Сторінка 15: Дитячі УЗД-фахівці Києва

Лікар УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Котікова Олександра Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на функціональній діагностиці та ультразвуковій діагностиці. Проводить ехокардіографію, УЗД (доплерографію) судин голови, шиї, верхніх і нижніх кінцівок
Лікар УЗД-фахівець Приходько  Оксана  Іванівна на Doc.ua
Я лікар-УЗД із сучасними методами діагностики захворювань. Моя мета-допомогти зберегти здоров’я пацієнтів, користуючись протоколами МОЗ та науковими даними.
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець Новіцька Людмила Миколаївна на Doc.ua
Лікар УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Фірсова Ірина Геннадіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ультразвуковій та функціональній діагностиці. Проводить ехокардіографію, дуплексне сканування судин, ультразвукове дослідження органів черевної порожнини, малого таза, щитовидної залози. Веде прийом для дітей від 1 року
Лікар УЗД-фахівець Ілясова Ольга Віталіївна на Doc.ua
Лікар Кардіолог, УЗД-фахівець Новіков Євген Вячеславович на Doc.ua
Кардіолог, лікар УЗД, інтервенційний кардіолог. Доктор філософії. Асистент навчально-наукового центру – Український тренінговий центр сімейної медицини НМУ імені О.О. Богомольця. Напрямки роботи: Ехокардіоскопія у дітей і дорослих, навантажувальні проби в кардіології, УЗД органів гепатобіліарної, сечовидільної систем, Доплерографія судин голови та шиї,черевної аорти, УЗД щитоподібної залози, Добове Холтер-ЕКГ та АД моніторування, ЕКГ