Сторінка 26: Психотерапевти в Києві

Сьогодні, 24 Червня
Лікар Психотерапевт, Психолог Кравченко Ніна Віталіївна на Doc.ua
Ніна Віталіївна - психолог, психотерапевт, системний сімейний терапевт. Спеціаліст по методу системних розстановок Б. Хеллінгера. Лікар проводить консультації за рішенням ситуацій бізнесу, вибору мети, особистих відносин, активізації грошових потоків (читання поля). Надає психологічну допомогу по лікуванню травм внутрішніх енергій чоловіки і жінки
Кравченко Медікал Центр
Консультация системного терапевта (включая метод Системных расстановок) - 1400 грн.
вул. Січових Стрільців (Артема) 5-Б, оф. 23на карті
Подільськийм. Лук'янівська
Лікар Психотерапевт, Психолог Дубиківська Віта  на Doc.ua
Практикуючий психолог, засновниця «Простору жіночності і краси», системний і структурний розстановник, консультант позитивної психотерапії. Займається діагностикою призначення і корекції долі за програмою «Матриця долі і зцілення кармічних завдань людини»
Кравченко Медікал Центр
вул. Січових Стрільців (Артема) 5-Б, оф. 23на карті
Подільськийм. Лук'янівська
Лікар Психотерапевт Селівановська Ірина Олексіївна на Doc.ua
Ірина Селівановський — психолог-біоенергет, сертифікований консультант позитивної психотерапії, експерт з психосоматики, сімейним відносинам і позитивному мисленню. Сертифікований коуч і бізнес-тренер. Як інструменти в своїй роботі використовує як короткострокові підходи для вирішення окремо взятої проблеми, так і тривалу психотерапію, за допомогою якої якісно змінюється життя, взаємини з іншими людьми і собою
Лікар Психолог, Психотерапевт Короленка В'ячеслав  на Doc.ua
Сфера професійного інтересу фахівця охоплює психологічне консультування та психотерапевтичну підтримку при розладах неврозоподібного характеру, різних станах депресії, співзалежних відносинах, компульсивній поведінці, залежностях харчового характеру і т.д.
Лікар Психолог, Психотерапевт Горбенко Інга  на Doc.ua
Психолог, психотерапевт, надає допомогу психологічного характеру, займається вирішенням проблем в сім'ї, проводить індивідуальні та групові консультації. У сферу діяльності лікаря також входить дитячо-підліткове консультування і підтримка подружжя під час розлучення.
Лікар Психолог, Психотерапевт Сорока Олена Геннадіївна на Doc.ua
Олена Геннадіївна веде в клініці психотерапевтичний прийом дорослих і дітей, допомагаючи пацієнтам справитися з усіма проблемами, що виникають