Перший приватний кабінет психіатрії та психотерапії Dr. Zhyvago

Перший приватний кабінет психіатрії та психотерапії Dr. Zhyvago

Клініка
add_box Психіатрія Психотерапія ... ще
Наша команда, відданих своїй справі, психіатрів та КПТ-психотерапевтів провадить персоналізовану та чуйну допомогу пацієнтам. Кожний має унікальні потреби та переживання і ми формуємо індивідуальний план лікування для вирішення цих специфічних запитів враховуючи кращий міжнародний досвід і сучасні рекомендації.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 21:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
м. Київ, вул. Герцена 17/25, вхід з дворуна карті
Шевченківський м.Дорогожичі м.Лук'янівська

Запрошуємо до нашої ліцензованої приватної медичної практики психіатрів та психотерапевтів, де ми провадимо консультації з питань ментального здоров’я найвищої якості для підлітків та дорослих. Наша професійна команда спеціалізується на наданні співчутливої, основаної на доказовій медицині допомоги, яка покликана задовольнити індивідуальні потреби кожного пацієнта.

Ми знаємо, що пошук допомоги при ментальних проблемах часто є складним та буремним. Саме тому ми пропонуємо як очні так і онлайн консультації щоб надати нашим пацієнтам гнучкість, необхідну для отримання допомоги, якої вони потребують. Онлайн консультації проходять на зручних та простих для користування платформах, щоб ви могли отримати нашу якісну консультацію комфортно та безпечно в будь-якій точці Світу. Наші очні консультації проходять в зручному та комфортному середовищі, тому ви можете бути певні, що отримаєте всю необхідну підтримку та достатньо часу та уваги спеціаліста. Наша клініка є зручною для доступу людей з особливими потребами, а у разі необхідності, наш лікар може виїхати до вас додому. В нашій клініці ми спеціалізуємося на лікуванні широкого кола психічних розладів, включаючи тривожні та посттравматичні розлади, порушення настрою (БАР, депресії тощо), розлади особистості (межовий, дисоціативний, нарцистичний тощо), психотичні розлади, розлади харчової поведінки та багато інших.

Наша команда психіатрів та психотерапевтів має багаторічний досвід роботи з пацієнтам від 12 до 95 років та організована щоб надавати високоякісну допомогу для долання викликів вашого ментального здоров’я. Наш підхід полягає в співпраці та клієнт-центрованості, що означає, що ми працюємо разом з вами, поруч з вами і для вас щоб досягнути високих результатів лікування, яке відповідає вашим потребам та меті. Ми пропонуємо ряд базованих на доказових дослідженнях послуг, як то когнітивно-поведінкова психотерапія, психодіагностика в тому числі РДУГ, аутизму у дорослих та підлітків, підбір медикаментозної терапії, психокорекція та інші, щоб ви були певні у отриманні  найкращої допомоги міжнародного рівня.

Ми контролюємо кожний етап лікування, щоб ви почувалися безпечно та комфортно, коли шукаєте і отримуєте допомогу на шляху до психічного здоров’я.

В заключення, наш медичний кабінет досвідчених психіатрів та психотерапевтів провадить високоякісні консультації в напрямі психічного здоров’я для дітей від 12 років та дорослих. Наші консультації доступні як очно, так і онлайн. Наша команда має своїми цінностями надання співчутливої,  приймаючої та базованої на доказовій медицині допомоги, направленої на задоволення ваших індивідуальних потреб та цілей. Зв’яжіться з нами сьогодні щоб зробити перший крок до здорового та якісного життя!