Сторінка 13: Психологи в Києві

Лікар Психолог Кіріліч Каріна Марінівна на Doc.ua
Консультація від1500 грн
Чому я працюю лікарем? Двоє дивляться вниз. Один бачить калюжу, другий – зорі. Я обрала саме бути лікарем психологом для того щоб допомогти людям розгледіти сіяючи зорі які відображаються в калюжі
Лікар Психолог Хміль Олена Миколаївна на Doc.ua
Консультація від1100 грн
Психолог спеціалізується на проведенні психодіагностики, психотерапії. Допомагає позбутися таких проблем, як: розлад адаптації, невротичні і фобічні розлади особистості, психосоматика, генералізований тривожний розлад, розлади звичок і потягів та інших проблем
Лікар Психолог Кирилюк Наталія Павлівна на Doc.ua
4.6
Консультація від690 грн
Наталя Павлівна спеціалізується на лікуванні захворювань в сфері психіатрії та психофармакології. Працює з проблемами, пов'язаними з емоційною сферою, самосвідомістю, комплексом неповноцінності, відхиленнями нормативного психічного і соціального розвитку, нав'язливими думками. Допомагає усунути наслідки травм, кризи розвитку особистості, розлади сну і т.д. Діагностує і лікує соматоформні хвороби
Лікар Психолог Крохмаль Генрієтта Сергіївна на Doc.ua
Лікар-психолог, медичний психолог проводить діагностику та лікування страх та фобій, панічних атак, розладів сну тощо.
Лікар Психолог, Психотерапевт Павлюк Катерина Володимирівна на Doc.ua
Катерина Павлюк - психолог, гештальт-терапевт, арт-терапевт. Спеціалізується на сімейній терапії, питаннях, пов'язаних з емоційним вигоранням, пошуком себе, сенсу життя, тривогою та депресією. До неї можна звернутися, якщо Ви: не відчуваєте радості у житті, переживаєте втрату чи розставання, нещасні у стосунках, відчуваєте себе самотніми, не можете сепаруватися від батьків, відчуваєте тривогу та страх, відчуваєте проблеми під час зміни сфери діяльності, тяжко переживаєте переїзд та адаптацію на новому місці. В терапії прагне підвищення вітальності, рівня життєвої енергії, яка робить життя радіснішим та яскравішим.
Лікар Психолог Каліщук Світлана Миколаївна на Doc.ua
Світлана Миколаївна - практикуючий психолог, кандидат психологічних наук, доцент, тренер, кризовий консультант, психотерапевт, майстер-практик психотерапевтичних груп в рамках екзистенціальної і трансперсональної психології, системного моделювання. Світлана Миколаївна керівник «Центру конструктивної психології», автор понад 40 наукових робіт, понад 30 тренінгових програм і монографій по психології.
Лікар Психолог Зеленска Марина Николаевна на Doc.ua
Лікар Психолог, Психотерапевт Соболев  Александр Олегович на Doc.ua
Лікар Психолог, Гіпнотерапевт Капустіна  Юлія  Анатоліївна на Doc.ua
Спеціаліст працює з такими питаннями, як батьківсько-дитячі стосунки, стосунки в парі, проблеми із зачаттям (психологічна безплідність), адаптація до вагітності/батьківства, ранній розвиток, незадоволеність власним життям, тривожність, бажання все контролювати і невміння розслаблятися, образи, самооцінка/самоцінність.
Лікар Психіатр, Психолог, Психотерапевт Козицька Яніна Михайлівна на Doc.ua
Лікар-психотерапевт, психіатр. Проводить психотерапевтичне та медикаментозне лікування тривожних станів, залежностей, депресії, стресу. Проводить стаціонарне лікування, сімейний прийом, тренінги особистісного зростання тощо