Медичний Центр "100% Життя" у Києві

Медичний Центр "100% Життя" у Києві

add_box Гінекологія Інфектологія Наркологія Педіатрія Психіатрія Терапія ... ще
Медичний Центр "100% Життя" - це передова клініка, яка забезпечує широкий спектр медичних послуг для наших пацієнтів у самому серці Києва. Наша місія - забезпечити найвищий рівень медичної допомоги та дбайливого підходу до кожного клієнта.
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
вул. Межигірська 87Ана карті
Подільський м.Тараса Шевченка

Про нас:

Наша команда:

У нашому медичному центрі працюють висококваліфіковані фахівці з різних галузей медицини:

• Акушер-гінекологи, які мають багаторічний досвід у веденні вагітних та надають комплексну підтримку жінкам на всіх етапах вагітності та пологів.
  • Дерматологи, що спеціалізуються на діагностиці та лікуванні шкірних захворювань та забезпечують індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
  • Сімейні лікарі, які забезпечують повний спектр первинної медичної допомоги для всієї родини, включаючи дітей та дорослих.
  • Педіатри, які спеціалізуються на лікуванні та профілактиці захворювань у дітей різного віку.
  • Дієтологи, які надають консультації з питань здорового харчування та розробляють індивідуальні дієтичні програми.
  • УЗД-лікарі, які проводять ультразвукові дослідження з високою точністю та ефективністю.
  • Інфекціоністи, які спеціалізуються на діагностиці та лікуванні інфекційних захворювань.
  • Фтизіатри, які займаються діагностикою та лікуванням захворювань легень та дихальних шляхів.
  • Отоларингологи, які спеціалізуються на лікуванні захворювань вуха, горла та носа.

Наші послуги:

Ми надаємо широкий спектр медичних послуг, включаючи консультації лікарів-фахівців, діагностичні процедури, лікувальні та профілактичні заходи для всієї родини.

Наші переваги:

• Сучасне обладнання та методи лікування.
  • Професійна та дружня медична команда.
  • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
  • Зручне розташування в центрі міста.

Запрошуємо вас до нашого медичного центру, де ваше здоров'я завжди буде на першому місці!

Артур 11 Квітень 2024
Гарна клініка, візитом задоволена.
Ольга 01 Жовтень 2020
Клиника хорошая, девушки на рецепции приветливые.
Ольга 27 Вересень 2020
В клинике очень уютно, девушка на рецепции очень внимательная.
Юлиана 12 Липень 2020
Атмосфера, яка панує у клініці - не схожа на інший медичний заклад. Чисто та комфортно. А музика, яка грає на фоні - дає неймовірний спокій. Привітний персонал. Все дуже сподобалось.
Николай 08 Червень 2020
Классная клиника. Тихо, чисто, администратор приветлива. Ухитрился посеять портмоне - сохранили и вернули, за что спасибо отдельное.