Сторінка 14: Дитячі УЗД-фахівці в Києві

Лікар Уролог, Андролог, УЗД-фахівець Тачко Олександр Вікторович на Doc.ua
Тачко Олександр Вікторович
21рік досвіду
Лікар уролог-андролог, кандидат наук з 2016 року. Проводить огляд, вивчення анамнезу та консультації по лікуванню захворювань урологічного профілю, призначає необхідне дообстеження, інтерпретує результати аналізів, УЗД. Призначає індивідуальний план лікування і рекомендації для профілактики захворювань.
Медичний центр «Медикс»
Повторная консультация — 300 грн.
вул. Урлівська, 30на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар УЗД-фахівець Сосніна Марина Леонідівна на Doc.ua
21рік досвіду
М.Л. Сосніна УЗД-спеціаліст вищої категорії, лікар володіє всіма видами УЗ-діагностики у дітей та дорослих. Проводить ультразвукову діагностику органів малого таза, черевної порожнини, слинних залоз, сечостатевої системи та ін.
Медичний центр «Альфа-Віта»
пер. Нестеровский, 13/19 на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар УЗД-фахівець Житник Володимир Олексійович на Doc.ua
Спеціаліст з проведення УЗД-діагностики. Займається ультразвуковою доплерографією судин, дослідженням нирок, органів черевної порожнини, передміхурової залози, щитовидної залози, органів малого таза, органів мошонки. Також проводить ехокардіографію
Nativita (Натівіта), центр репродуктивної медицини
вул. Вишгородська, 45 А/6на карті
Подільський
Лікар УЗД-фахівець Орел Наталія Євгеніївна на Doc.ua
Наталія Євгенівна є кваліфікованим фахівцем в області ультразвукової діагностики. Володіє великим спектром методик УЗД при захворюваннях різних систем і органів. Має у своєму розпорядженні навичками лікаря ургентної (невідкладної) УЗ-діагностики
Оптіма-фарм на Солом'янській
ул. Соломенская, 33, 1-й этажна карті
Солом'янський
Лікар УЗД-фахівець Лавренцова Тетяна Олександрівна на Doc.ua
УЗД-спеціаліст другої категорії, спеціалізується на дослідженні органів черевної порожнини, заочеревинного простору у дорослих і дітей, органів малого таза у жінок і чоловіків, органів мошонки, щитовидної залози, слинних залоз, молочних залоз, м'яких тканин, лімфатичних вузлів
Лікар УЗД-фахівець Шило Віктор Тихонович на Doc.ua
Шило Віктор Тихонович
31рік досвіду
Лікар спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. Проводить такі УЗД дослідження: залоз, м'яких тканин, судин шиї та голови, суглобів, органів черевної порожнини і малого таза. Також, проводить еластографію
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець Кринична Олена Анатоліївна на Doc.ua
Олена Анатоліївна - дорослий і дитячий гінеколог, проводить консультативні прийоми пацієнток, діагностує і займається лікуванням жіночих хвороб. З метою діагностики патологій застосовує у своїй практиці ультразвукове дослідження. Приймає і консультує як дорослих, так і юних пацієнток
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог Злочевська Ірина Едуардівна на Doc.ua
Злочевська Ірина Едуардівна
Лікар акушер-гінеколог надає кваліфіковану допомогу пацієнткам із захворюваннями ендометрія, функціональними кістами, гострим аднекситом, аномальними матковими кровотечами. Відновлює оваріально-менструальний цикл, проводить видалення новоутворень жіночих статевих органів. Спеціалізується на прийомі вагітних пацієнток з патологією шийки матки
Клиника Soft Medical
вулиця Родини Крістерів, 20на карті
Подільськийм. Нивки
Лікар УЗД-фахівець  Маханець Наталія Валеріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на проведенні ультразвукових досліджень внутрішніх і поверхнево розташованих органів, суглобів і судин із застосуванням функціональних проб і доплерывських методик
«Медіан»
вул. Ярославська, 55на карті
Подільськийм. Контрактова площа
Лікар УЗД-фахівець, Невролог Костюкова  Катерина Олександрівна на Doc.ua
Лікар-невролог має успішний багаторічний досвід роботи зі складними пацієнтами неврологічного профілю. Діагностує у дітей функціональні порушення і захворювання в результаті ураження центральної або периферичної нервової системи. Проводить комплексне лікування пацієнтів до повного одужання. Спостерігає дітей з народження до 3 років в рекомендовані терміни для оцінки фізичного, мовного, психо-емоційного розвитку, неврологічного статусу