Львів
Медичний центр Giorno

Медичний центр Giorno

add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр Giorno - це мережа сучасних багатопрофільних мед центрів та сімейних стоматологій. Наразі мережа Giorno вже налічує 5 клінік, але попереду відкриття нових локацій. Медичний центр проводить діагностику та лікування дорослих і дітей з основних напрямків медицини.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Шевченка 60, корп 18 (ЖК Семивіт)на карті
Шевченківський

Лікарі багатопрофільного медичного центру Giorno — досвідчені сертифіковані фахівці, котрі проведуть точну діагностику, грамотне лікування та подбають про Ваше здоров'я!

Команда медичного центру Giorno

Працює велика команда професіоналів, відданих своїй справі. Майже 60 лікарів, за плечима яких практичний досвід роботи та додаткове навчання, участь у конференціях з нагальних медичних проблем. Саме тому, звернувшись до медичного центру Джорно, Ви завжди отримаєте грамотну та кваліфіковану допомогу.

Лікарі медичного центру Giorno  є фахівцями, тому надають докладні коментарі за своїм напрямом, що дуже важливо для кожного пацієнта. Повна інформація про стан здоров'я позбавляє людину неприємних емоцій, які вона може зазнати, чекаючи на уточнення від лікаря та гаючи час у чергах.

Переваги медичного центру Giorno

• практично всі фахівці клініки — лікарі, які мають значний клінічний досвід, що зводить до мінімуму можливість неточної постановки діагнозу, некоректно призначеного лікування
  • всі дослідження та аналізи проводяться на обладнанні вищого класу останнього покоління, у лікуванні будь-яких захворювань наші лікарі дотримуються принципів доказової медицини, дотримуються європейських стандартів лікування
  • індивідуальне лікування проводиться під особистим контролем лікаря, який обирається пацієнтом. Індивідуальна програма лікування, базується на даних повноцінного обстеження, що сприяє максимально ефективному лікуванню
  • дбайливий персонал, який забезпечує комфорт пацієнтам
  • діагностика та лікування з використанням високотехнологічного обладнання світових виробників та лише сертифіковані одноразові витратні матеріали

Чому медичний центр Giorno

• Висока кваліфікація лікарів є основним пріоритетом  медичного центру Giorno
  • Вже під час першого візиту ви можете отримати кваліфіковану медичну допомогу або провести необхідні дослідження.
  • Інформаційний супровід лікування. Пацієнт обов'язково отримує всю інформацію про план та прогноз лікування. Результати аналізів, проведених у медичному центрі, пояснюються лікарем та видаються на руки.
  • Надійна лабораторна база партнерів дозволяє проводити будь-які лабораторні дослідження, здійснювати точну діагностику та призначати оптимальне лікування.

Обладнання клініки

• УЗ-система Versana Balance