Сторінка 15: Дитячі УЗД-фахівці в Києві

Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець Кринична Олена Анатоліївна на Doc.ua
Олена Анатоліївна - дорослий і дитячий гінеколог, проводить консультативні прийоми пацієнток, діагностує і займається лікуванням жіночих хвороб. З метою діагностики патологій застосовує у своїй практиці ультразвукове дослідження. Приймає і консультує як дорослих, так і юних пацієнток
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог Злочевська Ірина Едуардівна на Doc.ua
Злочевська Ірина Едуардівна
Лікар акушер-гінеколог надає кваліфіковану допомогу пацієнткам із захворюваннями ендометрія, функціональними кістами, гострим аднекситом, аномальними матковими кровотечами. Відновлює оваріально-менструальний цикл, проводить видалення новоутворень жіночих статевих органів. Спеціалізується на прийомі вагітних пацієнток з патологією шийки матки
Клиника Soft Medical
вулиця Родини Крістерів, 20на карті
Подільськийм. Нивки
Лікар УЗД-фахівець  Маханець Наталія Валеріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на проведенні ультразвукових досліджень внутрішніх і поверхнево розташованих органів, суглобів і судин із застосуванням функціональних проб і доплерывських методик
«Медіан»
вул. Ярославська, 55на карті
Подільськийм. Контрактова площа
Лікар УЗД-фахівець, Невролог Костюкова  Катерина Олександрівна на Doc.ua
Лікар-невролог має успішний багаторічний досвід роботи зі складними пацієнтами неврологічного профілю. Діагностує у дітей функціональні порушення і захворювання в результаті ураження центральної або периферичної нервової системи. Проводить комплексне лікування пацієнтів до повного одужання. Спостерігає дітей з народження до 3 років в рекомендовані терміни для оцінки фізичного, мовного, психо-емоційного розвитку, неврологічного статусу
Лікар УЗД-фахівець Кравець Тетяна Петрівна на Doc.ua
Тетяна Петрівна займається діагностичними дослідженнями, спрямованими на виявлення аномалій в роботі і структурі серця, вроджених вад, кардіоміопатій, а саме - ехокардіографії. Також Тетяна Петрівна проводить ультразвукову діагностику поверхневих структур і внутрішніх органів дитячого організму.
Лікар УЗД-фахівець Гордій Марія Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. Проводить доплерографію периферичних судин верхніх кінцівок, доплерографію периферичних судин нижніх кінцівок (артерій і вен), УЗД органів черевної порожнини, УЗД сечовидільної системи. Веде прийом для дітей з 3-х місяців
«Медіан»
вул. Ярославська, 55на карті
Подільськийм. Контрактова площа
Виклик додому
Лікар УЗД-фахівець, Кардіолог Шадорська Наталія Романівна на Doc.ua
Дитячий кардіоревматолог компетентна у лікуванні болю в суглобах, артропатій, змін артеріального тиску, вродженої вади серця, інфекційних ревматичних захворювань, аритмії і т.д. Крім того, лікар виконує ультразвукову діагностику аномалій розвитку серця та органів черевної порожнини, заочеревинного простору, нирок, щитовидної залози, передміхурової залози
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Мамолог Рубінштейн Ганна Мойсеївна на Doc.ua
Співавтор наукових публікацій у вітчизняних та міжнародних виданнях, навчальний посібник «Ведення пологів та розродження. Книга І », спеціалізується на фізіологічному пологах (природні пологи, природні пологи з рубцем на матці, з тазовим передлежанням плода), вертикальних пологах, кесаревому розтині.
Лікар Сімейний лікар, УЗД-фахівець Федченко Олена Володимирівна на Doc.ua
Сімейний лікар першої кваліфікаційної категорії. Напрямки практичної діяльності: кардіологія, гастроентерологія, пульмонологія.
Лікар Кардіолог, УЗД-фахівець Острась Олексій Віталійович на Doc.ua
Острась Олексій Віталійович
Лікар другої категорії
Лікар дитячий кардіолог веде амбулаторне спостереження і лікування дітей з вродженими та набутими вадами серця, патологією міокарда до і після оперативного втручання. Крім того, Олексій Віталійович виконує УЗД-діагностику порушень ритму серця, роботи судин у дорослих, дітей і плода