Сторінка 14: Психологи в Києві

Лікар Психотерапевт, Психолог Яворська Ірина Петрівна на Doc.ua
21рік досвіду
Ірина Петрівна спеціалізується на психології та психотерапії. Займається лікуванням розладів харчової поведінки, посттравматичного стресу, тривожних і депресивних розладів, порушення адаптації. Веде прийом дорослих і дітей
Лікар Психіатр, Психолог, Психотерапевт Козицька Яніна Михайлівна на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар-психотерапевт, психіатр. Проводить психотерапевтичне та медикаментозне лікування тривожних станів, залежностей, депресії, стресу. Проводить стаціонарне лікування, сімейний прийом, тренінги особистісного зростання тощо
Рена Клінік
Прийом – 1000 грн; Виїзд додоу – 2500 грн
вул. Мазепи 6на карті
Печерськийм. Арсенальна
Виклик додому
Лікар Психолог, Психотерапевт, Сексолог Жихарєва Оксана Олексіївна на Doc.ua
Має досвід роботи надання негайної, первинної психотерапевтичної допомоги в екстреній, кризовій ситуації (насильство, втрати). Спеціалізація вітчизняних і ізраїльських колег по роботі з травмою. Надає допомогу людям з труднощами в інтимному житті, порушеннями харчової поведінки, при депресії, розлученнях, фінансові кризи, конфлікти. Веде діючі навчальні та психотерапевтичні групи в Харкові і Києві. Ст. викладач у ВНЗ
Приватний кабінет психолога Жихарєвої О. О.
Індивідуальна консультація 50 хв. - 2200грн Сімейна консультація(пара) 1 год 20 хв - 3000грн
Київ, вул. Братська, 10/10, оф. 35на карті
Подільськийм. Контрактова площа
Лікар Психолог, Психіатр, Психотерапевт, Нарколог Казначеєва Вікторія  на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар вищої категорії — психолог, психіатр, психотерапевт, нарколог. Консультації очні і онлайн. Діагностика і терапія тривоги, депресії, страхів, безсоння, обсесивно-компульсивного розладу, панічного розладу, біполярного розладу, шизофренії, деменції
Лікар Психолог Книш  Вікторія  Олегівна на Doc.ua
Вікторія Олегівна – практичний психолог. Спеціалізується на роботі зі стресами, тривогами, панічними атаками, сімейними стосунками. Також займається посттравматичними стресовими розладами
Приватний кабінет психолога Книш Вікторії
Прийом тільки ОНЛАЙН!
вул. Січових Стрільців 52, 1 під’їздна карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Запис на онлайн-консультацію
Відкриті слоти лікаря
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Лікар Психолог, Психотерапевт, Нарколог, Психіатр Шевченко Лілія Анатоліївна на Doc.ua
Лілія Анатоліївна здійснює телефонне консультування кризових станів, надає психологічну допомогу пацієнтам. Займається комплексним лікуванням в амбулаторних умовах, як медикаментозного, так і психотерапевтичною інтервенцією. Лілія Анатоліївна автор 48-ми наукових робіт і 2-х авторських свідоцтв.
Санте
повторная консультация — 800 грн.
вул. Маршала Гречко, 1на карті
Подільськийм. Святошин
Лікар Психолог Колгатіна Лідія Ігорівна на Doc.ua
Лідія Ігорівна - фахівець з дорослої та дитячої психології, викладач вищого навчального закладу. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні гіперактивності у дітей, тривожно-фобічних розладів, неврозів. Допомагає виявити здібності у дітей, готовність їх до школи. Консультує в питаннях взаємин статей, особистісного та професійного розвитку, психосоматичних проблем
Лікар Психотерапевт, Психолог Пономарьова Наталія  на Doc.ua
Сімейний психолог, підлітковий психолог. Спеціаліст по работі з кризами і травмами. Телесно-оріенторованний терапевт, арт-терапевт.
Лікар Психолог, Психотерапевт Девіс Сніжана Григорівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на психоаналітиці, психотерапії і психології. Проводить консультацію; психоаналіз; психоаналітично-орієнтовану психотерапію; психологічне консультування дорослих, сімейних пар, підлітків; психотерапію та супровід пацієнтів з онкологічними захворюваннями; психодіагностику
Лікар Психолог Томаржевська Інна Володимирівна на Doc.ua
Психолог, дефектолог. Надає психологічну допомогу дорослим і дітям, проводить арт-терапію – лялькотерапія, пісочну терапію, терапію образотворчим мистецтвом. Є доцентом кафедри практичної психології
«Личность», центр психології
вул. Старокиївська, 10на карті