Лікар Психолог, Психотерапевт Глазунова  Марина  Геннадіївна на Doc.ua

Відгуки про Глазунова Марина Геннадіївна

21рік досвіду
Працює з клієнтами при депресіях, допомагає пережити горе, втрату та вплив інших стресів, надає допомогу при тривожних станах, працює зі спектром психосоматичних розладів та болю, консультує клієнтів з розладами прийому їжі, працює з особистісними установками, допомагає здобути віру в себе, підвищити ефективність самопрезентації та комунікації з іншими людьми. Гарантія якості прийому.

Перевірені відгуки про лікаря 36 відгуків

Вікторія 05 Лютий 2024
Врач действительно пыталась вникнуть в мою проблему и помочь с ней справиться. Спасибо!
Направлено до клініки
Ярослав 29 Січень 2024
Консультація не виправдала моїх очікувань, не дивлячись, що поставила багато запитань, нічого розумного не змогла мені порадити, а тільки, якщо це не допоможе, звертайтесь до психіатра. Залишився розчарованим.
Анонім 26 Січень 2024
Отримав гарну консультацію, все було зручно та комфортно, дякую.
Валерія 23 Січень 2024
Все було добре, я задоволена. Стецюра Вікторія дуже гарна. Вона повністю вислухала, зібрала анамнез про те, що мене турбує. Як для пацієнтку, пояснила доступною мовою, чому це відбувається й як це можна вирішити, яка орієнтовна тривалість лікування на першому етапі. Зрозуміла, заспокоїла та підтримала, що є цінним для мене.
Володимир 09 Січень 2024
Консультація нам дуже сподобалася, лікарка допомогла, дякую.
Анатолій 09 Січень 2024
Гарна лікарка, компетентна в питаннях, з якими я звернувся, мені допомогла, дякую.
Олександра 29 Грудень 2023
Було дуже легке спілкування з лікаркою. Дала відповідь на питання, що найбільш хвилюються, і план подальших дій були мені важливими, щоб розуміти наскільки ми далі рухатимемося. Мені все сподобалося
Валентина 06 Грудень 2023
Все пройшло добре. Мені дуже сподобалося. Приємне було спілкування. Глазунова Марія, як людина, мене дуже влаштувала. Мені все сподобалося. Я думаю продовжити сеанси надалі.
Веніамін 24 Листопад 2023
Все просто замечательно, только позитивные и лучшие отзывы о Марии Генадьевне. Спасибо!
Ольга 27 Вересень 2023