахівці в Києві

Лікар Ендокринолог, Гастроентеролог, Терапевт, УЗД-фахівець Латиш Наталія Олеговна на Doc.ua
Візіум, медичний центр
Лікар Неонатолог, Педіатр, УЗД-фахівець Костюк Олена Олександрівна на Doc.ua
Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Осокорках
вул. Срібнокільська, 20на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Гінеколог-ендокринолог, Гінеколог, Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Репродуктолог Карпенко Анжеліка Миколаївна на Doc.ua
Анжеліка Миколаївна - акушер-гінеколог вищої категорії, гінеколог-ендокринолог, репродуктолог, який оперуючий гінеколог, фахівець ультразвукової діагностики. Також є дитячим гінекологом. Регулярно бере участь в державних і міжнародних конференціях по впровадженню сучасних методик в оперативній гінекології.
Медичний центр «Медикс»
вул. Урлівська, 30на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Карапетян Еліз Мартиновна на Doc.ua
Лікар гінеколог дитячого та підліткового віку, проводить УЗД при вагітності, антигомотоксичну терапію і мезотерапію, що особливо актуально при лікуванні запальних захворювань ОМТ і безпліддя
Лікар Ендокринолог, УЗД-фахівець, Дієтолог Стригунова Юлія Іванівна на Doc.ua
Юлія Сергіївна займається діагностикою та лікуванням пацієнтів із затримкою фізичного і статевого розвитку, лікуванням патологій щитовидної залози, вродженої дисфункції наднирників, ожирінням, метаболічним синдромом, істинним і хибним крипторхізмом і т.д.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Андрєєва Галина Миколаївна на Doc.ua
31рік досвіду
Основна сфера діяльності - лікування ендокринних захворювань жіночої статевої сфери. Займається лікуванням патологій шийки матки, жіночої безплідності, періоду клімаксу, локальних запальних процесів статевих органів. Підбирає методи контрацепції. Приймає дітей віком від 14 років.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог, Мамолог Кравчук Інна Іванівна на Doc.ua
Інна Іванівна є досвідченим акушером-гінекологом, гінекологом-ендокринологом, мамологом, фахівцем у сфері дитячої та підліткової гінекології. Проводить ультразвукові дослідження, терапію захворювань шийки матки та інших хвороб жіночих статевих органів. Займається лікуванням запальних, дистрофічних захворювань вульви, хронічного ендометриту, рецидивних ендо-, екзоцервіціта за допомогою плазмоліфтінгу
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Яценко Вікторія Юріївна на Doc.ua
21рік досвіду
Доктор Яценко В.Ю. - фахівець в гінекологічній ендокринології, УЗ-діагностиці, всебічній терапії гінекологічних проблем загального спектра. Авторству Вікторії Юріївни належить більш ніж 50 наукових робіт і 2 патенти на винаходи. Лікар також є дитячим і підлітковим гінекологом. Приймає пацієнток до 35 років
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Пінчук Марина Іванівна на Doc.ua
Лікар УЗД-фахівець, репродуктолог, акушер-гінеколог. Спеціалізується на лікуванні безпліддя, внутрішньоматковій інсемінації, радіохвильовому лікуванні патологій шийки матки, проводить УЗ-скринінг вагітних, вакуум-регуляцію менструального циклу. Займається інтимною пластикою: пластика малих статевих губ, хірургічна дефлорація (розтин дівочої пліви), гіменопластика (відновлення дівочої пліви)
Лікар УЗД-фахівець, Гастроентеролог Сердюк Сергій Анатолійович на Doc.ua
Лікар другої категорії Сердюк Сергій Анатолійович має значний страж роботи в області гастроентерології та УЗД-діагностики. Проводить огляди та консультації за результатами проведених аналізів, ультразвукове обстеження всіх органів і систем, доплерографію судин організму, діагностику і лікування захворювань
Медичний центр «Медикс»
Гастроэнтеролог - взрослые с 15 лет / УЗИ-диагностика - дети с 1 месяца. Повторная консультация — 400 грн.
вул. Урлівська, 30на карті