Лікар Психолог, Психотерапевт, Психосоматолог Григор’єва  Юлія  Вікторівна на Doc.ua

Відгуки про Григор’єва Юлія Вікторівна

Юлія Вікторівна - лікар психолог національної психологічної асоціації. Ефективно лікує тривожність, порушення сну, розлади особистості та поведінки, шизоафективний розлад, шизофренія, шизотипічний розлад, легка депресія, страх самотності, співзалежні відносини, емоційна нестійкість, особисті межі, прийняття себе, самокритика, почуття поведінки.

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Павло 28 Березень 2023
Юлія Вікторівна старанно та уважно підходить до роботи, сконцентрована на результаті. Консультації сподобалися. Дякуємо.
Олександра 15 Листопад 2022
Всё прошло хорошо. Получила хорошие советы как дальше справляться с проблемами. Рекомендую Юлию Викторовну.
Юлия 30 Вересень 2022
Отличный психолог и человек. Быстро располагает к себе, помогает помогает понять чего ты хочешь в действительности и как к этому прийти. К ней хочется прийти и ещё не раз. Рекомендую!!!
Юлія 02 Вересень 2022
Я після неї почала дивитись на світ по-іншому, я почала заново жити. Ще обов'язково звернуся до Юлії Вікторівни!
Татьяна 26 Серпень 2022
Мене цілком влаштував візит до Юлії Вікторовні. Хороший фахівець, усім рекомендую.