Сторінка 14: Дитячі УЗД-фахівці Києва

Лікар УЗД-фахівець Егорова Наталья Александровна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. Проводить дуплексне (триплексне) сканування судин (вени і артерії) нижніх і верхніх кінцівок, брахіоцефальної зони (шия), транскраніальне сканування судин головного мозку, ехокардіографію, еластографію, УЗД органів черевної порожнини, нирок, щитовидної залози
Лікар Кардіолог, УЗД-фахівець Артеменко Євгенія Олександрівна на Doc.ua
Лікар-кардіолог проводить діагностику, лікування і профілактику захворювань серця, в тому числі вроджених вад серця, набутих вад серця, порушення ритму (-екстрасистолія, аритмія, тахікардія, брадикардія). Надає допомогу при вегето-судинних порушеннях, захворюваннях серця запального характеру (міокардити), захворюваннях системного характеру
Лікар УЗД-фахівець Кузьменко Сергій Юрійович на Doc.ua
Кузьменко Сергій Юрійович є лікарем ультразвукової діагностики вищої категорії, що протягом багатьох років допомагає своїм пацієнтам. Аби удосконалювати свої навички та знання, лікар бере активну участь в науково-практичних конференціях і тематичних курсах з ультразвукової діагностики
Лікар УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Тараненко Тамара Вікторівна на Doc.ua
Доктор Тараненко Т.В. є досвідченим фахівцем в області ультразвукової та функціональної діагностики. Тамара Вікторівна неодноразово виступала на ТБ-передачах (ТРК «Київ», програми «Добрий вечір»), її авторству належить патент по новому способу терапії склеродермії у дітей.
Лікар УЗД-фахівець Зінькевич Людмила Андріївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Більше 10 років Людмила Андріївна займається проведенням ультразвукових досліджень у дітей і дорослих. Доктор Зінькевич компетентна в проведенні УЗД внутрішніх органів, залоз, м'яких тканин, нейросонографії, транскраніального УЗ-сканування.
Лікар Педіатр, УЗД-фахівець, Неонатолог Рижук Віта Григорівна на Doc.ua
Лікар проводить діагностику і лікування захворювань дитячого і підліткового віку, займається вакцинацією і наглядом за дітьми. Віта Григорівна спеціалізується на УЗ-дослідженнях щитовидної та молочної залоз, м'яких тканин, органах черевної порожнини, сечостатевої системи, органах малого таза, вагітності на малих термінах
Лікар УЗД-фахівець Фріз Артур Петрович на Doc.ua
Артур Петрович - фахівець в області виявлення патологій в тілі людини методами ультразвукових досліджень. Займається прийомом дорослих і дітей старше 5-ти років, а також в разі необхідності проведенням консультацій з питань діагностики.
Лікар УЗД-фахівець, Сімейний лікар Комарова  Владислава  Олександрівна на Doc.ua
Владислава Олександрівна консультує дорослих від 18 років з питань лікування і профілактики захворювань дихальної, серцево-судинної систем, шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи. Також лікар проводить УЗД дітям від 2х років та дорослим пацієнтам.
Лікар УЗД-фахівець Носов Вадим Вікторович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Вадим Вікторович виконує ультразвукові обстеження серцево-судинної системи у дітей з перших днів життя. Використовує методи ударно-хвильової терапії. Доктор також компетентний в дослідженні головного мозку для ранньої діагностики патологічних змін нервової системи у немовлят, які могли виникнути в результаті несприятливого перебігу вагітності та пологів
Лікар УЗД-фахівець Польовчук Христина Євгеніївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. Проводить УЗД внутрішніх органів: черевної порожнини, нирок, молочних залоз та інших, а також стеатометрію, дуплексне сканування судин