Сторінка 16: Дитячі УЗД-фахівці в Києві

Лікар Педіатр, Невролог, УЗД-фахівець Грищук Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Має великий досвід роботи в області терапії неврологічних захворювань дітей різних вікових груп. Виконує УЗД діагностику внутрішніх органів.
Лікар Гастроентеролог, Педіатр, УЗД-фахівець Павлюченко Наталія Олександрівна на Doc.ua
Лікар-педіатр, гастроентеролог, УЗД-фахівець. Основні напрямки роботи: функціональні і органічні захворювання органів шлунково-кишкового тракту, простудні та інфекційні захворювання в педіатрії; УЗД обстеження органів черевної порожнини та нирок.
Амеда на Златоустівській
вул. Златоустівська, 16на карті
Шевченківськийм. Університет
Лікар УЗД-фахівець, Педіатр Кльоц Тетяна Дмитрівна на Doc.ua
Кльоц Тетяна Дмитрівна
Спеціалізується на веденні дітей, починаючи з грудного віку і до 18 років, займається питаннями годування новонароджених, введенням прикорму, діагностикою та лікуванням неврологічних та інших дитячих захворювань.
Лікар Ендокринолог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Коноваленко Іван Володимирович на Doc.ua
Вирішує проблему безпліддя, лікує патології шийки матки (ерозії, дисплазію), запальні хвороби, інфекційні.
Клініка вашої сімейної медицини Family Clinic
вул. Підвисоцького, 19на карті
Печерськийм. Печерська
Лікар УЗД-фахівець, Сімейний лікар, Гастроентеролог Стрільник  Надія Олегівна на Doc.ua
Надія Олегівна фахівець з діагностики та лікування захворювань терапевтичного профілю, серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, дихальної системи. Проводить профілактичні огляди, консультує дітей з 5 років.
Лікар Сімейний лікар, Терапевт, УЗД-фахівець Солодовников Ігор В'ячеславович на Doc.ua
Ігор В'ячеславович займається захворюваннями широкого спектра. Він діагностує, веде і лікує проблеми дихальної, травної, серцево-судинної системи і інфекційні захворювання. Виконує різні процедури, такі як ЕКГ, спірографію, фізіо-процедури і холтер
4.7
Лікар УЗД-фахівець Климовська Галина Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. Проводить УЗД для дорослих і дітей. Постійно підвищує свою кваліфікацію на різних курсах, майстер-класах, семінарах
4.2
Лікар УЗД-фахівець, Сімейний лікар Коломієць Людмила Ростиславівна на Doc.ua
Лікар загальної практики спеціалізується на діагностиці та лікуванні гастроентерологічних, кардіологічних, захворювань верхніх дихальних шляхів у дорослих і дітей з 1-го року життя.
4.1
Лікар Репродуктолог, Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Ковалишина Наталія Василівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог і фахівець УЗ-діагностики. Займається лікуванням патологій шийки матки, запальних захворювань органів малого таза, вирішенням проблем з зачаттям, веде вагітних, проводить кріодеструкцію патологій шийки матки та ін. Також виконує УЗ-діагностику органів малого таза, органів черевної порожнини, молочних залоз, щитовидної залози і ін. Як акушер-гінеколог приймає дорослих і підлітків, як УЗ-фахівець - дорослих і дітей з 5 років.
4.1
Лікар УЗД-фахівець Шимон Михайло Михайлович на Doc.ua
Дорослий і дитячий УЗ-діагност. Проводить функціональну діагностику (ехокардіографія, доплеровське сканування судин) і ультразвукове дослідження
Лікувально-діагностичний центр АДОНІС на Григоренка
проспект П. Григоренка, 22/20на карті