BS MEDICAL (БС МЕДІКАЛ)

Клініка BS MEDICAL (БС МЕДІКАЛ)

add_box Акушерство Гастроентерологія Гінекологія Мануальна терапія Нейрохірургія Ортопедія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр BS MEDICAL — це сучасна багатопрофільна клініка, що надає широкий спектр медичних послуг: від діагностики і лабораторних досліджень до реабілітації після одужання. Лікарі клініки — кваліфіковані фахівці, професіонали, багато з яких крім клінічної діяльності займаються також науковими дослідженнями. На базі клініки вони успішно справляються з безліччю захворювань повертаючи пацієнтам радість повноцінного життя
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 18:00 access_time_filled нд : 8:30 - 17:00
Лабораторний переулок, 20А, (територія 17 міської лікарні)на карті
Печерський м.Печерська м.Олімпійська
Рейтинг клініки розраховується на основі

Клініка «BS MEDICAL» — багатопрофільний лікувальний заклад, створений як вузькоспеціалізований центр з лікування та реабілітації у сфері ортопедії та травматології. Успішна робота, підтверджена хорошою репутацією, і набір висококласних фахівців дозволили розширитися медичному закладу. Сьогодні в спектр послуг входять:

• Класичні мануальні процедури і ударно-хвильова терапія. Вона здатна допомогти навіть при важких випадках тунельного синдрому, остеохондрозі на пізній стадії і при необхідності комплексного лікування хребетної грижі.
  • Повний список ортопедичних послуг.
  • Педіатричне консультування з можливістю тривалого відстеження стану пацієнта для виключення ризику виникнення ускладнень у дитини.
  • Пульмонологічне обстеження з призначенням операцій і неінвазивних лікувальних процедур.
  • Допомога від гастроентеролога та інфекціоніста, здатного впоратися з синдромами мальабсорбції, циклічної блювоти і наслідками недолікованих інфекцій.
  • Терапія у медичного психолога і психотерапевта.
  • Лабораторні дослідження і УЗД для отримання швидкого і точного діагнозу.
  • Онлайн-консультація для дорослих і дітей при наявності результатів аналізів, що дозволяє переконатися в точності встановлення причини недуги.

Чому пацієнти повертаються і рекомендують центр «BS MEDICAL» своїм знайомим

Співробітники «BS MEDICAL»  це:

• Лікарі, які пройшли теоретичний і практичний відбір і отримали досвід на різних видах обладнання.
  • Професіонали, які освоюють нові методики і прагнуть до вибору найменш інвазивні варіанти для швидшкої реабілітації пацієнта.
  • Лікарі, здатні знайти підхід до хворого і пояснити складні медичні терміни простими словами.
  • Фахівці, яких запрошували на лікування найскладніших пацієнтів на медичні програми українського телебачення.

Вибираючи медичний центр «BS MEDICAL», Ви вкладаєте в найцінніше, що є в житті,  у здоров'я. Лікарі допоможуть перемогти хворобу, позбутися від забираючої сили хронічної недуги і пройти реабілітацію у максимально комфортних умовах після важкого порушення функцій організму. Звертайтеся в «BS MEDICAL» і отримаєте кваліфіковану консультацію фахівців для вибору оптимальної стратегії лікування вже сьогодні.

Перевірені відгуки про клініку
Альона 08 Жовтень 2021
Персонал в клинике приветлив, девушка на ресепшене, вежливая. Никаких замечаний к клинике и персоналу у меня нет.
Виталий 06 Жовтень 2021
Пришлось ждать према доктора пол часа, как по мне это не приемлемо.
Аня 05 Жовтень 2021
В клинике ожидала доктора сорок минут, никто по приему меня не проинформировал, узнавала всю информацию самостоятельно. В клинике странный запах и очень громко играла музыка
Яковлева 20 Вересень 2021
не очень приветливый персонал, а в остальном клиника мне понравилась
Марина 27 Липень 2021
Доктор опоздал на сорок минут. И потом в спешке, завел другого пациента, который был после меня. Я еще десять минут ждала другого пациента. В общей сложности, я где-то час сидела и ждала доктора.
Філії мережі
Все клініки