Відновлення, психологічний центр

Відновлення, психологічний центр

add_box Психологія ... ще
У психологічному центрі «Відновлення» ведуть прийом досвідчені психологи, які надають консультаційні послуги як індивідуально для пацієнтів, так і для сімейних пар, проводять гештальт-терапію, трансактний аналіз. У центр «Відновлення» звертаються з питань сімейних криз, депресії, переживання горя і втрати
access_time_filled пн - нд : 10:00 - 22:00
вул. Волоська 36/38на карті
Подільський м.Контрактова площа

У «Відновлення» звертаються люди, які потребують психологічної допомоги при:

• низької самооцінки, супровідні невезіння у житті, постійні невдачі у кар'єрі та особистому житті;
  • наявності проблем у спілкуванні та взаєморозумінні з іншими людьми;
  • втрати сенсу життя, поставлених цілей;
  • питаннях вибору супутника життя  питання про укладення шлюбу, сімейних конфліктах, розлучення та ін .;
  • питаннях при вихованні дітей —  допомога у цілях гармонізації дитячо-батьківських відносин;
  • питаннях вибору професії, професійної орієнтації, бажання змінити роботу, наявності конфліктів з колегами та керівником;
  • емоційних розладах - при депресії, нав'язливих думках, страхах, тривожних станах, панічних атаках.

У психологічному центрі «Відновлення» фахівці надають послуги з:

• сімейного консультування  при даному виді консультування об'єктом виступає не конкретна особистість, а сім'я. Консультації для сім'ї проводяться при труднощах у взаєминах між партнерами, на початковому етапі створення сім'ї (у період «притирання»), у кризових ситуаціях для сім'ї, у складнощах спілкування між батьками і дітьми;
  • індивідуального консультування  даний вид консультування спрямований виключно на особистість пацієнта.  Під час консультації психолог вивчає внутрішній світ клієнта, розкриває його особистість, дізнається його цілі і плани. Звертаються за індивідуальною консультацією при невпевненості у собі, труднощі у взаєминах, при переживанні горя, втрати і ін.
  • гештальт-терапії  даний напрямок є своєрідним синтезом психодрами, біоенергетики, психоаналізу, а також деяких ідей з гештальт-психології.  Основним прийомом гештальту є експериментально-феноменологічний підхід, при якому пацієнтові пропонується ставити експерименти, а потім фіксувати феномени, які в ході цих експериментів виявляються;
  • трансактному аналізу  методу психотерапії, при якому проживання життя розглядається за певним «сценарієм». У рамках цього аналізу трансакцією розглядають одиницю визнання, подібну соціальному підкріпленню.  Одиниці визнання виражаються дотиками і вербальними проявами.
Светлана 10 Травень 2018
Все было хорошо и вовремя. Очень приятная атмосфера, расслабляющая.
Антон 21 Квітень 2018
Не понравилось, что нужно переобуваться и покупать у них обувь. На рецепции сидела женщина старой закалки и была не вежливая.
Людмила 21 Лютий 2018
Все условия были на высоте.
Анна 30 Листопад 2016
Очень культурно, мне понравилось.
Татьяна 16 Листопад 2016
Все отлично!