Медичний центр « SATIMED»

Медичний центр « SATIMED»

add_box Наркологія Психіатрія Психотерапія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
Клініка SATIMED це сучасний, комфортний медичний центр, який надає послуги досвідчених, психіатрів, лікарів-наркологів, психотерапевтів, гіпнотерапевтів та дитячої психотерапії. Наші висококваліфіковані фахівці мають багаторічний досвід та надають допомогу відповідно до сучасних протоколів та європейських стандартів.
access_time_filled пн - нд : 10:00 - 19:00
Русановская набережная, 16на карті
Дніпровський м.Лівобережна
0.0

SATIMED – це можливість звернутися за допомогою до кваліфікованих спеціалістів для отримання підтримки, порад та лікування психічних проблем. Наші лікарі з ментального здоров’я  мають глибокі знання та досвід у роботі з різними психічними розладами, емоційними проблемами та залежностями.

Ми розуміємо, що кожна ситуація унікальна, тому наші спеціалісти створюють індивідуальні плани лікування, враховуючи потреби та особливості кожного пацієнта.

Команда фахівців використовують різні види діагностики для підбору індивідуалізованого лікування, які не обмежуються медикаментозним підходом, а також включають психокорекцію, гіпнотерапію та інші методи, які допомагають досягти максимального ефекту в комплексі.

Клініка SATIMED гарантує повну анонімність усім пацієнтам . Всі розмови, консультації та плани лікування зберігаються в повній конфіденційності та не підлягають розголошенню. Ми прагнемо створити безпечне та підтримуюче середовище, де пацієнт може відчути підтримку та знайти рішення для своїх проблем.