Сторінка 11: Психотерапевти в Києві

Лікар Психотерапевт Сощенко Любов Вікторівна на Doc.ua
Консультація від2320 грн
Лікар спеціалізується на психотерапії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Постійно удосконалює рівень кваліфікації за допомогою навчальних заходів. Веде прийом пацієнтів від 18 років
Лікар Психолог, Психотерапевт Павлюк Катерина Володимирівна на Doc.ua
Катерина Павлюк - психолог, гештальт-терапевт, арт-терапевт. Спеціалізується на сімейній терапії, питаннях, пов'язаних з емоційним вигоранням, пошуком себе, сенсу життя, тривогою та депресією. До неї можна звернутися, якщо Ви: не відчуваєте радості у житті, переживаєте втрату чи розставання, нещасні у стосунках, відчуваєте себе самотніми, не можете сепаруватися від батьків, відчуваєте тривогу та страх, відчуваєте проблеми під час зміни сфери діяльності, тяжко переживаєте переїзд та адаптацію на новому місці. В терапії прагне підвищення вітальності, рівня життєвої енергії, яка робить життя радіснішим та яскравішим.
Лікар Гомеопат, Психіатр, Психотерапевт Манчур Ганна Зіновіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на діагностиці, лікуванні та супроводі дітей з проблемами психічного здоров'я. Проводить психотерапевтичні консультації. Займається гомеопатичним веденням пацієнтів всіх вікових груп
Лікар Психіатр, Психотерапевт Белушкин Евгений Александрович на Doc.ua
Лікар Психолог, Психотерапевт Соболев  Александр Олегович на Doc.ua
Лікар Психіатр, Психотерапевт Царінюк Ніла Василівна на Doc.ua
Ніла Василівна проводить індивідуальне консультування, а також сімейну терапію. Лікує депресії, психосоматичні розлади, стани психотичного рівня, порушення сну.
Лікар Психіатр, Психолог, Психотерапевт Козицька Яніна Михайлівна на Doc.ua
Лікар-психотерапевт, психіатр. Проводить психотерапевтичне та медикаментозне лікування тривожних станів, залежностей, депресії, стресу. Проводить стаціонарне лікування, сімейний прийом, тренінги особистісного зростання тощо
Лікар Гомеопат, Імунолог, Онколог, Психотерапевт, Пульмонолог, Лікар нетрадиційної медицини Ободніков Олександр Олександрович на Doc.ua
Лікар, КАНДИДАТ МЕДИЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ, має колосальний досвід роботи в області онкології, спеціалізується на складанні програм індивідуального лікування поширених форм ракових пухлин грудної клітини, шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи і шкіри. Застосовує АЛЬТЕРНАТИВНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ (гомеопатія, дието-, фітотерапія, психо-соматична корекція та ін.).
Лікар Психолог, Психотерапевт, Сексолог Жихарєва Оксана Олексіївна на Doc.ua
Має досвід роботи надання негайної, первинної психотерапевтичної допомоги в екстреній, кризовій ситуації (насильство, втрати). Спеціалізація вітчизняних і ізраїльських колег по роботі з травмою. Надає допомогу людям з труднощами в інтимному житті, порушеннями харчової поведінки, при депресії, розлученнях, фінансові кризи, конфлікти. Веде діючі навчальні та психотерапевтичні групи в Харкові і Києві. Ст. викладач у ВНЗ
Лікар Психотерапевт Моргун Максим Володимирович на Doc.ua
Максим Володимирович має великий досвід психотерапевтичної практики і роботи лікарем-психіатром. Проводить психоаналітичну - глибинну терапію. Лікар допомагає своїм пацієнтам ефективно справлятися з фобіями, стресами, тривожністю, харчовими залежностями і т.д.