Київ

Лікар вищої категорії
21год опыта
30відгуків
Дорослі
Працює з клієнтами при депресіях, допомагає пережити горе, втрату та вплив інших стресів, надає допомогу при тривожних станах, працює зі спектром психосоматичних розладів та болю, консультує клієнтів з розладами прийому їжі, працює з особистісними установками, допомагає здобути віру в себе, підвищити ефективність самопрезентації та комунікації з іншими людьми. Гарантія якості прийому.
Рейтинг лікаря
К-ть замовлень

Як ми формуємо рейтинг?

• Рейтинг формується з відгуків пацієнтів, кваліфікації, наукового ступеня
  • Усі пацієнти проходять верифікацію модератором, щоб виключити фіктивні відгуки
  • Негативні випадки обов’язково розглядаються адміністрацією
  • Якщо конфліктну ситуацію врегульовано, негативна оцінка не впливає на рейтинг

Перевірені відгуки про лікаря 30 відгуків

Направлено до клініки
Ярослав 29 Січень 2024
Консультація не виправдала моїх очікувань, не дивлячись, що поставила багато запитань, нічого розумного не змогла мені порадити, а тільки, якщо це не допоможе, звертайтесь до психіатра. Залишився розчарованим.
Анонім 26 Січень 2024
Отримав гарну консультацію, все було зручно та комфортно, дякую.
Володимир 09 Січень 2024
Консультація нам дуже сподобалася, лікарка допомогла, дякую.
Анатолій 09 Січень 2024
Гарна лікарка, компетентна в питаннях, з якими я звернувся, мені допомогла, дякую.
Ольга 27 Вересень 2023
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Тетяна 09 Серпень 2023
Для меня консультация была результативной. Я осталась очень довольна. Сразу же чувствуется положительный результат. Спасибо за это доктору Глазуновой!
Єлизавета 27 Липень 2023
Доктор внимательно подошла к моей проблеме. Провела детальную беседу, психологическое тестирование. Диагноз оказался не совсем таким, как я всё время предполагала, поэтому и лечение ранее проводилось неправильно. Назначено психотерапевтическое лечение. Всё прошло хорошо. Спасибо доктору!
Ілля 26 Липень 2023
Первая консультация прошла очень продуктивно, Глазунова М. Г. оставила хорошее впечатление. За короткое время смогла подобрать нужное лечение.
Анна 20 Липень 2023
Задоволені всім, отримали відповіді на всі свої запитання.
Андрій 20 Червень 2023
Видно, что настоящий специалист, человек разбирается в своей профессии и знает как вести себя с людьми. Рекомендую!
1 2 3
Показати ще 10 Відгукиautorenew

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ