Сторінка 19: Психологи в Києві

Лікар Психолог, Психотерапевт Сухорукова Анастасія Андріївна на Doc.ua
Психолог і психотерапевт працює індивідуально і з клієнтами в групах. Працює з тривожними розладами, депресіями, біполярним і прикордонним розладами особистості, а також допомагає впоратися зі складними емоційними станами, подолати труднощі в побудові відносин і вийти зі стану внутрішньої ізоляції
Лікар Психолог Гришина Олена Вікторівна на Doc.ua
Олена Вікторівна - психолог-реабілітолог. Спеціаліст проводить когнітивну реабілітацію хворих, які перенесли черепно-мозкові травми, хвороба Альцгеймера, склероз. Займається поліпшенням когнітивних функцій у дітей з затримкою інтелектуального розвитку, СДУГ, після нейроінфекцій, інсульту і ін.
Лікар Психолог Білоус Анна Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на психології. Проводить консультативний прийом, психолого-педагогічну корекцію. Займається питаннями емоційного інтелекту, дитячої тривожності, агресії, комунікації і конфліктів, дитячо-батьківськими відносинами
Лікар Психолог, Психотерапевт Глушко Софія на Doc.ua
Глушко Софія — лікар-психолог, дитячий психолог, психотерапевт по роботі з дітьми та батьками в гуманістичному підході. Спеціалізується на роботі з дитячими неврозами і реакціями невротичного типу, тривожністю і дитячими страхами, а також труднощами в дитячо-батьківських відносинах. Працює з дитячими травмами, такими як розлучення, смерть, втрата, переїзд. Веде прийом для дітей від 6 років
Лікар Психолог Чепурна Марина Петрівна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на грудному вигодовуванні, дитячому сні і харчуванні. Проводить підготовку до грудного вигодовування під час вагітності, організації грудного вигодовування в перші дні після пологів, безболісне зціджування грудей при нагрубанні або лактостазі та інше
Лікар Психолог Орел Ольга Олегівна на Doc.ua
Кандидат психологічних наук, Ольга Олегівна займається психодіагностикою і лікуванням різних психологічних захворювань. Доктор проводить терапію розладів аутистичного спектру, дислексії, затримки психічного розвитку, розумової відсталості, синдрому дефіциту уваги. Спеціаліст лікує наслідки черепно-мозкових травм, нейроінфекцій, порушення кровообігу мозку, нейродегенеративні захворювання.
Лікар Психолог, Реабілітолог Лібер Ольга на Doc.ua
Лікар приймає як психолог-реабілітолог. Серед процедур, які виконує доктор: нейропсихологічна діагностика і реабілітація дорослих з нейропсихологічними порушеннями: просторові каганець, регуляторні функції, увагу, пам'ять та ін.
Лікар Психолог, Психотерапевт Маковська Поліна Олександрівна на Doc.ua
Психолог, психотерапевт. Займається лікуванням неврозів і фобій, допомагає впоратися з тривожністю і страхами. Надає допомогу в боротьбі із стресами, панічними атаками. Приймає дорослих і дітей від 6 років.
Лікар Психолог Гаркуша Олександра Юріївна на Doc.ua
Психолог Гаркуша Олександра Юріївна має великий досвід роботи з дітьми, проводить індивідуальні консультації та заняття; групові заняття, і консультації для батьків
Лікар Психолог Потрогош Анастасія Михайлівна на Doc.ua
В компетенцію лікаря Анастасії Михайлівни входить лікування таких захворювань і патологій, як: дислалія, дизартрія, заїкання, розлади аутистичного спектру, гіперактивність