Сторінка 15: Психотерапевти в Києві

Сьогодні, 23 Червня
Лікар Психіатр, Психотерапевт, Нарколог, Психолог Ходаковський  Павло  Юрійович на Doc.ua
Займається діагностикою та лікуванням психічних розладів, таких як неконтрольована агресія, булімія та анорексія, апатія та млявість, депресія, порушення сну, маніакально-депресивний психоз, панічні розлади, нав'язливі стани, страхи, фобії, шизофренія. розладами шизофренічного спектра, синдром хронічної втоми, біполярний розлад. Проводить лікування та кодування від алкогольної, комп'ютерної (інтернет), наркотичної, ігрової, нікотинової залежності із застосуванням різних методик. Також проводить консультації англійською мовою.
Лікар Психіатр, Психотерапевт Матюха Олександр Віталійович на Doc.ua
Матюха Олександр Віталійович
Професія лікаря – розплутувати лабіринти чужих думок, заглядати у потаємні куточки душі, вивчати характери та людські долі. Головними напрямками є психіатрія, психотерапія, психофармакологія.
Лікар Психотерапевт, Психолог Васьківська Світлана Василівна на Doc.ua
Психотерапевт, допомагає людям, які пережили сімейну кризу, зраду, розлучення, психосоматичні розлади.
Лікар Психотерапевт, Психолог Горностай Павло Петрович на Doc.ua
21рік досвіду
Психотерапевт, психодрама терапевт, є кандидатом в трансактній аналітиці. Має докторський ступінь з психологічних наук. Керує лабораторією Інституту соціальної, політичної психології НАПН. Спеціалізується на питаннях із взаємин людей.
Лікар Психотерапевт, Психіатр Богатирьова Ганна Василівна на Doc.ua
Психіатр з великим досвідом роботи в денному стаціонарі психіатричної лікарні, завідувала відділенням психоневрологічного диспансеру. Допомагає впоратися з неврозами, фобіями, тривожними розладами та іншими станами психотичного рівня
Лікар Психотерапевт, Психолог Мяснікова Ірина Леонідівна на Doc.ua
Спеціалізується на тілесно-орієнтованій, а також процесуальній психотерапії. Проводить індивідуальне консультування пацієнтів з питань взаємовідносин, залежностей, шокових травм. Є тренером групових тілесно-орієнтованих занять.
Лікар Психотерапевт Ратушна Анастасія Василівна на Doc.ua
Лікар - психотерапевт проводить консультування, діагностику та лікування широкого спектру психічних розладів і захворювань. У Анастасії Василівни більше 12 років практичного досвіду роботи в області психотерапії. Спеціалізується доктор на роботі з самооцінкою, важкими емоційними, депресивними станами, труднощами в міжособистісних взаєминах, супроводі при втрати і кризових ситуаціях, допомагає при розлученнях
Центр психології ALTERA
Індивідуальна консультація (онлайн) 1900 грн; Сімейна консультація (онлайн) 2300 грн.
вул. Кожумятська, 12на карті
Шевченківськийм. Контрактова площа
Лікар Психотерапевт, Психолог Харченко Вікторія Андріївна на Doc.ua
Харченко В. А. надає комплексну психологічну допомогу професійним спортсменам, молодим спортсменам і їхнім батькам, а також психологічне консультування з питань самореалізації і особистісного зростання, досягнення цілей, при панічних атаках, страхах, тривозі, розладах харчової поведінки, зниження зайвої ваги
Бест Лайф Центр
Долобецький острівна карті
Дніпровськийм. Гідропарк
Лікар Психотерапевт, Психолог Бень Наталія Валеріївна на Doc.ua
Лікар застосовує в практиці метод когнітивно-поведінкової терапії: сучасне, науково визнане, західний напрямок психотерапії. Серед переваг методу - короткостроковість, обов'язкове планування кожної сесії, постановка цілей і чіткий відробіток проблем з їх профілактикою в майбутньому. Займається психотерапією і допомагає пацієнтам з розладами харчової поведінки, депресивними та тривожними станами, сімейними і міжособистісними проблемами, виступає кар'єрним консультантом і супроводжує особистісний ріст. Працює з проблемою схуднення (позбавлення від зайвої ваги і компульсивного переїдання, психологічний супровід зниження ваги)
Центр психічного здоров'я і травмотерапіі «Інтеграція» на Академмістечку
вул. Набережно-Лугова, 11на карті
Подільськийм. Тараса Шевченка
Виклик додому
Лікар Психосоматолог, Психотерапевт, Психолог Паюк Світлана Вікторівна на Doc.ua