Сторінка 20: Психологи в Києві

Лікар Психолог Гнатюк Оксана Василівна на Doc.ua
Оксана Гнатюк. Психолог, арт терапевт,гештальт терапевт в навчанні. Досвід роботи 5 років. Спеціалізуюсь на вікових та життєвих кризах які можуть супроводжуватися,емоційним виснаженням, постійним відчуттям тривоги,втоми,втрати інтересу до життя,відсутність радості,пошук нових сенсів та опор. Допомогаю налагодити відносини з собою та з оточуючими. В ході роботи клієнт починає чути себе,помічати свої потреби та вчитися їх закривати. Завдяки чому з'являється інтерес до себе та до життя.
Лікар Психолог Бердник Андрій Борисович на Doc.ua
Спеціалізується на наданні кваліфікованої психологічної підтримки в стресових і психотравмуючих ситуаціях. Консультує при наявності емоційних проблем в сімейних або ділових взаєминах. Допомагає розкрити індивідуальні можливості особистості і окреслити перспективи її подальшого зростання і розвитку, придбати психічну автономію. Дає пацієнтам навички і знання, які допомагають долати внутрішні конфлікти і знаходити рішення в складних життєвих ситуаціях.
Лікар Психолог Сальникова Аліна Олександрівна на Doc.ua
До компетенції лікаря входить лікування таких захворювань і станів, як: стрес, депресія, тривога, нав'язливі страхи, психосоматичні розлади, психологічні травми і посттравматичний синдром, лудоманія (ігроманія), розлади особистості, агресія і аутоагресія, загострене почуття провини, робота із заниженою самооцінкою , емоційна залежність у відносинах, самопізнання і бажання розібратися в собі, криза середнього віку і інші вікові проблеми, зрада, ревнощі, розлучення, конфлікти з дітьми, конфлікти з батьками, конфлікти та відсутність взаєморозуміння в сім'ї
Лікар Психолог, Психотерапевт Литвиненко Наталія Григорівна на Doc.ua
Лікар психолог Литвиненко Наталія Григорівна спеціалізується на онкопсихології і психології відносин. Вона надає підтримку і допомагає поліпшити психоемоційний стан онкологічно хворим людям, їх друзям, близьким і родичам. А також допомагає створити гармонійні відносини парам, вирішити проблеми сексуального характеру і багато іншого.
Лікар Психіатр, Психолог, Психотерапевт Шавлукевич Павло Олександрович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на психіатрії, психотерапії і психології. Проводить індивідуальне консультування, психодіагностику, медикаментозну терапію, психотерапію (коучинг, гештальт - психотерапію, тілесно - орієнтовану психотерапію). Веде прийом для дітей від 14 років
Лікар Психолог Єрмолаєв Антон Олегович на Doc.ua
Антон Олегович проводить нейропсихологічну діагностику, реабілітацію дорослих і маленьких пацієнтів, які перенесли черепно-мозкові травми, порушення мозкового кровообігу, нейроінфекції, нейродегенеративні захворювання. Займається терапією розладів аутистичного спектру, синдрому дефіциту уваги та ін.
Лікар Психолог Ганцева Аліса на Doc.ua
Ганцева Аліса — психолог, когнітивно-поведінковий консультант; фахівець з профорієнтаційної консультування, психодіагност. Проводить профорієнтацію, індивідуальну консультацію дорослих і підлітків
Лікар Психолог Лоріашвілі Єгор Георгійович на Doc.ua
Єгор Георгійович є кваліфікованим фахівцем в галузі медичної психології, який займається наданням всебічної психологічної допомоги пацієнтам в прийнятті рішень, перед- і післяопераційному періоді, при стресах, депресії, тривожності та ін.
Лікар Психолог Бригадір Юлія на Doc.ua
Бригадир Юлія — психолог - консультант у клієнт-з центром підході. Спеціалізується на консультуванні при особистісних проблемах (невпевненість у собі, занижена самооцінка, складнощі у відносинах, вікові кризи), втрати сенсу життя, складнощі в роботі, вигоранні, емоційному виснаженні, прокрастинації
Лікар Психолог К С В на Doc.ua