Сторінка 15: Психологи в Києві

Лікар Психолог Гаплевський Дмитро Ігорович на Doc.ua
У сферу професійних інтересів Дмитра Ігоровича входить робота з особистісними проблемами, самооцінкою, пошуком смислів, депресивними станами, страхами, фобіями; міжособистісними взаєминами, сімейними кризами, складнощами у відносинах з дітьми. Дмитро Ігорович - фахівець в області психосоматичних захворювань. Дмитро Ігорович є експертом в телепередачах (програми про здоров'я і тілесних практиках), регулярно бере участь в конференціях і семінарах з психології та психотерапії, вивчення практик роботи з тілом.
Лікар Психолог, Психотерапевт Кметик Вікторія Володимирівна на Doc.ua
Психолог працює з особистісними і міжособистісними проблемами, неврозами, тривожними і депресивними станами, сімейними кризами, складнощами у відносинах з дітьми. Крім того, Вікторія Володимирівна працює з дитячими страхами, тривогами і проблемами в комунікації, проводить консультування жінок під час вагітності та при безплідді. Також є фахівцем з питань життєвої незадоволеності і проводить діагностику готовності дитини до початку шкільних занять.
Лікар Психолог Карпенко Олександр Олексійович на Doc.ua
Олександр Олексійович є провідним фахівцем лікувально-відновного відділення центру Петра і Павла, фахівцем з психокорекції, психотерапії залежностей і співзалежності, надання психологічної допомоги при тривожності, депресії.
Лікар Психолог Волинська Наталия Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на психології. Проводить плановий огляд дітей віком від 2 років, корекційні заняття, сімейні консультації, особисті консультації, когнітивно-біхевіоріальну терапію, психоаналіз метафорічними картами
Лікар Психолог Станжур Денис Олександрович на Doc.ua
Психолог з 10-річним стажем. Спеціалізується на роботі з дорослими і підлітками (від 14 років), з різноманітними проблемними станами і розладами
Лікар Психолог Гнезділова Інна Валеріївна на Doc.ua
Психолог. Досконало володіє методами і методиками психологічної діагностики, консультування та корекції.
Лікар Психолог, Сімейний лікар Мініна Людмила Миколаївна на Doc.ua
Людмила Миколаївна проводить психологічні консультації як індивідуально, так і для подружніх пар. У тому числі займається груповою терапією. Надає психологічну допомогу при розлученні, проблемах в подружніх стосунках. До спеціаліста можна звертатися пацієнтам з розладами харчової поведінки (компульсивне переїдання, булімія та ін.)
Лікар Психолог, Психотерапевт Харченко Вікторія Андріївна на Doc.ua
Харченко В. А. надає комплексну психологічну допомогу професійним спортсменам, молодим спортсменам і їхнім батькам, а також психологічне консультування з питань самореалізації і особистісного зростання, досягнення цілей, при панічних атаках, страхах, тривозі, розладах харчової поведінки, зниження зайвої ваги
Лікар Психолог Талтанова Олександра Євгеніївна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на дитячій і підлітковій психології. Проводить психологічне консультування, психодіагностику, діагностику IQ, психокорекцію, сенсорну інтеграцію, снюзелен терапію. Веде прийом для дітей від 3-х років
Лікар Психолог, Психотерапевт Бень Наталія Валеріївна на Doc.ua
Лікар застосовує в практиці метод когнітивно-поведінкової терапії: сучасне, науково визнане, західний напрямок психотерапії. Серед переваг методу - короткостроковість, обов'язкове планування кожної сесії, постановка цілей і чіткий відробіток проблем з їх профілактикою в майбутньому. Займається психотерапією і допомагає пацієнтам з розладами харчової поведінки, депресивними та тривожними станами, сімейними і міжособистісними проблемами, виступає кар'єрним консультантом і супроводжує особистісний ріст. Працює з проблемою схуднення (позбавлення від зайвої ваги і компульсивного переїдання, психологічний супровід зниження ваги)