Сторінка 13: Психотерапевти в Києві

Лікар Психолог, Психотерапевт Королик Ольга Ігорівна на Doc.ua
Гештальт-терапевт. Спеціалізується на вирішенні питань, що стосуються спілкування між людьми, також вирішує конфліктні ситуації.
Лікар Психолог, Психотерапевт Кметик Вікторія Володимирівна на Doc.ua
Психолог працює з особистісними і міжособистісними проблемами, неврозами, тривожними і депресивними станами, сімейними кризами, складнощами у відносинах з дітьми. Крім того, Вікторія Володимирівна працює з дитячими страхами, тривогами і проблемами в комунікації, проводить консультування жінок під час вагітності та при безплідді. Також є фахівцем з питань життєвої незадоволеності і проводить діагностику готовності дитини до початку шкільних занять.
Лікар Психолог, Психотерапевт Каращук Інна Володимирівна на Doc.ua
Інна Володимирівна надає психологічну та психотерапевтичну допомогу дорослим і дітям. Є учасником Всесвітньої асоціації позитивної психотерапії. Має досвід роботи більше 10 років
Лікар Психотерапевт Ратушна Анастасія Василівна на Doc.ua
Лікар - психотерапевт проводить консультування, діагностику та лікування широкого спектру психічних розладів і захворювань. У Анастасії Василівни більше 12 років практичного досвіду роботи в області психотерапії. Спеціалізується доктор на роботі з самооцінкою, важкими емоційними, депресивними станами, труднощами в міжособистісних взаєминах, супроводі при втрати і кризових ситуаціях, допомагає при розлученнях
Лікар Психолог, Психотерапевт Харченко Вікторія Андріївна на Doc.ua
Харченко В. А. надає комплексну психологічну допомогу професійним спортсменам, молодим спортсменам і їхнім батькам, а також психологічне консультування з питань самореалізації і особистісного зростання, досягнення цілей, при панічних атаках, страхах, тривозі, розладах харчової поведінки, зниження зайвої ваги
Лікар Психолог, Психотерапевт Бень Наталія Валеріївна на Doc.ua
Лікар застосовує в практиці метод когнітивно-поведінкової терапії: сучасне, науково визнане, західний напрямок психотерапії. Серед переваг методу - короткостроковість, обов'язкове планування кожної сесії, постановка цілей і чіткий відробіток проблем з їх профілактикою в майбутньому. Займається психотерапією і допомагає пацієнтам з розладами харчової поведінки, депресивними та тривожними станами, сімейними і міжособистісними проблемами, виступає кар'єрним консультантом і супроводжує особистісний ріст. Працює з проблемою схуднення (позбавлення від зайвої ваги і компульсивного переїдання, психологічний супровід зниження ваги)
Лікар Невролог, Психіатр, Психотерапевт, Сексолог Прохорова Ольга Володимирівна на Doc.ua
Лікар Психолог, Психотерапевт Петрова Лариса Леонідівна на Doc.ua
Ольга Гончарова - психолог, психотерапевт веде приватну практику, допомагаючи справитися як з міжособистісними проблемами (труднощами в спілкуванні, сором'язливістю, самотністю), так і різними психологічними розладами.
Лікар Психолог, Психотерапевт Пелех Тетяна Яківна на Doc.ua
Тетяна Яківна - дитячий і дорослий психотерапевт. Спеціалізується на лікуванні психосоматичних розладів, депресії, панічних атак, неврозів. Проводить індивідуальну і сімейну терапію. Консультує в питаннях особистісного зростання і мотивації
Лікар Психолог, Психотерапевт Саква Олексій Олександрович на Doc.ua
Олексій Олександрович допомагає клієнтам знайти рішення проблем, пов'язаних з панічними атаками, заниженою самооцінкою, наслідками психологічної травми. Психолог проводить консультації і надає допомогу в ситуаціях стресу, переживання кризи і т.д.