Сторінка 12: Психотерапевти в Києві

Лікар Психотерапевт Моргун Максим Володимирович на Doc.ua
Максим Володимирович має великий досвід психотерапевтичної практики і роботи лікарем-психіатром. Проводить психоаналітичну - глибинну терапію. Лікар допомагає своїм пацієнтам ефективно справлятися з фобіями, стресами, тривожністю, харчовими залежностями і т.д.
Лікар Нарколог, Психіатр, Психолог, Психотерапевт Шевченко Лілія Анатоліївна на Doc.ua
Лілія Анатоліївна здійснює телефонне консультування кризових станів, надає психологічну допомогу пацієнтам. Займається комплексним лікуванням в амбулаторних умовах, як медикаментозного, так і психотерапевтичною інтервенцією. Лілія Анатоліївна автор 48-ми наукових робіт і 2-х авторських свідоцтв.
Лікар Психотерапевт, Реабілітолог Шевчук Олена Володимирівна на Doc.ua
Олена Володимирівна - лікар-психотерапевт зі спеціалізацією в реабілітології. Більше 20 років доктор займається відновленням пацієнтів після захворювань, в т.ч. важких. З 2000-го року - практичною психологією. Доктор проводить індивідуальні консультації та індивідуальну психотерапію, групову психотерапію, веде семінари, тренінги, використовує антистресові методики, навчає релаксації.
Лікар Психолог, Психотерапевт Онухова Юлія Юріївна на Doc.ua
Надає психологічну допомогу дорослим і підліткам, які відчувають проблеми у взаєминах в сім'ї або колективі, складно адаптуються до нового місця проживання, втратили сенс життя, мають психосоматичні симптоми, знаходяться в депресивному стані і т. д. Допомагає вивчити і зрозуміти себе, знайти свій шлях до психологічного комфорту
Лікар Психіатр, Психотерапевт Гаргаун Владислав  Анатолійович на Doc.ua
Лікар психіатр, психотерапевт. При обстеженні та лікуванні кожного пацієнта використовує індивідуальний підхід, володіючи методиками усунення різних психологічних і психіатричних станів і захворювань.
Лікар Психолог, Психотерапевт Морочковська Світлана Вікторівна на Doc.ua
Світлана Вікторівна - сертифікований і акредитований психотерапевт в гештальт-підході. Працює з парами, веде терапевтичні групи і навчальні програми. Успішно допомагає в таких питаннях: взаємини в сім'ї, проблеми та кризи у відносинах, дитячо-батьківські відносини, розлучення, проблеми і складності дітей в процесі розлучення батьків, складності дітей в колективі, адаптація до дитячого садку, школі, фобії (соціофобія, аерофобія), страхи, панічні атаки, питання і проблеми ідентичності, відносини з грошима, проблеми і порушення в сфері фінан
Лікар Психіатр, Психотерапевт, Рефлексотерапевт Шавлукевич Ната Ярославівна на Doc.ua
Практикуючий лікар-психіатр і психотерапевт вищої категорії, спеціалізується на аналітично орієнтованій психотерапії, лікуванні захворювань нервової системи за допомогою рефлексотерапевтичних методик.
Лікар Психолог, Психотерапевт Королик Ольга Ігорівна на Doc.ua
Гештальт-терапевт. Спеціалізується на вирішенні питань, що стосуються спілкування між людьми, також вирішує конфліктні ситуації.
Лікар Психолог, Психотерапевт Кметик Вікторія Володимирівна на Doc.ua
Психолог працює з особистісними і міжособистісними проблемами, неврозами, тривожними і депресивними станами, сімейними кризами, складнощами у відносинах з дітьми. Крім того, Вікторія Володимирівна працює з дитячими страхами, тривогами і проблемами в комунікації, проводить консультування жінок під час вагітності та при безплідді. Також є фахівцем з питань життєвої незадоволеності і проводить діагностику готовності дитини до початку шкільних занять.
Лікар Психолог, Психотерапевт Каращук Інна Володимирівна на Doc.ua
Інна Володимирівна надає психологічну та психотерапевтичну допомогу дорослим і дітям. Є учасником Всесвітньої асоціації позитивної психотерапії. Має досвід роботи більше 10 років