Сторінка 21: Психотерапевти в Києві

Сьогодні, 16 Червня
Лікар Психотерапевт Скварко Вадим  на Doc.ua
Лікар спеціалізується на аналітично-орієнтованій психотерапії. Проводить індивідуальну дорослу психотерапію, дитячу психотерапію, сімейну психотерапію. Спеціаліст у сімейних ситуаціях, дитячих складнощах, проживанні розлучень, втрати близьких, травматичних відносинах, наслідки сильного стресу, залежно, самоорієнтації. Веде прийом для дітей від народження
Центр психології ALTERA
Індивідуальна консультація (онлайн) - 1700 грн; Сімейна консультація (онлайн) - 2100 грн.
вул. Кожумятська, 12на карті
Шевченківськийм. Контрактова площа
Лікар Психолог, Психотерапевт Манастирна Яна Василівна на Doc.ua
Медичний психолог, досвідчений гештальт-терапевт, фахівець з дитячої (з 7 років) і юнацької психотерапії. Проводить консультування, тренінговоу і індивідуальну роботу з дорослими і дітьми, займається консультуванням сімейних пар, психотерапією співзалежності, розлученням.
Лікар Психотерапевт, Психолог Баринова Анастасія Юріївна на Doc.ua
Практичний психолог, психотерапевт. Проводить психологічне консультування (психотерапія) тривожних станів, депресій, різних фобій, панічних атак, психосоматичних розладів, посттравматичних розладів, дезадаптацій. Пріоритетний напрям в практичній діяльності: індивідуальна психоаналітично орієнтована психотерапія, психотерапія дорослих пацієнтів
Лікар Рефлексотерапевт, Психотерапевт, Психіатр Міняйло Олександр Володимирович на Doc.ua
Олександр Володимирович є фахівцем з психіатрії, рефлексотерапії, психотерапії. Він займається проведенням відновного, медикаментозного і психотерапевтичного лікування різних порушень психіки, а також нервової системи. Лікар Міняйло в роботі використовує психоаналіз за Юнгом, когнітивний аналіз, гештальт-терапію, рефлексотерапію. Також лікар Міняйло А. В. є експертом по вирішенню питань в жіночо-чоловічих відносинах.
Лікар Психотерапевт, Психолог Величко Юлія Вікторівна на Doc.ua
Психолог, психотерапевт Юлія Величко працює в методі когнітивно-поведінкової терапії. Веде прийом дорослих, дітей і підлітків. Член Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії
Лікар Психотерапевт, Психолог Джежелій Юлія Сергіївна на Doc.ua
Психолог, психотерапевт Юлія Джежелій працює в методі когнітивно-поведінкової терапії та схема-терапії (інтерн). Веде прийом дорослих, дітей і підлітків, проводить сімейну психотерапію. Член Української асоціації когнітивно-поведінкових терапевтів. Досвід психологічної практики 11 років
Лікар Психотерапевт Наливайко Наталія Вікторівна на Doc.ua
Приватна практика в особистому кабінеті. Індивідуальне консультування, індивідуальна психотерапія з питань міжособистісних відносин, кризових станів, емоційних розладів, травматичних переживань, проблем взаємин з батьками. Сімейне консультування. Психоаналітична опрацювання глибинних причин життєвих невдач і сценаріїв (довгострокова терапія). Спеціаліст по глибинної психології, має досвід роботи в кризових точках.
Кабінет психологічної допомоги Наталії Наливайко
Киев, ул. Гайдара, 50Б на карті
Шевченківськийм. Вокзальна
Лікар Психотерапевт, Психолог Вершебенюк Ганна Володимирівна на Doc.ua
Анна Володимирівна проводить аналітичну психологію (юнгіанський аналіз) дітей від 5 років, підлітків та дорослих; короткострокову терапію пар (психодинамічний підхід)
Центр психології ALTERA
Індивідуальна консультація (онлайн) 1900 грн; Сімейна консультація (онлайн) 2300 грн.
вул. Кожумятська, 12на карті
Шевченківськийм. Контрактова площа
Лікар Психотерапевт Палковська Інна Сергіївна на Doc.ua
Лікар безмедикаментозно лікує пацієнтів в прикордонних станах, надає підтримку при розлученнях, допомагає в прийнятті складних рішень, вирішенні конфліктних ситуацій
Медлайн, медичний центр
пр-т Героїв Сталінграду, 20на карті