Сторінка 16: Психотерапевти в Києві

Лікар Психіатр, Психотерапевт Завальська Марина Юріївна на Doc.ua
Доктор Завальська є кваліфікованим психіатром і психотерапевтом, активно використовує у своїй роботі такі методики психотерапевтичного впливу як психоаналіз за Юнгом, гештальт-терапію, когнітивний аналіз і ін.
Лікар Психотерапевт, Психолог Петрова Лариса Леонідівна на Doc.ua
Ольга Гончарова - психолог, психотерапевт веде приватну практику, допомагаючи справитися як з міжособистісними проблемами (труднощами в спілкуванні, сором'язливістю, самотністю), так і різними психологічними розладами.
Приватний кабінет психолога, психотерапевта Ольги Гончарової
ул. Шелковичная 18а офис 2на карті
Шевченківськийм. Хрещатик
Лікар Психотерапевт, Психолог Нестеренко Микола Васильович на Doc.ua
21рік досвіду
Психотерапевт, має психоаналітичну орієнтацію. Займається наданням допомоги при кризах, тривожних станах, депресіях, страхах. Спеціалізується на глибинній діагностиці фантазій, потягів (несвідомих), батьківських сценаріїв, очікувань. Аналізує сни в психоаналізі, працює зі спогадами раннього дитинства, втратами, травматичними переживаннями. Консультує пацієнтів при кризах в родині, розлучення, зради. Веде психокорекційні групи.
Лікар Психотерапевт, Психолог Пелех Тетяна Яківна на Doc.ua
Тетяна Яківна - дитячий і дорослий психотерапевт. Спеціалізується на лікуванні психосоматичних розладів, депресії, панічних атак, неврозів. Проводить індивідуальну і сімейну терапію. Консультує в питаннях особистісного зростання і мотивації
Центр психологічної допомоги і психосоматики Тетяни Пелех
вул. Миколи Краснова, 17на карті
Святошинськийм. Житомирська
Лікар Психотерапевт, Психолог Саква Олексій Олександрович на Doc.ua
Олексій Олександрович допомагає клієнтам знайти рішення проблем, пов'язаних з панічними атаками, заниженою самооцінкою, наслідками психологічної травми. Психолог проводить консультації і надає допомогу в ситуаціях стресу, переживання кризи і т.д.
Психологічний центр Олексія Сакви
вул. Невська, 4г (секція Б, офіс 170)на карті
Шевченківськийм. Нивки
Лікар Психолог, Сексолог, Психотерапевт Степаненко Олеся Анатоліївна на Doc.ua
Практичний психолог, психотерапевт, сексолог. Має багаторічний досвід в консультуванні і психотерапії з проблемами відносин: криза у відносинах, консультування пар, які перебувають в нетрадиційних стосунках, дитячо-батьківські взаємини, питання пов'язані з віковими змінами. Вирішує проблеми: низької самооцінки, ревнощів, втрати відносин. Веде тренінги, семінари, лекції
Кабінет психолога, сексолога Степаненко Олесі
Доктор проводит онлайн консультации
бульвар Дружби Народів, 18/7 (1 під'їзд , 2 поверх, офіс 3)на карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Психотерапевт, Психолог Барановський Віталій Васильович на Doc.ua
Вітаю. Мене звуть Віталій Барановський і я займаюся консультуванням щодо поліпшення життя. Це моя улюблена робота і я роблю її з душею. Тому клієнт завжди отримує більше, ніж він очікує і залишає мій кабінет в хорошому настрої і сповнений оптимізму. У той же час вибір свого психолога - це процес відповідальний і нагадує пошук взаємної любові. Ось чому я не буду Вас збивати з пантелику своїми регаліями і дозволю самостійно визначити за рахунок свого неймовірного внутрішнього суперкомп'ютера, підійду я Вам чи ні
Веселий психолог
Консультация длиться 1.5 часа, парная консультация 650 грн, возможен прием по Skype
ул. Ревуцкого, 6на карті
Дарницькийм. Харківська
Лікар Психотерапевт, Психолог Орлова Ганна Вікторівна на Doc.ua
Лікар веде психологічні та психотерапевтичні консультації та сеанси терапії. Анна Вікторівна допомагає у випадках підвищеної тривожності, проблем в дитячо-батьківських відносинах, стресах, агресивності, труднощів у спілкуванні, панічних атак, невпевненості в собі та ін.
Лікар Психотерапевт, Психіатр Синенко Ігор Феліксович на Doc.ua
Разом зі співробітниками кафедри психіатрії, медичної психології та наркології ЛДМУ розбирає складні клінічні випадки. Бере участь в клінічних випробуваннях нових фармацевтичних препаратів. У щоденній практиці проводить консультування і лікування по всіляких тривожних розладах, фобій і страхів, панічних атак і психосоматичних розладів, астенічним і депресивних станів, посттравматичного синдрому. Також проводить сімейні консультації
Лікар Психотерапевт, Психолог Осіпцова Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Практичний психолог, психотерапевт. Проводить індивідуальне консультування з питань особистісних складнощів, емоційних розладів (панічні атаки, зниження настрою, тривожні стани) і проблем взаємин.