Сторінка 8: Психіатри в Києві

Лікар Психіатр Дишко Наталія Михайлівна на Doc.ua
Лікар Нарколог, Психіатр Білоголовський Ігор Володимирович на Doc.ua
Доктор Білоголовський І. В. займається порятунком від алко- і наркозалежності, тютюнопаління. Ігор Володимирович володіє повним спектром сучасних методик подолання залежності («торпедування», «підшивка» і т. д.). Також Ігор Володимирович займається терапією психоемоційних проблем. Займається також організацією лікування та догляду в умовах спеціалізованої установи людей похилого віку з розладами нервової системи
Лікар Психіатр Белушкін Євгеній Олександрович на Doc.ua
Лікар-психіатр займається діагностикою та лікуванням психічних, невротичних розладів і пограничних станів, психосоматичних захворювань, посттравматичного стресу і панічних атак, деменцій різної етіології. У своїй практиці використовує сучасні методи профілактики, діагностики, лікування і реабілітації.
Лікар Психіатр, Психотерапевт Царінюк Ніла Василівна на Doc.ua
Ніла Василівна проводить індивідуальне консультування, а також сімейну терапію. Лікує депресії, психосоматичні розлади, стани психотичного рівня, порушення сну.
Лікар Психіатр, Психолог, Психотерапевт Козицька Яніна Михайлівна на Doc.ua
Лікар-психотерапевт, психіатр. Проводить психотерапевтичне та медикаментозне лікування тривожних станів, залежностей, депресії, стресу. Проводить стаціонарне лікування, сімейний прийом, тренінги особистісного зростання тощо
Лікар Нарколог, Психіатр, Сексопатолог Іванов Олександр Володимирович на Doc.ua
Олександр Володимирович спеціалізується на психіатрії, наркології, сексології. Лікар вирішує такі проблеми, як: втома, тривога, поганий настрій, зниження концентрації та працездатності, поганий сон, порушення апетиту, зниження лібідо. Займається лікуванням залежностей усіх видів.
Лікар Психіатр Шкляревська Оксана Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні різних психологічних, психіатричних станів. Лікар застосовує індивідуальний підхід до кожного пацієнта, використовуючи різні методики терапії таких захворювань, як невроз, депресія, стрес, розлад самооцінки, сну та ін.
Лікар Нарколог, Психіатр, Психолог, Психотерапевт Шевченко Лілія Анатоліївна на Doc.ua
Лілія Анатоліївна здійснює телефонне консультування кризових станів, надає психологічну допомогу пацієнтам. Займається комплексним лікуванням в амбулаторних умовах, як медикаментозного, так і психотерапевтичною інтервенцією. Лілія Анатоліївна автор 48-ми наукових робіт і 2-х авторських свідоцтв.
Лікар Психіатр Здорик Федір Олексійович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Лікар-психіатр вищої категорії, доктор медичних наук, має величезний досвід в лікуванні різних психічних порушень, маячних розладів, залежностей і т.д.
Лікар Психіатр Савченко Юлія Михайлівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дитячій психіатрії. Проводить консультації з вирішення соціальних питань, призначення державної соціальної допомоги за станом здоров'я, інклюзивної та індивідуальної форм навчання, оформлення індивідуальних програм реабілітації, призначення психотропних препаратів, видачу довідок для ІРЦ, навчання
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
8 9 10 chevron_right