Сторінка 23: Психотерапевти в Києві

Сьогодні, 23 Червня
Лікар Психотерапевт Гуланян Аліна Оніковна на Doc.ua
Аліна Оніковна проводить індивідуальні короткострокові і довгострокові терапії, веде терапевтичні групи, працює з парами (сім'ями). А так же, проводить семінари і майстер-класи, читає лекції і надає супервизію початківцям психологам.
Лікар Терапевт, Психотерапевт Нех Лілія Романівна на Doc.ua
Лілія Романівна - соціальний терапевт, працює і проводить адаптацію пацієнтів до соціального оточення, надає підтримку і допомогу в досягненні фізичного, соціального і душевного комфорту. Лікар проводить консультації родичів пацієнтів, трудотерапію, займається навчанням навичкам самообслуговування і т. д.
Лікар Психотерапевт Климов Костянтин Володимирович на Doc.ua
Костянтин Володимирович - гештальт-психотерапевт. Працює з пацієнтами при психосоматичних, депресивних, тривожних розладах та ін. Регулярно проходить тематичні тренінги з метою підвищення кваліфікації.
Приватний кабінет психолога Клімова К.В. на Деміївці
вул. Горького, 6 на карті
Шевченківськийм. Палац Спорту
Виклик додому
Лікар Психотерапевт, Психолог Бояринцева Тетяна Сергіївна на Doc.ua
Сімейний системний терапевт (розстановки по методу Берта Хелленгера), дитячо-батьківські відносини, робота з емоційною залежністю в гештальт-підході, робота з розладом харчової поведінки, психосоматика, робота з сексуальністю
Центр психології ALTERA
Індивідуальна консультація (онлайн) 1500 грн ; Сімейна консультація (онлайн) 1900 грн
вул. Кожумятська, 12на карті
Шевченківськийм. Контрактова площа
Лікар Психолог, Психотерапевт Трутенко Наталія Андріївна на Doc.ua
Наталія Андріївна - психолог-психотерапевт, проводить психоаналіз
Лікар Психолог, Психотерапевт Шахраюк Ольга Василівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на клінічній психології, психотерапії, психоаналітиці. Працює з такими проблемами, як: труднощі у взаєминах різного ступеня близькості; емоційне вигорання, нервове виснаження, стрес, дратівливість, агресія, страх, вина, сором; занижена самооцінка, невпевненість у собі; депресія, тривожність; важкі періоди в житті, вікові кризи, кризи професійні, кризи втрати сенсу; посттравми фізичного, психічного і сексуального насильства; проблеми самореалізації. Сеанси психотерапії є повністю конфіденційними
Лікар Психолог, Психотерапевт Сухорукова Анастасія Андріївна на Doc.ua
Психолог і психотерапевт працює індивідуально і з клієнтами в групах. Працює з тривожними розладами, депресіями, біполярним і прикордонним розладами особистості, а також допомагає впоратися зі складними емоційними станами, подолати труднощі в побудові відносин і вийти зі стану внутрішньої ізоляції
Психологічна студія Інсайт
60 минут
бул. Лесі Українки, 21, офіс 17на карті
Печерськийм. Печерська
Приватний кабінет психолога, психотерапевта Анастасії Сухорукової
ул. Андрющенко, 4, оф. 3на карті
Шевченківськийм. Університет
Лікар Психолог, Психотерапевт Глушко Софія  на Doc.ua
Глушко Софія — лікар-психолог, дитячий психолог, психотерапевт по роботі з дітьми та батьками в гуманістичному підході. Спеціалізується на роботі з дитячими неврозами і реакціями невротичного типу, тривожністю і дитячими страхами, а також труднощами в дитячо-батьківських відносинах. Працює з дитячими травмами, такими як розлучення, смерть, втрата, переїзд. Веде прийом для дітей від 6 років
Центр психології ALTERA
Дитяча консультація - 1500 грн .; сімейна консультація - 1900 грн.
вул. Кожумятська, 12на карті
Шевченківськийм. Контрактова площа
Лікар Психолог, Психотерапевт, Психосоматолог Яхно  Марина  Миколаївна на Doc.ua
Марина Миколаївна спеціалізується на психології. Має досвід особистої терапії як основа практики (більше 300 год.), особистісний досвід в психологічних групах саморозвитку і самопізнання. Регулярно відвідує тренінги, семінари, конференції з підвищення кваліфікації.
Лікар Психотерапевт Башинський Олександр Олександрович на Doc.ua
Олександр Олександрович займається психотерапією з 2017 року. Веде прийом дорослих з 18 років