Сторінка 12: Дитячі УЗД-фахівці в Києві

Лікар Сімейний лікар, Гастроентеролог, УЗД-фахівець Багіров Алі Азіз Огли на Doc.ua
Алі Багіров — сімейний лікар, спіціалізіруется на лікуванні захворювань педіатричного, терапевтичного, імунологічного профілю. Володіє базовими навичками квантової терапії та функціональної діагностики
Амеда на Оболоні
Оболонська набережна, 1, корпус 3на карті
Оболонський
Лікар УЗД-фахівець Калинчук Анна Михайлівна на Doc.ua
Проводить ультразвукову діагностику всіх органів і систем дорослих і дітей. Володіє методами сонографічного обстеження. Виконує обстеження новонароджених (в тому числі і недоношених).
Уніклініка
УЗД омт - 550грн
вул. Героїв Сталінграда, 4 корпус 4на карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар УЗД-фахівець Кривенко Наталія Євгеніївна на Doc.ua
Наталія Євгенівна спеціалізується на ультразвуковій діагностиціи, комп'ютернійі томографії, рентгенології. Досконально володіє сучасними методиками проведення УЗ-діагностики, включаючи ехокардіографію, доплерівські дослідження та ін. Має великий досвід виявлення онкологічних патологій
Ультразвуковий скринінговий центр, приватний кабінет
вул. Маршала Якубовського, 2на карті
Голосіївськийм. Іподром
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець Буяло Валентина Віталіївна на Doc.ua
Валентина Віталіївна діагностує, а після проводить лікування патологій гінекологічного профілю (органів малого таза у жінок). Лікує статеві інфекції, хвороби запальної природи, порушення менструального циклу.
Лікар УЗД-фахівець Хараберюш Галина Миколаївна на Doc.ua
Галина Миколаївна займається всебічною терапією патологій серця хронічного і підгострого характеру. Доктор володіє всіма видами ультразвукового обстеження для дорослих і дітей
Лікар УЗД-фахівець, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог, Акушер-гінеколог, Ендокринолог Танько Ольга Петрівна на Doc.ua
Лікар має великий досвід роботи в гінекології, репродуктивній ендокринології. Спеціалізується на виконанні втручань вагінальним доступом (гістеректомії, пластичні операції) і абдомінальним доступом із застосуванням ендоскопічних технологій і навичок естетичної гінекології. Володіє навичками проведення патологічних пологів, виконання оперативних втручань при екстрених акушерських ситуаціях
Лікар УЗД-фахівець Чепурната Ірина Миколаївна на Doc.ua
Лікар проводить ультразвукові дослідження внутрішніх органів і систем, доплерографію. Дає експертну оцінку результатам УЗ-діагностики. Працює на сучасному обладнанні, що забезпечує точну постановку діагнозу. Веде прийом дорослих і дітей, проводить внутрішньоутробне обстеження
Лікар Лікар функціональної діагностики, Фізіотерапевт, Сімейний лікар, УЗД-фахівець, Педіатр Негрієнко Юлія Анатоліївна на Doc.ua
Доктор веде прийом дітей і дорослих по терапевтичному напрямку, а також консультує в області фізіотерапевтичного лікування і реабілітації. Проводить всі основні види фізіопроцедур. Підбирає індивідуальні відновлювальні програми. Практикує методику нейрореабілітації апаратного біоуправління
Лікар УЗД-фахівець Савіна Ірина Володимирівна на Doc.ua
Ірина Володимирівна займається проведенням сучасної УЗ-діагностики на апаратах останнього покоління "Aloka", "Toshiba", "Phillips", "Medison". Здійснює весь спектр УЗ-діагностики для дорослих, а також спеціалізовані дослідження для дітей.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог Ярошовець Наталія Сергіївна на Doc.ua
Наталія Сергіївна — акушер-гінеколог і лікар пренатальної діагностики. Спеціалізується на лікуванні патологій шийки матки, спостерігає за вагітністю, включаючи складні випадки з патологіями плоду. Надає медичні послуги з проведення УЗД органів черевної порожнини та нирок, органів малого таза, молочних залоз і щитовидної залози
КДЦ Святошинського району, філіал №1
ул. Чернобыльская, 5/7на карті