Сторінка 8: Психіатри в Києві

Лікар Психіатр Чернова Оксана Василівна на Doc.ua
Одна з обов'язків психіатра включає медичне обстеження (консультацію, огляд, аналіз результатів інструментальних, лабораторних, генетичних обстежень, складання плану лікування, корекційної роботи, спостереження). Проводить психіатричний, неврологічний огляд. Надає психологічну підтримку батькам, дає рекомендації по освітнім програмам, режимній поведінці з дитиною
Лікар Психіатр, Психотерапевт Зборівський Олександр Михайлович на Doc.ua
Зборівський Олександр Михайлович
Лікар-психіатр, психотерапевт (вища категорія), займається лікуванням широкого спектру тривожних (переживань, фобій і страхів, панічних атак) і психосоматичних розладів, астенічних і депресивних станів, наслідків пережитого стресу. Проводить сімейне консультування, підготовку до майбутніх операцій і ін.
Лікар Нарколог, Психіатр Білоголовський Ігор Володимирович на Doc.ua
Доктор Білоголовський І. В. займається порятунком від алко- і наркозалежності, тютюнопаління. Ігор Володимирович володіє повним спектром сучасних методик подолання залежності («торпедування», «підшивка» і т. д.). Також Ігор Володимирович займається терапією психоемоційних проблем. Займається також організацією лікування та догляду в умовах спеціалізованої установи людей похилого віку з розладами нервової системи
Приватний кабінет нарколога і психіатра Білоголовський І.В.
Консультация как нарколога – 300 грн., как психиатра – 300 грн. Выезд на дом – 800 грн + такси в обе стороні
вул. Шумського, 4ана карті
Дніпровський
Виклик додому
Лікар Психіатр, Психотерапевт Бєлов Олег Борисович на Doc.ua
Бєлов Олег Борисович
Олег Борисович - кандидат медичних наук, доцент, психіатр, психотерапевт, дитячий психіатр. Спеціалізується на лікуванні тривожно-фобічних, панічних і депресивних розладів, неврозів нав'язливих станів. Доктор береться за найскладніші випадки, має успішний досвід в лікуванні хронічних больових розладів, неврозів кишечника і сечового міхура. Дійсний член Української та Європейської асоціацій психотерапії
Центр психотерапії доктора Белова
Консультации очные и дистанционные онлайн.
вул. Кудряшова, будинок 7, офіс 350на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Психіатр, Психотерапевт Царінюк Ніла Василівна на Doc.ua
Ніла Василівна проводить індивідуальне консультування, а також сімейну терапію. Лікує депресії, психосоматичні розлади, стани психотичного рівня, порушення сну.
Центр психології ALTERA
вул. Кожумятська, 12на карті
Шевченківськийм. Контрактова площа
Лікар Психіатр, Психолог, Психотерапевт Козицька Яніна Михайлівна на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар-психотерапевт, психіатр. Проводить психотерапевтичне та медикаментозне лікування тривожних станів, залежностей, депресії, стресу. Проводить стаціонарне лікування, сімейний прийом, тренінги особистісного зростання тощо
Рена Клінік
Прийом – 1000 грн; Виїзд додоу – 2500 грн
вул. Мазепи 6на карті
Печерськийм. Арсенальна
Виклик додому
Лікар Психіатр, Сексопатолог, Нарколог Іванов Олександр Володимирович на Doc.ua
Олександр Володимирович спеціалізується на психіатрії, наркології, сексології. Лікар вирішує такі проблеми, як: втома, тривога, поганий настрій, зниження концентрації та працездатності, поганий сон, порушення апетиту, зниження лібідо. Займається лікуванням залежностей усіх видів.
Віта Медікал (Vita Medical) на Оболоні
Повторная консультация - 500 грн.
вул. Зої Гайдай, 5ана карті
Оболонськийм. Мінська
Лікар Психіатр, Психотерапевт Осадча Галина Олександрівна на Doc.ua
До компетенції лікаря входить лікування тривожно-фобічних розладів, панічних атак, соматоформних розладів, обсесивно-компульсивних розладів, інших невротичних та пов'язаних зі стресом розладів, порушення сну, депресії різної етіології, в т.ч. рекурентний депресивний розлад, біполярний афективний та інші розлади настрою, психічні розлади внаслідок перенесених ЧМТ, ураження головного мозку судинного генезу, інфекційних захворювань тощо, шизофренія та інші психотичні розлади, залежності
Лікар Психолог, Психіатр, Психотерапевт, Нарколог Казначеєва Вікторія  на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар вищої категорії — психолог, психіатр, психотерапевт, нарколог. Консультації очні і онлайн. Діагностика і терапія тривоги, депресії, страхів, безсоння, обсесивно-компульсивного розладу, панічного розладу, біполярного розладу, шизофренії, деменції
Лікар Психіатр Шкабой Роман Дмитрович на Doc.ua
Шкабой Роман Дмитрович
Роман Дмитрович займається лікуванням і діагностикою психічних розладів. Проводить психотерапію та психофармакотерапію нервово-психічних захворювань. Лікує депресію, фобії, тривожні і невротичні розлади, шизофренію, деменцію і ін.