Лікар Психотерапевт, Психіатр, Психолог Денесюк Наталія Валеріївна на Doc.ua

Відгуки про лікаря Денесюк Наталія Валеріївна

Лікар вищої категорії
27 років досвіду
Дорослі
Наталія Валеріївна, маючи величезний стаж роботи, спеціалізується на лікуванні психо-неврологічних захворювань, а також допомоги при алко-, наркозалежності. Має наукові патенти, публікації у фахових виданнях, є автором ряду бізнес-тренінгів. 22 роки пропрацювала в психоневрологічній лікарні імені А.І. Ющенко у відділенні гострих психозів.
Євромед
Засновник медичного центру
Князей Кориатовичей,118на карті
Ленінський
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Пн 16 Травень Вт 17 Травень Ср 18 Травень keyboard_arrow_right
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
125 Відгуки
Екатерина 04 Жовтень 2021
Все было хорошо. Единственное, врач настаивает на продолжении лечения в клинике. Делает саморекламу. Я не знаю, хорошо это или плохо. Но в принципе, все прошло нормально.
Леся 05 Серпень 2021
Лікар дуже добре мене вислухав, зрозумів мою ситуацію, пояснив що зі мною і що потрібно робити. Лікар дуже добре та зрозумінням до мене поставився
Юлия 14 Липень 2021
Доктор очень все развернуто рассказывала, интересовалась и по факту мне разъяснила. Визит прошел хорошо
Федір 04 Травень 2021
Дуже хороший лікар, зрозумів ситуацію. Можна сказати що відразу після візиту стало краще.
Ірина 28 Грудень 2020
Прийом для мене був абсолютно комфортний. Це був мій перший прийом, перший мій досвід. Прийомом задоволена.
Валентина 25 Листопад 2020
Врач очень приветливая, есть с чем сравнить, потому что была не у одного доктора. Очень понравилась.
Вячеслав 17 Вересень 2020
Дуже хороший лікар, дуже хороші ліки мені дав. Мені стало набагато краще.
Валентина 23 Липень 2020
Лікар гарний, проконсультував. Прописав лікування.Вже допомагає.
Павел 16 Липень 2020
Дуже гарний лікар. Все дуже добре пройшло.
Лия 13 Липень 2020
Все було чітко, лікар вислухав уважно. Детально розказала по моєму стану.Простим язиком, все було просто.
Показати ще 10 Відгукиautorenew
5 chevron_right

Лікарі поблизу