Сторінка 20: Психотерапевти в Києві

Сьогодні, 16 Червня
Лікар Психотерапевт Клименко Світлана Олександрівна на Doc.ua
Світлана Олександрівна є Доктором філософії з медичної психології, досвідченим психотерапевтом, які займаються наданням професійної допомоги пацієнтам в стані депресії, а також пацієнтам з фобіями, різними по тяжкості неврозами і т.д.
Лікар Психотерапевт, Психолог Становських Зінаїда Ліландовна на Doc.ua
Становських Зінаїда Ліландовна
Лікар спеціалізується на психології, психотерапії. Допомагає побороти кризові ситуації, складності у відносинах, почуття самотності, гострі емоційні стани, наслідок психічних травм
Лікар Сексолог, Психотерапевт, Психолог Королович Оксана Василівна на Doc.ua
Психолог, психотерапевт, PhD. Кваліфікований фахівець з 20-річним досвідом в області психології відносин, системно-сімейної терапії. Перинатальний психолог, арт-терапевт тілесно-орієнтованої терапії, травма-терапії, сексолог. Спеціаліст в області логотерапії, трансперсональної психології. В процесі роботи клієнти отримають індивідуальну терапію, розбір глибинного запиту, звільнення ресурсу, наповнення енергією
Територія розвитку Оксани Королович
Экстренная консультация после 19:00 (1 час) – 1300 грн. Семейное консультирование (1,5 часа) – 1500 грн. Групповые расстановки с заместителями – 1000 грн. запрос + по 100 грн. с каждого заместителя. Индивидуальные расстановки с фигурками – 1300 грн. Тематические расстановки с запросом от каждого участника – 1300 грн.
вул. Дніпровська набережная, 26-Дна карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Психотерапевт, Невролог Дробуш Олена Павлівна на Doc.ua
Олена Павлівна - психотерапевт з двадцяти річним стажем роботи. Надає кваліфіковану допомогу пацієнтам із захворюваннями: епілепсії, головним болем, запамороченням, мігренню, захворюванням периферичної нервової системи (невралгії, неврити), ЧМТ, неврозоподібні стани та ін. Проводить комплексну терапію з використанням медикаментозних засобів, фізіотерапевтичних процедур.
Лікар Психолог, Психотерапевт Корман Олександр Анатолійович на Doc.ua
Корман Олександр Анатолійович — психотерапевт, психолог. Має 11 наукових статей, 7 патентів інтелектуальної власності, подяку від мера Києва за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення, високий професіоналізм
Приватний кабінет психотерапевта і психолога Корман Олександра Анатолійовича
Консультація психолога - 1100 грн Консультація психотерапевта - 2200 грн
вул. Макаренко, 1А - 72на карті
Дніпровський
Лікар Психотерапевт Мороз  Діана Миколаївна на Doc.ua
Лікар психотерапевт проводить психологічне консультування, індивідуальну психотерапію, групову психотерапію. Спеціалізується на таких послугах: управління гнівом, корекція самооцінки, терапія втрати, допомога при cиндромі психоемоційного вигорання та ін.
Лікар Психотерапевт, Психолог Лебедєва Наталія Володимирівна на Doc.ua
Даний фахівець є експертом в області психології, психотерапії, гештальт-терапії, корекційної психології та нейропедагогіки. Займається виявленням і усуненням психологічних проблем і розладів у пацієнтів дитячого та підліткового віку
Лікар Психіатр, Психотерапевт Михеєва   Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Психиатр, психотерапевт Михеева Татьяна Александровна занимается диагностикой и лечением психических нарушений невротического и психотического регистра, психических и поведенческих нарушений при расстройствах личности, органическом поражении ЦНС.
Лікар Психотерапевт Співаківська Тетяна  на Doc.ua
Лікар спеціалізується на психотерапії у клієнт-з центром підході. Проводить індивідуальну психотерапію, консультування. Допомагає впоратися такими проблемами, як: особистісні проблеми (невпевненість у собі, занижена самооцінка, складнощі у відносинах, вікові кризи); важкі психотравми; проблеми залежності (алкоголізм, наркоманія, ігрова залежність); проблематика співзалежних відносин
Центр психології ALTERA
Індивідуальна консультація (онлайн) 1500 грн; Сімейна консультація спеціаліста (онлайн) - 1900 грн.
вул. Кожумятська, 12на карті
Шевченківськийм. Контрактова площа