Кабінет психотерапевтки Марії Хвилі

Кабінет психотерапевтки Марії Хвилі

Практикуючий лікар
add_box Психологія Психотерапія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
Марія Хвиля дипломований психолог, має ступінь магістра за спеціальністю 'Клінічна психологія з основами психодинамічної терапії’. Займається приватною психотерапевтичною практикою вже пʼятий рік, регулярно проходить супервізію та продовжує навчатись. Марія допомагає клієнтам знайти внутрішній баланс і покращити якість життя через глибоку саморефлексію та роботу з емоціями.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Михайлівська 20бна карті
Шевченківський м.Майдан Незалежності
0.0

ЧИ ПОМІЧАЛИ ВИ?

Чи помічали ви, що наша внутрішня реальність впливає, або навіть формує, зовнішню реальність?

Що як тільки ви змінюєте свої установки, переосмислюте якісь свої переконання, щось змінюєте всередині — світ навколо теж змінюється?

Я впевнена, що так, помічали.

Саме тому розуміння себе, рефлексія над сутністю власного “Я” та розширення своєї внутрішньої свободи дозволяють нам створювати бажану реальність.

Це і є предметом нашої роботи з клієнтами на терапевтичних сесіях: ми розбираємось, які саме внутрішні перепони перешкоджають їм у досягненні бажаного.

Своє Життя можливо жити радісно та змістовно!

І я запрошую вас до мене в терапію????????

Перша ознайомча консультація — FOR FREE, тобто безплатна????????

Ми разом знайдемо ваші внутрішні ресурси та нові сенси. Кожен гідний жити щасливо та отримувати задоволення від життя, і я буду рада допомогти вам досягти цього. Давайте разом подолаємо труднощі та знайдемо шлях до вашого благополуччя!

Я не ставлю діагнози і не роблю висновки про людей на основі їхніх відмінностей від цього світу. Я визнаю рівноцінність усіх і кожного. Поважаю унікальність, честь і гідність особистості. Мене цікавлять люди, їхнє життя, історії, прояви, але перш за все – емоції та переживання. Я не працюю з проблемою, я працюю з людиною. Є шанс, що разом зі мною ти відновиш віру в себе і радість життю!