Сторінка 13: Психотерапевти в Києві

Лікар Психолог, Психотерапевт, Психіатр Панночка Ярослав Валерійович на Doc.ua
Психолог, психотерапевт, психіатр. Займається лікуванням тривожних розладів, безсоння, депресій, неврозів, панічних розладів і т.д. Консультує дорослих і дітей.
Лікар Психолог, Психотерапевт Морочковська Світлана Вікторівна на Doc.ua
Світлана Вікторівна - сертифікований і акредитований психотерапевт в гештальт-підході. Працює з парами, веде терапевтичні групи і навчальні програми. Успішно допомагає в таких питаннях: взаємини в сім'ї, проблеми та кризи у відносинах, дитячо-батьківські відносини, розлучення, проблеми і складності дітей в процесі розлучення батьків, складності дітей в колективі, адаптація до дитячого садку, школі, фобії (соціофобія, аерофобія), страхи, панічні атаки, питання і проблеми ідентичності, відносини з грошима, проблеми і порушення в сфері фінан
Приватний кабінет психолога Морочковскої С. В.
Стоимость приема - 1700 грн (60 мин). Консультация пары — 4000 грн.
вул. Софіївська, 17, оф. 12на карті
Шевченківськийм. Золоті ворота
Лікар Психолог, Психотерапевт, Психосоматолог Григор’єва  Юлія  Вікторівна на Doc.ua
Юлія Вікторівна - лікар психолог національної психологічної асоціації. Ефективно лікує тривожність, порушення сну, розлади особистості та поведінки, шизоафективний розлад, шизофренія, шизотипічний розлад, легка депресія, страх самотності, співзалежні відносини, емоційна нестійкість, особисті межі, прийняття себе, самокритика, почуття поведінки.
Лікар Психіатр, Психотерапевт Разнован Богдан Григорович на Doc.ua
Богдан Григорович лікар психіатр, психотерапевт, спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань психіатричних захворювань (булімія, невроз, стрес, фобії, шизофренія, наркотична залежність). Проводить психотерапію, психофармакотерапію, диференціальну діагностику між хворобами. Приймає дорослих і дітей з 10 років
Лікар Психотерапевт Лозіцька Світлана Василівна на Doc.ua
31рік досвіду
Світлана Василівна спеціалізується на наданні допомоги і вирішенні таких проблем, як депресивні стани, панічні атаки, фобії, страхи, проводить корекцію сімейних відносин.
Лікар Психотерапевт Панюшкін Роман Олегович на Doc.ua
Роман Олегович проводить психотерапевтичне консультування і надає підтримку пацієнтам, займається лікуванням опіоїдної залежності. Проводить профілактичні, попередні і періодичні наркологічні і психіатричні огляди. Учасник багатьох наукових конференцій, співпрацює з міжнародним фондом «АнтиСНІД», проводить тренінги по роботі з ВІЛ-інфікованими людьми.
Лікар Психотерапевт Травенко Ольга Сергіївна на Doc.ua
Ольга Сергіївна є кваліфікованим психотерапевтом, основним методом роботи якого є клієнт-центрована терапія. Працює з дорослими і підлітками. Надає допомогу пацієнтам при нервовій булімії, компульсивному переїданні, нервовій анорексії, зайвій вазі як наслідку РПП
Лікар Психотерапевт, Рефлексотерапевт, Психіатр Шавлукевич Ната Ярославівна на Doc.ua
Практикуючий лікар-психіатр і психотерапевт вищої категорії, спеціалізується на аналітично орієнтованій психотерапії, лікуванні захворювань нервової системи за допомогою рефлексотерапевтичних методик.
Достомед
вул Кіквідзе 28ана карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Психотерапевт Вербова  Катерина Ігорівна на Doc.ua
Лікар-психотерапевт з багаторічним досвідом, займається лікуванням пацієнтів з проявами низької самооцінки, нереалізованістю в роботі, особистому житті, з проблемами в стосунках з близькими людьми, проблеми в сімейних відносинах. Катерина Ігорівна допоможе з затяжними сімейними конфліктами, агресією і страхами.
Лікар Психіатр, Психотерапевт Мажбіц Валентина Борисівна на Doc.ua
Мажбіц Валентина Борисівна
Валентина Борисівна лікар психіатр, психотерапевт вищої категорії, кандидат медичних наук. Діагностує і лікує всі види психічних і психосоматичних розладів. Проводить індивідуальні та сімейні консультації.