Сторінка 25: Психотерапевти в Києві

Сьогодні, 24 Червня
Лікар Психотерапевт Янович Руслана Євгенівна на Doc.ua
Практикуючий психолог, основним напрямком роботи якої, є екзистенційно-гуманістичний підхід, де фокус уваги спрямований на людину і її буття в світі. Лікар допомагає впоратися з труднощами в міжособистісних відносинах, професійним вигоранням, хронічною втомою, фобіями, апатією та ін. Проводить консультації в приватному кабінеті і онлайн.
Приватний кабінет психолога Янович Р.Є.
вул. Терещенківська 7/13на карті
Шевченківськийм. Університет
Лікар Психотерапевт Ткаченко Олена Миколаївна на Doc.ua
Олена Миколаївна проводить консультації для жінок під час вагітності та при безплідді. Лікар працює з особистісними проблемами, тривожними і депресивними станами, сімейними кризами, складнощами у відносинах з дітьми.
Лікар Психотерапевт Бурда Юлія Олександрівна на Doc.ua
Лікар психотерапевт, працює за такими напрямками, як психологія і педіатрія, спеціалізується на електропунктурній чжень-цзю терапії. Проводить лікування дітей, хворих на ДЦП, аутизмом та іншими хворобами, піддаються лікуванню мікрополярізаціі.
Санте
вул. Маршала Гречко, 1на карті
Подільськийм. Святошин
Лікар Психотерапевт, Психолог Бєлік Ірина Леонідівна на Doc.ua
Сфера інтересів психолога - шлюбні і сімейні відносини. Світлана Єрмоленко проводить індивідуальне консультування з питань, пов'язаних з відносинами між партнерами, батьками і дітьми, братами і сестрами, а також іншими членами сім'ї. Проводяться також сімейні консультації. Крім того, психолог проводить терапевтичну роботу з дітьми в періоди вікових криз, при підвищеній тривожності, агресивності, гіперактивності і страхах, а також консультує батьків з питань виховання. Також психолог працює з психогенними причинами безпліддя і психологічними проблемами безплідних сімей.
Лікар Психіатр, Психотерапевт, Психолог Шавлукевич Павло Олександрович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на психіатрії, психотерапії і психології. Проводить індивідуальне консультування, психодіагностику, медикаментозну терапію, психотерапію (коучинг, гештальт - психотерапію, тілесно - орієнтовану психотерапію). Веде прийом для дітей від 14 років
Медичний центр психотерапії, психіатрії і практичної психологи «Софія»
вул. Саксаганського, 44, оф. 2на карті
Голосіївськийм. Університет
Виклик додому
Лікар Психотерапевт, Психолог Литвиненко Наталія Григорівна на Doc.ua
Лікар психолог Литвиненко Наталія Григорівна спеціалізується на онкопсихології і психології відносин. Вона надає підтримку і допомагає поліпшити психоемоційний стан онкологічно хворим людям, їх друзям, близьким і родичам. А також допомагає створити гармонійні відносини парам, вирішити проблеми сексуального характеру і багато іншого.
Кібер Клініка Спіженко
с. Капітанівка, вул. Радянська (Соборна), 21на карті
Київська область
Лікар Психотерапевт Нестеренко Дмитро Валерійович на Doc.ua
Дмитро Валерійович є практикуючим лікарем-психотерапевтом, фахівцем з психокорекції, біоенерготерапії, індивідуальної психотерапії. Доктор Нестеренко працює зі стресовими та депресивними розладами, тривожністю, неврозами і ін.