Сторінка 16: Психотерапевти в Києві

Лікар Психолог, Психотерапевт Март Тетяна на Doc.ua
Магістр психології. Проводить індивідуальне та сімейне консультування, психотерапію, лайф-коучинг. Працює з запитами підвищення самооцінки, усуває невпевненість в собі, допомагає позбутися від почуття самотності, усунути страх осуду і критики
Лікар Психолог, Психотерапевт Олександрівська Катерина Вікторівна на Doc.ua
Психотерапевт, спеціалізується на вирішенні проблем в області психосоматики, посттравматичних розладів, гештальт-терапії. Надає допомогу при різних кризах (вікових, особистісних), фобіях, страхах, депресіях, тривожних станах.
Лікар Психотерапевт Климов Костянтин Володимирович на Doc.ua
Костянтин Володимирович - гештальт-психотерапевт. Працює з пацієнтами при психосоматичних, депресивних, тривожних розладах та ін. Регулярно проходить тематичні тренінги з метою підвищення кваліфікації.
Лікар Психолог, Психотерапевт Бояринцева Тетяна Сергіївна на Doc.ua
Сімейний системний терапевт (розстановки по методу Берта Хелленгера), дитячо-батьківські відносини, робота з емоційною залежністю в гештальт-підході, робота з розладом харчової поведінки, психосоматика, робота з сексуальністю
Лікар Психолог, Психотерапевт Сухорукова Анастасія Андріївна на Doc.ua
Психолог і психотерапевт працює індивідуально і з клієнтами в групах. Працює з тривожними розладами, депресіями, біполярним і прикордонним розладами особистості, а також допомагає впоратися зі складними емоційними станами, подолати труднощі в побудові відносин і вийти зі стану внутрішньої ізоляції
Лікар Психолог, Психотерапевт Глушко Софія на Doc.ua
Глушко Софія — лікар-психолог, дитячий психолог, психотерапевт по роботі з дітьми та батьками в гуманістичному підході. Спеціалізується на роботі з дитячими неврозами і реакціями невротичного типу, тривожністю і дитячими страхами, а також труднощами в дитячо-батьківських відносинах. Працює з дитячими травмами, такими як розлучення, смерть, втрата, переїзд. Веде прийом для дітей від 6 років
Лікар Психолог, Психотерапевт Маковська Поліна Олександрівна на Doc.ua
Психолог, психотерапевт. Займається лікуванням неврозів і фобій, допомагає впоратися з тривожністю і страхами. Надає допомогу в боротьбі із стресами, панічними атаками. Приймає дорослих і дітей від 6 років.
Лікар Психотерапевт Авдєєв Олександр Сергійович на Doc.ua
Олександр Сергійович лікар-психотерапевт з досвідом роботи понад 5 років. Бере участь в якості експерта в різних ТВ-програмах на каналах 1+1, 2+2, Київ. Проводить психотерапевтичне консультування і експозиції в віртуальну реальність. Займається лікуванням фобій, панічних розладів, соціальної тривоги, генералізованого тривожного розладу, обсесивно-компульсивного розладу і ін.
Лікар Психотерапевт Янович Руслана Євгенівна на Doc.ua
Практикуючий психолог, основним напрямком роботи якої, є екзистенційно-гуманістичний підхід, де фокус уваги спрямований на людину і її буття в світі. Лікар допомагає впоратися з труднощами в міжособистісних відносинах, професійним вигоранням, хронічною втомою, фобіями, апатією та ін. Проводить консультації в приватному кабінеті і онлайн.
Лікар Психотерапевт Бурда Юлія Олександрівна на Doc.ua
Лікар психотерапевт, працює за такими напрямками, як психологія і педіатрія, спеціалізується на електропунктурній чжень-цзю терапії. Проводить лікування дітей, хворих на ДЦП, аутизмом та іншими хворобами, піддаються лікуванню мікрополярізаціі.