Сторінка 14: Психологи в Києві

Лікар Психолог, Психотерапевт, Сексолог Жихарєва Оксана Олексіївна на Doc.ua
Має досвід роботи надання негайної, первинної психотерапевтичної допомоги в екстреній, кризовій ситуації (насильство, втрати). Спеціалізація вітчизняних і ізраїльських колег по роботі з травмою. Надає допомогу людям з труднощами в інтимному житті, порушеннями харчової поведінки, при депресії, розлученнях, фінансові кризи, конфлікти. Веде діючі навчальні та психотерапевтичні групи в Харкові і Києві. Ст. викладач у ВНЗ
Лікар Нарколог, Психіатр, Психолог, Психотерапевт Шевченко Лілія Анатоліївна на Doc.ua
Лілія Анатоліївна здійснює телефонне консультування кризових станів, надає психологічну допомогу пацієнтам. Займається комплексним лікуванням в амбулаторних умовах, як медикаментозного, так і психотерапевтичною інтервенцією. Лілія Анатоліївна автор 48-ми наукових робіт і 2-х авторських свідоцтв.
Лікар Психолог Томаржевська Інна Володимирівна на Doc.ua
Психолог, дефектолог. Надає психологічну допомогу дорослим і дітям, проводить арт-терапію – лялькотерапія, пісочну терапію, терапію образотворчим мистецтвом. Є доцентом кафедри практичної психології
Лікар Психолог, Психотерапевт Онухова Юлія Юріївна на Doc.ua
Надає психологічну допомогу дорослим і підліткам, які відчувають проблеми у взаєминах в сім'ї або колективі, складно адаптуються до нового місця проживання, втратили сенс життя, мають психосоматичні симптоми, знаходяться в депресивному стані і т. д. Допомагає вивчити і зрозуміти себе, знайти свій шлях до психологічного комфорту
Лікар Психолог, Психотерапевт Морочковська Світлана Вікторівна на Doc.ua
Світлана Вікторівна - сертифікований і акредитований психотерапевт в гештальт-підході. Працює з парами, веде терапевтичні групи і навчальні програми. Успішно допомагає в таких питаннях: взаємини в сім'ї, проблеми та кризи у відносинах, дитячо-батьківські відносини, розлучення, проблеми і складності дітей в процесі розлучення батьків, складності дітей в колективі, адаптація до дитячого садку, школі, фобії (соціофобія, аерофобія), страхи, панічні атаки, питання і проблеми ідентичності, відносини з грошима, проблеми і порушення в сфері фінан
Лікар Психолог Чернуха Наталія Олександрівна на Doc.ua
Чернуха Наталія працює в системно-фокусованому підході, де в роботі з клієнтом беруться до уваги всі аспекти життя людини: фізіологія, психологія та соціальні взаємини. Людина - це складна система! У роботі з клієнтом, системно-сфокусований терапевт приймає до уваги і працює над усіма аспектами життя цієї людини: фізичне самопочуття, емоційні переживання, поведінку і взаємодію в соціумі
Лікар Психолог Чижикова Аліса Володимирівна на Doc.ua
Аліса Володимирівна - практикуючий психолог, гештальт-терапевт, працює з християнами різних конфесій і деномінацій. Займається усуненням проблем, пов'язаних з дитячими психологічними травмами, невпевненістю в собі, психосоматичними розладами і депресією, працює з жертвами насильства
Лікар Психолог, Психотерапевт Королик Ольга Ігорівна на Doc.ua
Гештальт-терапевт. Спеціалізується на вирішенні питань, що стосуються спілкування між людьми, також вирішує конфліктні ситуації.
Лікар Психолог Цикало Анжела Миколаївна на Doc.ua
Працює з дитячо-батьківськими проблемами, проблемами у взаєминах між статями, вивчає психологію щастя і успіху, займається астропсихологією. Використовує методики психоаналізу, психотерапії (аналітичної/гуманістичної), сімейні розстановки, системну сімейну психотерапію.
Лікар Психолог, Психотерапевт Каращук Інна Володимирівна на Doc.ua
Інна Володимирівна надає психологічну та психотерапевтичну допомогу дорослим і дітям. Є учасником Всесвітньої асоціації позитивної психотерапії. Має досвід роботи більше 10 років