Сторінка 14: Психотерапевти в Києві

Лікар Нарколог, Психотерапевт Цапін Ігор Миколайович на Doc.ua
4.7
Нарколог, психотерапевт з тридцятирічним досвідом роботи, займається порятунком від алкогольної, наркотичної та інших залежностей, допомагає в позбавленні від зайвої ваги. В КОЖНОМУ МІСТІ ЛІКАР ВЕДЕ ПРИЙОМ ТІЛЬКИ ПО ПОПЕРЕДНЬОЇ ЗАПИСИ.
Лікар Психолог, Психотерапевт Дьяконов Віталій Миколайович на Doc.ua
4.7
Веде прийом як психотерапевт, психолог, коуч. Займається когнітивно-поведінкової (біхевіоральної) психотерапією, раціонально-емоційно-поведінкової терапією, коучингом (особистісним, професійним, бізнес-консультуванням), екзистенціальної психотерапією. Спеціалізується на позбавленні від депресії, нервових зривів, тривог, фобій, панічних атак, синдрому хронічної втоми, нав'язливості, неврозів, обсесивно-компульсивного розладу.
Лікар Психіатр, Психотерапевт Осадчий Олександр Віталійович на Doc.ua
4.5
Олександр Осадчий є кваліфікованим психологом і психотерапевтом, гештальт-терапевтом, лікарем з багатим клінічним досвідом психотерапевтичної та психіатричної практики, автором безлічі статей, публікацій, книг з питань психології та психотерапії. Також Олександр Осадчий вів передачу "Я все про тебе знаю" на телеканалі "Інтер".
Лікар Психолог, Психотерапевт Подоляк Наталія Богданівна на Doc.ua
4.3
Серед пріоритетних напрямків роботи Наталії Богданівни: заняття з арт-терапії (ліплення, малювання), казкотерапії, сімейної системної психотерапії (за методикою «розстановка»), танцювальної терапії. Також Наталія Богданівна працює з дітками, у яких діагностовано порушення у мовленні, а також затримки розвитку
Лікар Психіатр, Психотерапевт Моргун Світлана Василівна на Doc.ua
4.0
Доктор спеціалізується психіатрії та психотерапії. Проводить діагностику психічних і поведінкових розладів, медикаментозне лікування, індивідуальну і сімейну психотерапію. Лікує такі захворювання і патології, як: шизофренія. шизоттиповий розлад і інші
Лікар Психотерапевт, Пульмонолог Дембіцький Станіслав Йосипович на Doc.ua
3.5
Станіслав Йосипович обіймає посаду головного лікаря в «Мілада». Він є найдосвідченішим алергологом-пульмонологом, психотерапевтом. Лікар Дембіцький веде медичну практику в Україні та Росії понад 30 років. Дембіцький С. І. є автором унікальної методики лікування бронхіальної астми та бронхіту, при якій пацієнтові інтратрахеально вводяться лікарські «коктейлі»
Лікар Психолог, Психотерапевт Дузенко Ігор Анатолійович на Doc.ua
3.5
Доктор спеціалізується на психології, тілесно-орієнтованій психотерапії. Проводить тілесно-орієнтовану терапію, психотерапію, танатотерапію. Лікує психо-емоційні захворювання, панічні атаки, тривожні, соматоформні і депресивні розлади
Лікар Гомеопат, Психолог, Психотерапевт Казачков Олександр Борисович на Doc.ua
Олександр Борисович займається лікуванням психосоматичних захворювань, допомагає пацієнтам позбутися різного роду залежності, емоційної напруги, психологічних травм, фобій і т.д. У своїй роботі використовує різні психотерапевтичні практики, мануальну терапію і гомеопатію
Лікар Психолог, Психотерапевт, Сексолог Королович Оксана Василівна на Doc.ua
Психолог, психотерапевт, PhD. Кваліфікований фахівець з 20-річним досвідом в області психології відносин, системно-сімейної терапії. Перинатальний психолог, арт-терапевт тілесно-орієнтованої терапії, травма-терапії, сексолог. Спеціаліст в області логотерапії, трансперсональної психології. В процесі роботи клієнти отримають індивідуальну терапію, розбір глибинного запиту, звільнення ресурсу, наповнення енергією
Лікар Психолог, Психотерапевт Корман Олександр Анатолійович на Doc.ua
Корман Олександр Анатолійович — психотерапевт, психолог. Має 11 наукових статей, 7 патентів інтелектуальної власності, подяку від мера Києва за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення, високий професіоналізм