Сторінка 13: Психіатри в Києві

Лікар Психіатр Нетрусова Світлана Григорівна на Doc.ua
Нетрусова Світлана Григорівна
Світлана Григорівна займається лікуванням захворювань і розладів психічного генезу: панічні атаки, біполярні розлади, депресії, фобічні розлади, тривожні стани, шизофренія і т.д. Світлана Григорівна опублікувала 23 роботи в різних наукових журналах. Лікар стажувалася на курсах по психіатрії, що проводяться в Корнельському університеті в м. Зальцбург, Австрія, також брала участь в численних наукових вітчизняних і міжнародних симпозіумах, конгресах, і науково-практичних конференціях з психіатрії, психотерапії, неврології
Приватний кабінет доктора психіатра Нетрусова С.Г.
Консультація тільки онлайн. Повторна консультація - 1000 грн. Виїзд додому в Києві - 3000 грн.
вул.Кудрявська, 5на карті
Шевченківськийм. Золоті ворота
Виклик додому
Лікар Психіатр Василенко Олена Іванівна на Doc.ua
Спеціаліст дитячої психіатрії, лікар вищої категорії при роботі з дітьми використовує методи раціональної психотерапії. Має багаторічний досвід роботи дитячим психіатром в школі для дітей з важкими порушеннями мови, дитячим дільничним психіатром в психоневрологічній лікарні. Допомагає пацієнтам із затримкою розвитку, шизоаффективними розладами, проблемами з адаптацією, депресивними станами і т.д.
Лікар Психіатр, Нарколог Самойлова Олена Степанівна на Doc.ua
Самойлова Олена Степанівна
Самойлова Олена Степанівна — нарколог, психіатр вищої категорії, кандидат медичних наук. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Займається лікуванням: алкоголізму, наркоманії, ігрової залежності, депресії, неврозів, тривожного розладу, ОКР, біполярного розладу, галюцинацій, шизофренії, безсоння, психозів. Автор багатьох наукових публікацій і статей
Лікар Психотерапевт, Психіатр Синенко Ігор Феліксович на Doc.ua
Разом зі співробітниками кафедри психіатрії, медичної психології та наркології ЛДМУ розбирає складні клінічні випадки. Бере участь в клінічних випробуваннях нових фармацевтичних препаратів. У щоденній практиці проводить консультування і лікування по всіляких тривожних розладах, фобій і страхів, панічних атак і психосоматичних розладів, астенічним і депресивних станів, посттравматичного синдрому. Також проводить сімейні консультації
Лікар Психіатр Стрельцова Наталія Миколаївна на Doc.ua
Лікар-психіатр. Займається діагностикою та лікуванням психічних розладів: розлади настрою, розлад мислення, розлади поведінки, харчові розлади, хвороби залежностей, невротичні розлади, психосоматичні розлади
«Медичний реабілітаційний центр «АЛІПІЯ»
бул. Вернадського, 24. оф 515 на карті
Голосіївськийм. Голосіївська
Лікар Психотерапевт, Психіатр Грінчук Валерія Олексіївна на Doc.ua
Психіатр, психотерапевт. Займається проведенням консультування з питань лікування депресії, пограничних станів, включаючи посттравматичні стресові розлади, кризових станів, психосоматичних розладів при органічному ураженні головного мозку різної етіології в тому числі, внаслідок вживання алкоголю.
Достомед
Консультация в клинике 350,00 грн, при выезде на дом консультация - 700 грн + отдельная оплата такси.
вул Кіквідзе 28ана карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Психіатр, Психолог, Психотерапевт Чижевська Ольга Юріївна на Doc.ua
Ольга Юріївна лікує такі стани і захворювання, як: безсоння, біполярний афективний розлад, генералізований тривожний розлад, депресія, наркотична залежність, нічні жахи, панічний розлад, фобії, шизотипічний розлад, шизофренія
4.6
Лікар Психіатр, Психотерапевт Гончар Тимур Олексійович на Doc.ua
Гончар Тимур Олексійович
Лікар спеціалізується на психіатрії та психотерапії. Займається лікуванням депресій, неврозів, тривожних розладів, станів психотичного рівня, працює з проблемами в міжособистісних стосунках.
4.5
Лікар Психіатр, Психотерапевт Осадчий Олександр Віталійович на Doc.ua
Олександр Осадчий є кваліфікованим психологом і психотерапевтом, гештальт-терапевтом, лікарем з багатим клінічним досвідом психотерапевтичної та психіатричної практики, автором безлічі статей, публікацій, книг з питань психології та психотерапії. Також Олександр Осадчий вів передачу "Я все про тебе знаю" на телеканалі "Інтер".
Psylife - сучасна психотерапія

Стоимость консультации на дому 1400 грн.

вул. Кавказька 9на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Виклик додому
4.4
Лікар Психотерапевт, Психіатр-нарколог, Психіатр, Нарколог Сова Владислав Анатолійович на Doc.ua
Лікар нарколог, психіатр, психотерапевт, займається розробкою програм реабілітації наркозалежних, наданням наркологічної та психіатричної допомоги, психологічним консультуванням. Проводить роботу з рідними пацієнтів (співзалежних), розробляє абсолютно нові лікувальні програми, які успішно впроваджує в практику.