Сторінка 18: Психологи Києва

Лікар Гомеопат, Психолог, Психотерапевт Казачков Олександр Борисович на Doc.ua
Олександр Борисович займається лікуванням психосоматичних захворювань, допомагає пацієнтам позбутися різного роду залежності, емоційної напруги, психологічних травм, фобій і т.д. У своїй роботі використовує різні психотерапевтичні практики, мануальну терапію і гомеопатію
Лікар Психолог, Терапевт Лубський Юрій Олександрович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Спеціалізується на загальній терапії. Лікує гострі респіраторні інфекції, грип, хвороби судин і серця (стенокардію, серцеву недостатність, гіпертонію, порушення серцевого ритму), хвороби щитовидки, цукровий діабет, ожиріння, різні алергії, хвороби дихальних шляхів (пневмонію, трахеїт, бронхіт).
Лікар Психолог Фортунатова Оксана Василівна на Doc.ua
Психосоматолог, фахівець тілесної техніки міофасціального релізу. Займається лікуванням розладів, пов'язаних зі стресом, реакцією на нього, депресією, соматичних захворювань, у виникненні і \ або підтримці яких провідну роль відіграє психогенний фактор. Надає допомогу при соматоформній дисфункції вегетативної нервової системи
Лікар Психолог, Психотерапевт, Сексолог Королович Оксана Василівна на Doc.ua
Психолог, психотерапевт, PhD. Кваліфікований фахівець з 20-річним досвідом в області психології відносин, системно-сімейної терапії. Перинатальний психолог, арт-терапевт тілесно-орієнтованої терапії, травма-терапії, сексолог. Спеціаліст в області логотерапії, трансперсональної психології. В процесі роботи клієнти отримають індивідуальну терапію, розбір глибинного запиту, звільнення ресурсу, наповнення енергією
Лікар Психолог Ель Госейні  Олена  Василівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Олена Василівна психолог другої категорії. Проводить психологічне консультування з приводу депресій, особистісних криз, вікових та сімейних кризів, післяпологових кризів, страхів вагітних. Веде прийом дорослих і дітей з 6 років.
Лікар Психолог, Психотерапевт Сокіл Віолетта на Doc.ua
Віолетта Сокол - психолог, психотерапевт, а також особистий тренер. Більше 10-ти років в професії. В індивідуальній та сімейный терапії воліє поєднувати класичні і сучасні методи терапії. У лікаря значний досвід надання індивідуальних консультацій, роботи з подружніми парами і сім'ями в Україні та за кордоном. Є фахівцем з лікування депресії, стресу, психосоматичних захворювань, тривожних і депресивних розладів, проводить тренінги з особистісного росту. Приєдналася до Американського медичного центру в Києві в 2006 році. Володіє російською
Лікар Дієтолог, Психолог, Ендокринолог Цаленчук Игорь Иосифович на Doc.ua
Лікар Психолог, Психотерапевт Вершебенюк Ганна Володимирівна на Doc.ua
Анна Володимирівна проводить аналітичну психологію (юнгіанський аналіз) дітей від 5 років, підлітків та дорослих; короткострокову терапію пар (психодинамічний підхід)
Лікар Психолог, Психотерапевт Март Тетяна на Doc.ua
Магістр психології. Проводить індивідуальне та сімейне консультування, психотерапію, лайф-коучинг. Працює з запитами підвищення самооцінки, усуває невпевненість в собі, допомагає позбутися від почуття самотності, усунути страх осуду і критики
Лікар Психолог Полтенко Євгенія Олексіївна на Doc.ua
Лікар консультує дітей і дорослих з психологічними розладами. У своїй роботі застосовує психологічне мультимодальне консультування (гештальт-психотерапія, тілесно-орієнтована, екзистенційна психотерапія), сімейну системну психотерапію і психологію.