4.4

Збаржевська Алла Володимирівна

Без категоріїї
6 років досвіду
Дорослі
Алла Володимирівна є досвідченим психологом, вона консультує пацієнтів з питань низької самооцінки, вирішення конфліктів, виховання дітей, вибору супутника життя (при укладенні шлюбу, під час розлучення), при переживанні втрати. В роботі лікар використовує методики гештальт-терапії і трансактного аналізу
Відновлення, психологічний центр
ул. Волошская 36/38на карті
Подільськийм. Контрактова площа
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Ср 04 Серпень Чт 05 Серпень Пт 06 Серпень
4.4
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Навчальний курс інтенсив «Псі-Старт» Школи практичної психології Клубу психологів України (2017)
  • Терапія субособистостей за Р. Шварцем, Київський інститут раціонально - інтуїтивної психотерапії «Я» (2017)
  • Отримала сертифікат по закінченню навчального курсу «Школа професійного коучингу» (2019)
  • Член клубу психологів України (2017)
  • Сімейне консультування
  • Індивідуальне консультування
  • Гештальт-терапія
  • Транзактний аналіз

Освіта

• Национальный педагогический университет им. М. П. Драгоманова (2015)

Курси

Участь в асоціаціях

• Член клубу психологів України (2017)

Лікування захворювань

• Транзактний аналіз

Перевірені відгуки про лікаря

37 Відгуки
Анастасия 17 Червень 2019
Мне очень понравился прием. Высококвалифицированный доктор, приятная девушка. В случае необходимости снова обращусь за ее помощью.
Алина 12 Березень 2019
Мне понравился доктор, она помогла мне справиться с проблемой. Отличный специалист, буду ходить к ней еще много раз.
Евгения 12 Березень 2019
Доктор мне понравился, на приеме была очень внимательная. В принципе, никаких претензий нет, мне с моей проблемой помогли. Возможно буду при необходимости обращаться повторно.
Анна 18 Лютий 2019
Действительно за один прием доктор очень сильно мне помогла. У меня была большая семейная проблема и она помогла мне с ней справиться. Поэтому хочу порекомендовать ее всем, кому нужна помощь, доктор мне очень понравилась.
Анастасия 04 Липень 2018
Доктор не смог мне помочь, недостаточная квалификация.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ