Клініка інтимної медицини та репродукції «Чоловіче здоров'я»

Клініка інтимної медицини та репродукції «Чоловіче здоров'я»

Клініка
add_box Акушерство Андрологія Венерологія Гастроентерологія Гепатологія Гінекологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Клініка інтимної медицини і репродукції «Чоловіче здоров'я» надає комплексну, індивідуальну, цілеспрямовану медичну допомогу в області урології, неврології, ендокринології, проктології і т. д. У клініці інтимної медицини "Чоловіче здоров'я" працюють висококваліфіковані фахівці, діагностика та лікування здійснюються за допомогою сучасної апаратури, доступні послуги психотерапевта.
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 18:00
вулиця Василия Тютюнника 5-Вна карті
Печерський м.Олімпійська

Клініка інтимної медицини і репродукції «Чоловіче здоров'я» надає повний спектр терапевтичної та психологічної допомоги, що дозволяє відновити і зберегти чоловіче і жіноче здоров'я. У клініці кожного пацієнта гарантовані:

• прийом у лікарів вищої кваліфікації;
  • новітнє обладнання експертного рівня;
  • по-справжньому індивідуальний підхід до кожного пацієнта клініки.

Послуги, що надаються в клініці інтимної медицини і репродукції «Чоловіче здоров'я»

У клініці інтимної медицини і репродукції надаються послуги:

• повна і точна лабораторна діагностика, що складається з мікросокпічних, біохімічних, імуноферментних, культуральних і радіоімунних методів (включаючи ПЦР - полімеразної ланцюгової реакції);
  • унікальний селективний бакпосів на трихомонаду (технологія Франції);
  • дослідження панелі гормонів, онкомаркерів, імммунограмма;
  • УЗД діагностика з зовнішніми і внутрішніми датчиками;
  • лікування сечокам'яної хвороби, аденоми передміхурової залози, простатиту, везикуліту, епідидиміту по стандартам і протоколам ВООЗ;
  • терапія еректильної дисфункції, інших порушень ерекції, потенції і сім'явиверження;
  • корекція порушень гормонального балансу;
  • терапія запальних, ендокринних і дегенеративних захворювань жіночих внутрішніх статевих органів;
  • психотерапія порушень сексуального акту, потяги і т.д .;
  • корекція фігури, терапія цукрового діабету 2 типу, патологій щитовидної залози.

Устаткування, що застосовується в «Чоловічому здоров'ї»:

• лазерно-звуковий апарат «СТЕРЖЕНЬ-ЛУ»;
  • апарат «СТЕРЖЕНЬ ПВМТ» - для дренажу запальних закритих вогнищ передміхурової залози;
  • апарат для ультразвукової терапії «БАРВІНОК-У» - для лікування простатиту, дисфункцій сечового міхура, везикуліту, запалень сечового міхура, сечовипускального каналу в хронічній формі, рубцевих змін і стриктур уретри, перехідних інфільтратів уретри;
  • лазерновакуумная терапія апаратом «СТЕРЖЕНЬ-ЛВС» - для лікування еректильної дисфункції і відновлення артеріального кровотоку статевого члена;
  • апарат «криоелектроніка-4М» - для лікування геморою шляхом кріодеструкції - вплив низьких температур;
  • апарат озонотерапії «ОЗОН УМ-80» - для проведення процедур озонотерапії;
  • урогінекологічне терапевтичний апарат МЕМ - для проведення лікування хвороб запального характеру урогенітального тракту у жінок;
  • ультразвуковий сканер ПроФОкус2202 - для діагностування різних систем організму;
  • комп'ютерний електроенцефалограф NeuroCom - для реєстрування, проведення поглибленого аналізу, подальшого інтерпретування електроенцефалограми, а також викликаних потенціалів;
  • кольпоскоп бінокулярний з відеотрансляцій;
  • радіоскальпель P-150 - для згортання кровоносних судин, а також для розрізання м'яких тканин.

Владислав 14 Березень 2024
Клініка не дуже охайна
Сергій 25 Січень 2024
Сподобалось у клініці.
Олександр 17 Січень 2024
Все нормально пройшло.
Сергій 10 Січень 2024
Сподобалось, що в клініці сучасне обладнання.
Анонімно 02 Січень 2024
Все добре пройшло.