Сторінка 15: Психотерапевти в Києві

Лікар Гомеопат, Психолог, Психотерапевт Казачков Олександр Борисович на Doc.ua
Олександр Борисович займається лікуванням психосоматичних захворювань, допомагає пацієнтам позбутися різного роду залежності, емоційної напруги, психологічних травм, фобій і т.д. У своїй роботі використовує різні психотерапевтичні практики, мануальну терапію і гомеопатію
Лікар Психолог, Психотерапевт, Сексолог Королович Оксана Василівна на Doc.ua
Психолог, психотерапевт, PhD. Кваліфікований фахівець з 20-річним досвідом в області психології відносин, системно-сімейної терапії. Перинатальний психолог, арт-терапевт тілесно-орієнтованої терапії, травма-терапії, сексолог. Спеціаліст в області логотерапії, трансперсональної психології. В процесі роботи клієнти отримають індивідуальну терапію, розбір глибинного запиту, звільнення ресурсу, наповнення енергією
Лікар Психолог, Психотерапевт Корман Олександр Анатолійович на Doc.ua
Корман Олександр Анатолійович — психотерапевт, психолог. Має 11 наукових статей, 7 патентів інтелектуальної власності, подяку від мера Києва за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення, високий професіоналізм
Лікар Психотерапевт Співаківська Тетяна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на психотерапії у клієнт-з центром підході. Проводить індивідуальну психотерапію, консультування. Допомагає впоратися такими проблемами, як: особистісні проблеми (невпевненість у собі, занижена самооцінка, складнощі у відносинах, вікові кризи); важкі психотравми; проблеми залежності (алкоголізм, наркоманія, ігрова залежність); проблематика співзалежних відносин
Лікар Психотерапевт Скварко Вадим на Doc.ua
Лікар спеціалізується на аналітично-орієнтованій психотерапії. Проводить індивідуальну дорослу психотерапію, дитячу психотерапію, сімейну психотерапію. Спеціаліст у сімейних ситуаціях, дитячих складнощах, проживанні розлучень, втрати близьких, травматичних відносинах, наслідки сильного стресу, залежно, самоорієнтації. Веде прийом для дітей від народження
Лікар Психотерапевт Наливайко Наталія Вікторівна на Doc.ua
Приватна практика в особистому кабінеті. Індивідуальне консультування, індивідуальна психотерапія з питань міжособистісних відносин, кризових станів, емоційних розладів, травматичних переживань, проблем взаємин з батьками. Сімейне консультування. Психоаналітична опрацювання глибинних причин життєвих невдач і сценаріїв (довгострокова терапія). Спеціаліст по глибинної психології, має досвід роботи в кризових точках.
Лікар Психолог, Психотерапевт Вершебенюк Ганна Володимирівна на Doc.ua
Анна Володимирівна проводить аналітичну психологію (юнгіанський аналіз) дітей від 5 років, підлітків та дорослих; короткострокову терапію пар (психодинамічний підхід)
Лікар Психотерапевт Палковська Інна Сергіївна на Doc.ua
Лікар безмедикаментозно лікує пацієнтів в прикордонних станах, надає підтримку при розлученнях, допомагає в прийнятті складних рішень, вирішенні конфліктних ситуацій
Лікар Психолог, Психотерапевт Сокіл Віолетта на Doc.ua
Віолетта Сокол - психолог, психотерапевт, а також особистий тренер. Більше 10-ти років в професії. В індивідуальній та сімейный терапії воліє поєднувати класичні і сучасні методи терапії. У лікаря значний досвід надання індивідуальних консультацій, роботи з подружніми парами і сім'ями в Україні та за кордоном. Є фахівцем з лікування депресії, стресу, психосоматичних захворювань, тривожних і депресивних розладів, проводить тренінги з особистісного росту. Приєдналася до Американського медичного центру в Києві в 2006 році. Володіє російською
Лікар Невролог, Психотерапевт Латишева Анна Леонідівна на Doc.ua
Латишева Анна Леонідівна - лікар невролог 1 категорії, лікар психотерапевт. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань нервової та психічної систем. Здійснює обстеження неврологічного, психічного (психологічного) стану. Лікує такі захворювання як: головний біль різного ґенезу; тривожні, депресивні, психосоматичні розлади, порушення сну; різні види запаморочення; шум у вухах/голові; гострий та хронічний неспецифічний біль у спині; поліневропатії, мононевропатії, невралгії; цереброваскулярні захворювання.