Сторінка 13: Дитячі УЗД-фахівці в Києві

Лікар УЗД-фахівець Ніколова Олена Іванівна на Doc.ua
Доктор Ніколова проводить весь спектр досліджень з використанням ультразвуку, має величезний досвід в проведенні УЗ-досліджень дитячого організму як звичайних, так і спеціалізованих (тимуса, головного мозку), також доктор проводить повноцінну УЗ-діагностику всіх органів і систем у дорослих.
Лікар УЗД-фахівець, Уролог Казанський В'ячеслав Сергійович на Doc.ua
В'ячеслав Сергійович спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань урологічного профілю, а також хвороб, що передаються статевим шляхом. Виконує УЗД, апаратний пневмовібромасаж, фонофорез лікарських сумішей в простату, використовує інфрачервоний ректальний лазер, а також проводить гідро- і лазер-ЛОД терапію для відновлення ерекції, тривалості статевого акту і лібідо. Має досвід роботи лікарем-урологом в хірургічному відділенні
Лікар Педіатр, Гастроентеролог, УЗД-фахівець Сосновенко Світлана Анатоліївна на Doc.ua
Світлана Анатоліївна проводить діагностику і лікування дітей з гострими і хронічними захворюваннями різних систем організму (дихальної, травної, сечовидільної та ін.). Займається лікуванням бронхіту, ларингіту, пневмонії, гастриту, холециститу, анемії, циститу, різних інфекційних захворювань та ін. Проводить консультації по догляду за новонародженими дітьми та їх вигодовуванню, отоскопію, УЗ-діагностику
Лікар УЗД-фахівець, Радіолог Хомутов Дмитро Володимирович на Doc.ua
Спеціалізується на проведенні УЗД всіх органів і систем. У зону професійних інтересів входить також лікування статевих інфекцій, хвороб передміхурової залози, статевого члена, хвороб нирок, сечового міхура, еректильної дисфункції. Даний фахівець також веде англомовний прийом
Лікарська практика
вул. Назарівська, 13на карті
Шевченківськийм. Університет
Лікар УЗД-фахівець Лозанюк Ольга Василівна на Doc.ua
Ольга Василівна проводить ультразвукові дослідження органів і систем організму. Веде прийом дорослих і дітей з 3 років. Виконує УЗД органів черевної порожнини (печінка, селезінка, підшлункова залоза), сечовидільної системи, щитовидної залози, молочних залоз та ін.
Лікар Невролог, УЗД-фахівець, Неонатолог Костюкова Дарія Миколаївна на Doc.ua
Дарія Миколаївна - спеціаліст з дитячої неврології, займається діагностуванням, лікуванням, а також ранньою реабілітацією дітей, які перенесли перинатальні ураження нервової системи. Також доктор Костюкова спеціалізується на оцінці неврологічного та психо-моторного стану у недоношених і незрілих дітей. Діагностує і лікує порушення сну у дітей різного віку. Активно відвідує науково-практичні конференції з неонатології, неврології та педіатрії
Лікар УЗД-фахівець Олексієнко Олена Олександрівна на Doc.ua
Лікар ультразвукової діагностики широкого профілю. Проводить всі види УЗД: черевної порожнини, малого таза, щитовидної залози, УЗД судин, нирок і сечового міхура, УЗД м'яких тканин. Приймає дітей з народження і дорослих.
Валерія на Старокиївській
консультация повторно — 250 грн.
вул. Старокиївська, 9на карті
Подільськийм. Політехнічний інститут
Виклик додому
«Моя клініка» на Оболоні
вул. Героїв Сталінграда, 20на карті
Оболонськийм. Мінська
Клініка здорова нація
Ціна прийому залежить від виду УЗД
проспект Минский, 6на карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар УЗД-фахівець, Терапевт, Сімейний лікар Полякова Ганна Володимирівна на Doc.ua
Спеціаліст в області терапії, сімейної медицини, ультразвукової діагностики. Сімейний лікар 2-ї категорії. Лікар-сонолог. Займається діагностикою та лікуванням захворювань дихальної, сечовидільної, серцево-судинної, травної систем; є співавтором 10 наукових статей, 23 тез, 5 методичних рекомендацій.
Лікар УЗД-фахівець Сопина Ніна Володимирівна на Doc.ua
Сопина Ніна Володимирівна
Доктор Сопина є доцентом кафедри терапії, найдосвідченішим фахівцем з діагностики УЗД для дорослих і дітей від 8 років і старше. За час своєї практики Ніна Володимирівна відвідала безліч конгресів, конференцій та інших спеціалізованих навчальних заходів для лікарів.
Лікар УЗД-фахівець Климовська Галина Миколаївна на Doc.ua
Галина Миколаївна спеціалізується на ультразвуковому діагностуванні захворювань кістково-м'язової, сечостатевої, серцево-судинної систем, патологій шлунково-кишкового тракту.