3.8
Врач Психотерапевт, Пульмонолог Дембицкий Станислав Иосифович на Doc.ua

Отзывы о враче Дембицкий Станислав Иосифович

Станислав Иосифович занимает должность главного врача в «Миладе». Он является опытнейшим аллергологом-пульмонологом, психотерапевтом. Доктор Дембицкий ведет медицинскую практику в Украине и России свыше 30 лет. Дембицкий С. И. является автором уникальной методики лечения бронхиальной астмы и бронхита, при которой пациенту интратрахеально вводятся лекарственные «коктейли».
Милада, клиника семейной медицины
ул. А. Ахматовой, 16а, 2 этажна карте
Дарницкийм. Позняки
3.8
Олег 04 Октябрь 2016
Я зрозумів, що доктор не тільки пульмонолог, але і психотерапевт. Він будував свій діалог так, щоб переконати вас, що ви хронічно хвора людина. Я захворів перший раз на два роки і вважаю це нормальним. Доктор не проводив огляду і не до кінця вислухав мене сказав, что я повинен купити сеанс коктелів. За словами лікаря, сучасна медицина не зможе вилікувати кашель, допоможуть тільки його коктелі. В мене сталося враженя, що якщо він і кваліфікований лікар, то такий-собі шарлатан. Людям, які приходять, нав'язується думка, що вони хронічно хворі і єдине лікування - це коктелі. Коли я запитав чи можемо ми обійтись без коктелів, спеціаліст заявив, що не буде мене лікувати, бо я йому не довіряю. Або коктелі, або ні як. В результаті, я заплатив не зрозуміло за що, нічого не отримавши від консультації. Заплативши гроші лікарю, він не поставив мені діагноз, не провів консультацію. Можливо, людям з бронхіальной астмой і допомогають ці коктелі, але в мене просто кашель вперше за два роки і немає хронічних захворювань. Залишилось негативне враження від візиту. Склалось враження, что лікар просто хоче збити більше грошей з пациєнтів, назначаючи ці коктелі.
Андрей 10 Июнь 2016
Внимательный и квалифицированный доктор.