Сторінка 15: Психологи в Києві

Лікар Психолог Томаржевська Інна Володимирівна на Doc.ua
Психолог, дефектолог. Надає психологічну допомогу дорослим і дітям, проводить арт-терапію – лялькотерапія, пісочну терапію, терапію образотворчим мистецтвом. Є доцентом кафедри практичної психології
«Личность», центр психології
вул. Старокиївська, 10на карті
Шевченківськийм. Політехнічний інститут
Лікар Психіатр, Психолог, Психотерапевт Мухаровська  Інна  Романівна на Doc.ua
Мухаровська Інна Романівна
Доктор медичних наук
Спеціаліст працює з такими проблемами, як тривожні та депресивні стани, психосоматичні розлади, психотравматичні та стрес-асоційовані розлади, кризові ситуації, психологічна дезадаптація у складних життєвих обставинах, втрата та горювання, криза здоров’я, екзистенційна криза, професійна криза, емоційне вигорання, труднощі у міжособистісних відносинах, особистісний розвиток, самопізнання та самовизначення.
Лікар Психотерапевт, Психолог Онухова Юлія Юріївна на Doc.ua
Надає психологічну допомогу дорослим і підліткам, які відчувають проблеми у взаєминах в сім'ї або колективі, складно адаптуються до нового місця проживання, втратили сенс життя, мають психосоматичні симптоми, знаходяться в депресивному стані і т. д. Допомагає вивчити і зрозуміти себе, знайти свій шлях до психологічного комфорту
Приватний кабінет Юлії Онухової
Тільки онлайн консультації
вул Хрещатик, 15на карті
Печерськийм. Хрещатик
Лікар Психолог Хмелевський Артем Григорович на Doc.ua
Експерт в області діагностування і лікування психогенно-депресивних, невротичних, фобічних і тривожних розладів. Також Артем Григорович надає допомогу в якості спеціаліста з питань сімейної психотерапії та подолання вікових криз
Лікар Психолог, Психотерапевт Скуратова Вікторія Артурівна на Doc.ua
Вікторія Артурівна – лікар-психолог. Акредитований гештальт-терапевт. Проводить консультації з питань життєвих та вікових криз
Лікар Психолог, Психотерапевт, Психіатр Панночка Ярослав Валерійович на Doc.ua
Психолог, психотерапевт, психіатр. Займається лікуванням тривожних розладів, безсоння, депресій, неврозів, панічних розладів і т.д. Консультує дорослих і дітей.
Лікар Психолог Гречаник Євгеній Олександрович на Doc.ua
Доктор спеціалізується на лікуванні психогенних депресивних станів, психосоматичних і соматоформних розладів. Допомагає вирішити сімейні проблеми, позбутися почуття неповноцінності, провини або сорому, комплексів, фобій, суїцидальних думок. Здійснює як індивідуальну, так і сімейну психотерапію, використовує арт-терапію
Лікар Психолог Стороженко Ганна Євгенівна на Doc.ua
Проводить консультації для дорослих, підлітків і дітей. Приймає пацієнтів з порушенням сну, апатією, заниженою самооцінкою і фобіями. Надає спеціалізовану допомогу дітям, усуваючи тривожність, прискорюючи адаптацію, допомагає знайти спільну мову з однолітками.
Лікар Психолог, Психотерапевт Морочковська Світлана Вікторівна на Doc.ua
Світлана Вікторівна - сертифікований і акредитований психотерапевт в гештальт-підході. Працює з парами, веде терапевтичні групи і навчальні програми. Успішно допомагає в таких питаннях: взаємини в сім'ї, проблеми та кризи у відносинах, дитячо-батьківські відносини, розлучення, проблеми і складності дітей в процесі розлучення батьків, складності дітей в колективі, адаптація до дитячого садку, школі, фобії (соціофобія, аерофобія), страхи, панічні атаки, питання і проблеми ідентичності, відносини з грошима, проблеми і порушення в сфері фінан
Приватний кабінет психолога Морочковскої С. В.
Стоимость приема - 1700 грн (60 мин). Консультация пары — 4000 грн.
вул. Софіївська, 17, оф. 12на карті
Шевченківськийм. Золоті ворота
Лікар Психолог, Логопед Зволінська Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Психолог, працює з дітьми з раннім дитячим аутизмом (РДА), виявляє патологічні зони розвитку, створює програми корекції. Працює за системою ABA (Applied behavior analysis). Займається з дітьми з мутизмом, розладом шкільних навичок, синдромом гіперактивності та дефіциту уваги.