Сторінка 16: Психологи в Києві

Лікар Психолог Коваленко Олена Борисівна на Doc.ua
Психолог, проводить індивідуальну психотерапію, а також консультування, майстер масажу за методом тілесно-орієнтованої терапії (ТОП). Працює з такими проблемами, як переживання стресів, депресій, страхів, неврозів, психосоматичні проблеми, невпевненість в собі, порушення сну, хронічна втома і ін. Володіє навичками гештальт-терапії, тілесно-орієнтованої психотерапії, динамічними і масажними практиками в роботі з тілом.
Лікар Психолог Чернуха Наталія Олександрівна на Doc.ua
Чернуха Наталія працює в системно-фокусованому підході, де в роботі з клієнтом беруться до уваги всі аспекти життя людини: фізіологія, психологія та соціальні взаємини. Людина - це складна система! У роботі з клієнтом, системно-сфокусований терапевт приймає до уваги і працює над усіма аспектами життя цієї людини: фізичне самопочуття, емоційні переживання, поведінку і взаємодію в соціумі
Приватний кабінет психолога Чернухи Наталії
850 грн консультація пів години, 1500 грн – консультація 1 година.
вул. Хрещатик, 15на карті
Печерськийм. Хрещатик
Лікар Психолог Гуляк  Ульяна Миколаївна на Doc.ua
Уляна Миколаївна кваліфікований психолог. Надає психологічну допомогу пацієнтам з тривожністю, страхами, проблемами з налагодженням міжособистісних відносин, самореалізації та ін
Лікар Психолог Радзімовська Оксана Віталіївна на Doc.ua
Радзімовська Оксана Віталіївна
Лікар спеціалізується на психології. Займається вирішенням внутрішньоособистісних і міжособистісних конфліктів, корекцією сімейних (партнерських) відносин; несформованістю професійної ідентичності та її вплив на незадоволеність обраною професією; проводить профілактику і подолання емоційного вигорання, актуалізує творчий потенціал дитини
Лікар Психолог, Сексолог Ревунець Ганна Вікторівна на Doc.ua
До компетенції доктора входить лікування таких захворювань і станів, як: тривожний розлад, депресія, соматоформні розлади, панічні атаки, афективні розлади, невротичні розлади, розлади особистості, розлади поведінки, розлади сексуальної ідентифікації, трансгендерність, сексуальна дисгармонія і дисфункція, нейрогенний сечовий міхур
Лікар Психолог Отченашенко Оксана Леонідівна на Doc.ua
Лікар-психолог Оксана Леонідівна спеціалізується на когнітивній психології та психології управління. Консультує з питань особистісного розвитку, кар'єрного просування, усвідомленого батьківства. Проводить заняття і тренінги в службі психологічної допомоги студентам, працює з неблагополучними сім'ями і людьми із залежністю.
Лікар Психолог Чижикова Аліса Володимирівна на Doc.ua
Аліса Володимирівна - практикуючий психолог, гештальт-терапевт, працює з християнами різних конфесій і деномінацій. Займається усуненням проблем, пов'язаних з дитячими психологічними травмами, невпевненістю в собі, психосоматичними розладами і депресією, працює з жертвами насильства
Центр психологічного консультування і психотерапії "Відновлення"
Терапия пары или семьи 90мин-3000грн. Работа с детьми, подростками 60 мин 2000грн.
вул. Бастіонна, 15, оф.55на карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Психотерапевт, Психолог Королик Ольга Ігорівна на Doc.ua
Гештальт-терапевт. Спеціалізується на вирішенні питань, що стосуються спілкування між людьми, також вирішує конфліктні ситуації.
Центр психології ALTERA
Індивідуальна консультація експерта (онлайн) 1900 грн; Сімейна консультація (онлайн) 2300 грн;
вул. Кожумятська, 12на карті
Шевченківськийм. Контрактова площа
Лікар Психолог Цикало Анжела Миколаївна на Doc.ua
Працює з дитячо-батьківськими проблемами, проблемами у взаєминах між статями, вивчає психологію щастя і успіху, займається астропсихологією. Використовує методики психоаналізу, психотерапії (аналітичної/гуманістичної), сімейні розстановки, системну сімейну психотерапію.
Приватний кабінет психолога Цикало А. М.
вул. Горького, 165/114на карті
Голосіївськийм. Либідська
Лікар Психотерапевт, Психолог Каращук Інна Володимирівна на Doc.ua
Інна Володимирівна надає психологічну та психотерапевтичну допомогу дорослим і дітям. Є учасником Всесвітньої асоціації позитивної психотерапії. Має досвід роботи більше 10 років
Центр психологічного консультування і психотерапії "Відновлення"
вул. Бастіонна, 15, оф.55на карті
Печерськийм. Звіринецька