Лікар Гомеопат, Невролог, Психотерапевт, Рефлексотерапевт Слинько Ганна Олексіївна на Doc.ua

Відгуки про Слинько Ганна Олексіївна

Лікар-психотерапевт вищої категорії, кандидат мед. наук, невролог, психіатр, гіпнолог. Також займається рефлексотерапією, гомеопатією. Спеціалізується на когнітивно-поведінковому напрямку психотерапії, займається психосоматикою, неврозами, панічними атаками, депресіями, порушеннями сну, розладами харчової поведінки, хронічними головними болями, соматоформними вегетативними дисфункціями, вертеброгенними больовими синдромами, протрузіями гриж дисків, судинними захворюваннями нервової системи.

Перевірені відгуки про лікаря 63 відгуки

Ольга 12 Лютий 2018
Мені сподобалась лікар.
Анна 15 Листопад 2017
Ірина 06 Листопад 2017
Все було прекрасно, дякую.
Сергей 11 Серпень 2017
Игорь 24 Липень 2017
Елена 17 Липень 2017
Евгения 29 Травень 2017
Это человек, которому хочется что-то рассказать очень редко попадается такой квалифицированный врач, который действительно проявит такое качество. С ней хочется поделиться, рассказать и выслушать. И, хотя мы еще не начинали курс лечения, я ушла от врача уже довольная морально, мне стало легче.
Антон 24 Квітень 2017
Инна 12 Квітень 2017
Юлия 31 Березень 2017
Внимательная, переспрашивает, видно ее заинтересованность.
5 6 7 chevron_right