Сторінка 12: Психіатри в Києві

Лікар Психіатр Акулінін Володимир  на Doc.ua
Лікар спеціалізується психіатрії. Проводить психіатричне консультування. Лікування психотичних, невротичних, біполярних, депресивних розладів, порушень сну, нав'язливих станів, психосоматичних захворювань, іпохондричних, конверсійних розладів
Центр психології ALTERA
вул. Кожумятська, 12на карті
Шевченківськийм. Контрактова площа
Лікар Психіатр Вечерок Софія Олександрівна на Doc.ua
1рік досвіду
Лікар Нарколог, Психотерапевт, Психіатр Таратухін Юрій Анатолійович на Doc.ua
Врач-нарколог, психотерапевт, психиатр, имеет высшую категорию, специализируется на лечении разного рода зависимостей. Для этого используется уникальный метод, разработанный непосредственно доктором Таратухиным. К Юрию Анатольевичу обращаются при игровых, алкогольных зависимостях, при психологических расстройствах, неврастении, депрессии, эректильной дисфункции и т.д.
Лікар Психіатр, Психотерапевт Сердюченко Ольга Миколаївна на Doc.ua
Ольга Миколаївна - висококваліфікований фахівець в області психіатрії та психотерапії, займається лікуванням широкого спектру розладів, в тому числі викликаних соматичними захворюваннями. У своїй практиці використовує медикаментозну корекцію, короткофокусним психодинамическую терапію, а також аутогенних тренування при кардіологічних та гастроентерологічних патологіях
Лікар Психіатр Самойленко Андрій Михайлович на Doc.ua
Лікар-психіатр, дитячий психіатр, гіпнотерапевт, провідний фахівець з РПП (розладів харчової поведінки) таких як: нервова анорексія і булімія, компульсивне переїдання, зайва вага в результаті психогенного переїдання або обжерливості. Консультує пацієнтів з харчовими розладами, залежністю від їжі, тривожним станом
Лікар Психіатр, Психотерапевт Завальська Марина Юріївна на Doc.ua
Доктор Завальська є кваліфікованим психіатром і психотерапевтом, активно використовує у своїй роботі такі методики психотерапевтичного впливу як психоаналіз за Юнгом, гештальт-терапію, когнітивний аналіз і ін.
Лікар Психіатр Найда Артем Віталійович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на психіатрії. Проводить консультативний прийом, діагностику психічних порушень, призначає схеми медикаментозного лікування відповідно до сучасних стандартів психофармакології, повторну консультацію з динамічним контролем ефективності терапії, психологічне консультування, формування базових навичок психогігієни, психопатологічну діагностику з використанням шкал і проектних тестів, сеанс індивідуальної психотерапії
Приватний кабінет лікаря-психіатра Найди А.В.
вул. Костянтинівська, 18на карті
Подільськийм. Контрактова площа
Лікар Психіатр Дорошенко Анна Євгенівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на психіатрії. Проводить консультативний прийом, діагностику психоневрологічних захворювань, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: депресія, тривожні, маніакальні розлади, панічні атаки
Центр стимуляції мозку
Прийом по ср і чт!
проспект Василя Порика, 13Бна карті
Подільськийм. Нивки
Консультація 839 грн
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
сб 18  трав.нд 19  трав.пн 20  трав.keyboard_arrow_right