Сторінка 21: Дитячі УЗД-фахівці в Києві

Сьогодні, 17 Червня
Лікар УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Тараненко Тамара Вікторівна на Doc.ua
Доктор Тараненко Т.В. є досвідченим фахівцем в області ультразвукової та функціональної діагностики. Тамара Вікторівна неодноразово виступала на ТБ-передачах (ТРК «Київ», програми «Добрий вечір»), її авторству належить патент по новому способу терапії склеродермії у дітей.
Неврологічна клініка доктора Яценко

Допплерография сосудов головы – 370 грн.

Допплерография сосудов шеи – 370 грн.

Допплерография сосудов верхних конечностей – 740 грн.

Допплерография сосудов нижних конечностей – 740 грн.

вул. Богомольця, 4на карті
Печерськийм. Палац Спорту
Виклик додому
Лікар УЗД-фахівець Горбатенко Наталія Валеріївна на Doc.ua
Н.В. Горбатенко проводить діагностику методом УЗД патологій у дорослих і дітей (від народження). Проводить УЗД кульшових суглобів, м'яких тканин, грудних і лімфатичних залоз, органів черевної порожнини та інші види, а також доплерографію
Лікар УЗД-фахівець Зінькевич Людмила Андріївна на Doc.ua
Більше 10 років Людмила Андріївна займається проведенням ультразвукових досліджень у дітей і дорослих. Доктор Зінькевич компетентна в проведенні УЗД внутрішніх органів, залоз, м'яких тканин, нейросонографії, транскраніального УЗ-сканування.
Медіком (Medikom) на Печерську
Стоимость приема зависит от стоимости выбранной диагностической услуги
вул. Василя Тютюнника, 37/1на карті
Печерськийм. Палац Україна
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Стецюк Крістіна Вікторівна на Doc.ua
Крістіна Вікторівна лікар-акушер-гінеколог, лікар УЗД
Лікар УЗД-фахівець Замостьяніна Ганна Валеріївна на Doc.ua
Доктор проводить 3D УЗД молочних залоз на апараті Siemens Acuson S2000 ABVS зі скануючої приставкою для мамології; звичайне дослідження молочних залоз, органів малого таза у чоловіків і жінок, нирок, наднирників, сечовидільної системи, м'яких тканин і лімфовузлів, органів зору. Дітям проводить з 6 років (УЗД ОЧП + нирки + наднирники, ЩЗ, л / вузлів, сечового міхура, мошонки)
Лікар Неонатолог, Педіатр, УЗД-фахівець Рижук Віта Григорівна на Doc.ua
Лікар проводить діагностику і лікування захворювань дитячого і підліткового віку, займається вакцинацією і наглядом за дітьми. Віта Григорівна спеціалізується на УЗ-дослідженнях щитовидної та молочної залоз, м'яких тканин, органах черевної порожнини, сечостатевої системи, органах малого таза, вагітності на малих термінах
Кіндермед
вул. Кудряшова, 20Ана карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар УЗД-фахівець Шипот Галина Миколаївна на Doc.ua
Постійний учасник медичних тематичних конференцій і форумів виконує комплексні ультразвукові обстеження внутрішніх органів, суглобів, лімфатичних вузлів. Галина Миколаївна проводить діагностику дітей з самого раннього віку, застосовуючи сучасні методики. Доктор вільно володіє англійською мовою, що дозволяє приймати іноземних пацієнтів
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець Присяжнюк  Ірина Володимирівна на Doc.ua
Лікар здійснює діагностику вагітності, спостереження за вагітними, раннє виявлення ускладнень вагітності і пологів, лікування та нагляд за породіллям. Ірина Володимирівна організовує та проводить диспансеризацію гінекологічних хворих. Застосовує сучасні методи профілактики, лікування та реабілітації в межах своєї спеціальності. Лікар володіє всіма методами амбулаторного і стаціонарного лікування. Надає швидку і невідкладну медичну допомогу хворим акушерсько-гінекологічного профілю. Дотримується принципів медичної деонтології.
Лікар УЗД-фахівець Улянівська Зоряна Степанівна на Doc.ua
Зоряна Стапанівна - спеціаліст з УЗД-діагностики