Сторінка 22: Психотерапевти в Києві

Сьогодні, 23 Червня
Лікар Психотерапевт, Психолог Вершебенюк Ганна Володимирівна на Doc.ua
Анна Володимирівна проводить аналітичну психологію (юнгіанський аналіз) дітей від 5 років, підлітків та дорослих; короткострокову терапію пар (психодинамічний підхід)
Центр психології ALTERA
Індивідуальна консультація (онлайн) 1900 грн; Сімейна консультація (онлайн) 2300 грн.
вул. Кожумятська, 12на карті
Шевченківськийм. Контрактова площа
Лікар Психотерапевт Палковська Інна Сергіївна на Doc.ua
Лікар безмедикаментозно лікує пацієнтів в прикордонних станах, надає підтримку при розлученнях, допомагає в прийнятті складних рішень, вирішенні конфліктних ситуацій
Медлайн, медичний центр
пр-т Героїв Сталінграду, 20на карті
Шевченківськийм. Тараса Шевченка
Лікар Психолог, Психотерапевт Сокіл Віолетта  на Doc.ua
Віолетта Сокол - психолог, психотерапевт, а також особистий тренер. Більше 10-ти років в професії. В індивідуальній та сімейный терапії воліє поєднувати класичні і сучасні методи терапії. У лікаря значний досвід надання індивідуальних консультацій, роботи з подружніми парами і сім'ями в Україні та за кордоном. Є фахівцем з лікування депресії, стресу, психосоматичних захворювань, тривожних і депресивних розладів, проводить тренінги з особистісного росту. Приєдналася до Американського медичного центру в Києві в 2006 році. Володіє російською
Американський медичний центр
Сессия ( консультация специалиста) длится 2 часа.
вул. Бердичівська, 1на карті
Шевченківськийм. Політехнічний інститут
Лікар Психотерапевт, Психолог Воротнікова Олена Миколаївна на Doc.ua
Олена Миколаївна - психолог-психотерапевт. Працює з дорослими і дітьми.
Лікар Психолог, Психотерапевт Цурка Ольга  на Doc.ua
Лікар спеціалізується на психології та психотерапії. Допомагає впоратися з такими станами і проблемами: тривога, травми раннього дитинства, психосоматичні розлади, депресивні стани, фобії, міжособистісні відносини, кризові стани, адаптація у дитини, проблемна поведінка дитини. Веде прийом для дорослих і дітей
Лікар Невролог, Психотерапевт Латишева Анна Леонідівна на Doc.ua
Латишева Анна Леонідівна - лікар невролог 1 категорії, лікар психотерапевт. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань нервової та психічної систем. Здійснює обстеження неврологічного, психічного (психологічного) стану. Лікує такі захворювання як: головний біль різного ґенезу; тривожні, депресивні, психосоматичні розлади, порушення сну; різні види запаморочення; шум у вухах/голові; гострий та хронічний неспецифічний біль у спині; поліневропатії, мононевропатії, невралгії; цереброваскулярні захворювання.
Інсайт Медікал, клініка сімейної медицини
пр-т Петра Григоренка,13 Бна карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Психотерапевт, Психолог Март Тетяна  на Doc.ua
Магістр психології. Проводить індивідуальне та сімейне консультування, психотерапію, лайф-коучинг. Працює з запитами підвищення самооцінки, усуває невпевненість в собі, допомагає позбутися від почуття самотності, усунути страх осуду і критики
Психологічна студія Інсайт
бул. Лесі Українки, 21, офіс 17на карті
Печерськийм. Печерська
Лікар Психотерапевт, Психолог Олександрівська Катерина Вікторівна на Doc.ua
Психотерапевт, спеціалізується на вирішенні проблем в області психосоматики, посттравматичних розладів, гештальт-терапії. Надає допомогу при різних кризах (вікових, особистісних), фобіях, страхах, депресіях, тривожних станах.
Центр психології ALTERA
Консультация психотерапевта – 650 грн. Консультация психолога – 1000 грн.
вул. Кожумятська, 12на карті
Шевченківськийм. Контрактова площа
Лікар Психотерапевт, Психолог Баталіна Людмила Михайлівна на Doc.ua
Вирішує психологічні проблеми дітей, підлітків, їх взаємодії з батьками. Займається звільненням від фобій, страхів, неврозів. Долає апатії і депресії.
Лікар Психотерапевт, Психолог Грицкевич Ольга Володимирівна на Doc.ua
Психолог, психотерапевт, гештальт-терапевт спеціалізується на роботі з самооцінкою, труднощами в міжособистісних взаєминах, сімейних кризах. Також допомагає при депресивних і тривожних станах, порушеннях сну, травмах, психосоматичних симптомах, порушеннях харчової поведінки, сексуальних розладах