3.5
Лікар Психотерапевт, Пульмонолог Дембіцький Станіслав Йосипович на Doc.ua

Відгуки про Дембіцький Станіслав Йосипович

Станіслав Йосипович обіймає посаду головного лікаря в «Мілада». Він є найдосвідченішим алергологом-пульмонологом, психотерапевтом. Лікар Дембіцький веде медичну практику в Україні та Росії понад 30 років. Дембіцький С. І. є автором унікальної методики лікування бронхіальної астми та бронхіту, при якій пацієнтові інтратрахеально вводяться лікарські «коктейлі»
3.5

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Варвара 23 Березень 2018
Максим 26 Вересень 2017
Любовь 08 Листопад 2016
Олег 04 Жовтень 2016
Я зрозумів, що доктор не тільки пульмонолог, але і психотерапевт. Він будував свій діалог так, щоб переконати вас, що ви хронічно хвора людина. Я захворів перший раз на два роки і вважаю це нормальним. Доктор не проводив огляду і не до кінця вислухав мене сказав, что я повинен купити сеанс коктелів. За словами лікаря, сучасна медицина не зможе вилікувати кашель, допоможуть тільки його коктелі. В мене сталося враженя, що якщо він і кваліфікований лікар, то такий-собі шарлатан. Людям, які приходять, нав'язується думка, що вони хронічно хворі і єдине лікування - це коктелі. Коли я запитав чи можемо ми обійтись без коктелів, спеціаліст заявив, що не буде мене лікувати, бо я йому не довіряю. Або коктелі, або ні як. В результаті, я заплатив не зрозуміло за що, нічого не отримавши від консультації. Заплативши гроші лікарю, він не поставив мені діагноз, не провів консультацію. Можливо, людям з бронхіальной астмой і допомогають ці коктелі, але в мене просто кашель вперше за два роки і немає хронічних захворювань. Залишилось негативне враження від візиту. Склалось враження, что лікар просто хоче збити більше грошей з пациєнтів, назначаючи ці коктелі.
Андрей 10 Червень 2016
Внимательный и квалифицированный доктор.
Мария 30 Березень 2016