Сторінка 24: Психотерапевти в Києві

Сьогодні, 23 Червня
Лікар Психотерапевт Граб Євгенія Сергіївна на Doc.ua
Спеціалізується на роботі з особистісними проблемами, труднощами в міжособистісних взаєминах, важкими емоційними переживаннями, депресивними та тривожними станами, психосоматичними симптомами, на питаннях життєвої незадоволеності, пошуку смислів, сімейних кризах (проблеми в сімейному житті, конфлікти, відсутність сексуального потягу в парі і ін. )
Лікар Психотерапевт Гриценко Тетяна  на Doc.ua
Лікар спеціалізується на психотерапії. Працює в методі транзитного аналізу. Є сертифікованим коучем. Проводить індивідуальну психологічну консультацію, коучинг. Допомагає впорається з такими проблемами, як: низька самооцінка, невпевненість у собі, внутрішня критика; питання особистої самореалізації, ідентичності, синдром самозванця
Лікар Психотерапевт, Психіатр Галич Ярослав Васильович на Doc.ua
Лікар-психіатр, психотерапевт. Консультує пацієнтів з харчовими, невротичними та соматоморфними розладами
Лікар Психолог, Психотерапевт Маковська Поліна Олександрівна на Doc.ua
Психолог, психотерапевт. Займається лікуванням неврозів і фобій, допомагає впоратися з тривожністю і страхами. Надає допомогу в боротьбі із стресами, панічними атаками. Приймає дорослих і дітей від 6 років.
Психологічний центр «Преображение»
вул.Межигірська 56, офіс 1на карті
Подільськийм. Тараса Шевченка
Лікар Психотерапевт Авдєєв Олександр Сергійович на Doc.ua
Олександр Сергійович лікар-психотерапевт з досвідом роботи понад 5 років. Бере участь в якості експерта в різних ТВ-програмах на каналах 1+1, 2+2, Київ. Проводить психотерапевтичне консультування і експозиції в віртуальну реальність. Займається лікуванням фобій, панічних розладів, соціальної тривоги, генералізованого тривожного розладу, обсесивно-компульсивного розладу і ін.
Центр психічного здоров'я «4Help»
Диагностическая консультация — 1000 грн. Очная терапевтическая консультация — 800 грн. Скайп-консультация (для жителей Украины) — 800 грн. Скайп-консультация (для жителей других стран) — 40 $
ул. Срибнокильская, 1 на карті
Дарницький
Лікар Психотерапевт Поліщук Тетяна Петрівна на Doc.ua
Тетяна Петрівна надає кваліфіковану психотерапевтичну допомогу при тривожних, депресивних, кризових станах, травматичному досвіді, труднощі у відносинах, психосоматичних розладах, гострому горі і втрати, професійному та емоційному вигорянні, прокрастинації
Лікар Психолог, Психотерапевт Лагута  Людмила Олександрівна на Doc.ua
Людмила Олександрівна – психолог вищої категорії. Спеціалізується на психоаналізі, травматерапії, сімейних розстановках. Працює із розладами особистості за допомогою психоаналізу. Проводить підтримуючу терапію для залежних та депресивних пацієнтів.
Лікар Психотерапевт, Психолог Данєвич Аліна Геннадіївна на Doc.ua
Аліна Геннадіївна проводить діагностику психологічної готовності дітей до школи, надає допомогу при розлученнях та кризових станах, проводить вирішення внутрішніх конфліктів, проблем з самооцінкою, особистої, професійної самореалізацією і т.д. Лікар є психологом-експертом на радіо «Українське радіо. Перший канал »,« Українське радіо. Третій канал »,« Голос столиці »і телебаченні« 1 + 1 »,« Інтер »,« Новий канал »,« СТБ »