Стоматологічна клініка «Люмі-Дент» Позняки

Стоматологічна клініка «Люмі-Дент» Позняки

Стоматологична клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія Ендодонтія Дитяча стоматологія Ортопедична стоматологія Хірургічна стоматологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
«Люмі-Дент» - це мережа стоматологічних клінік, яка використовує останні досягнення сучасної стоматології, а також стоматологічне обладнання провідних світових виробників. Ми – найкращий медичний центр у Києві. Під час перебування у клініках «Люмі-Дент» ми гарантуємо лише позитивні емоції, абсолютно безболісне лікування та сервіс найвищого рівня.
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 21:00
вул. Анни Ахматової, 14-Ана карті
Дарницький м.Осокорки м.Харківська м.Позняки

«Люмі-Дент» - це мережа стоматологічних клінік, яка використовує останні досягнення сучасної стоматології, а також стоматологічне обладнання провідних світових виробників.

Ми – найкращий медичний центр в Києві. Під час перебування в клініках «Люмі-Дент» ми гарантуємо тільки позитивні емоції, абсолютно безболісне лікування та сервіс найвищого рівня.

Лікарі з високою кваліфікацією
Команда стоматологів клініки «Люмі-Дент» є членами Асоціації стоматологів України. Весь персонал регулярно проходить стажування в американських та європейських клініках, фахівці ефективно вирішують будь-які проблеми із зубами, яснами, своєчасно адаптуючи роботу під сучасні стандарти.

Послуги мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент»:

• Безкоштовна онлайн консультація стоматолога
  • Швидка стоматологічна допомога
  • Видалення зубів будь-якої складності
  • Пластика вуздечки язика та губ
  • Встановлення коронок та протезів
  • Встановлення вінірів
  • Імплантація зубів
  • Дитяча стоматологія
  • Встановлення брекетів та елайнерів
  • Професійна чистка зубів
  • Лікування карієса та його ускладнень
  • Лікування кореневих каналів
  • Пломбування зубів
  • Фотовідбілювання зубів
  • Лікування ясен

Сервіс вищого рівня
Доброзичливість персоналу та якісний сервіс дозволяє маленьким та дорослим пацієнтам впоратися зі страхом перед лікарями.
Наші менеджери зможуть відповісти на всі Ваші запитання.

Зручне розташування та комфортний графік роботи мережі стоматологічних клінік дозволяє вибрати оптимальний час для візиту на прийом.

В мережі клінік працює гнучка система знижок, а перша консультація від наших Ортодонтів, Хірургів, Терапевтів, Ортопедів та Гігієністів - надається безкоштовно.

Ми вважаємо, що красива усмішка повинна бути доступна кожному!

Обладнання:

• Радіовізіограф
  • Комп'ютерна томографія (КТ)
  • Телерентгенограма (ТРГ знімок)
  • T-SCAN
  • Прилад електроодонтодіагностики (ЕОД)
Анна 06 Квітень 2024
Все дуже сподобалося у цій клініці.
Владислав 18 Листопад 2023
Загалом усе сподобалось - прийняли за часом, консультація в ортодонта пройшла добре, але на жаль висновок та рекомендації були надані в усній формі, це було не дуже зручно.
Анна 15 Листопад 2023
Комфортна клініка.