Лікар Психіатр, Психіатр-нарколог Лисяний Олександр Миколайович на Doc.ua

Відгуки про Лисяний Олександр Миколайович

Один із найбільш затребуваних лікарів у Києві. Займається лікуванням таких захворювань: депресія, тривога, страхи, панічні атаки, апатія та млявість, безсоння, неврози, психози, підвищена дратівливість, життєві кризи, алкоголізм, проблеми у стосунках. Допомагає вийти із складних життєвих ситуацій. Первинний огляд пацієнта, встановлення попереднього діагнозу, призначення лікування, з подальшим підбором лікування. Член Асоціації психотерапевтів та психоаналітиків України. Член Асоціації психіатрів України Лікар найвищої категорії.

Перевірені відгуки про лікаря 132 відгуки

Роман 05 Грудень 2023
Лікар прописав лікування, наскільки буде дієве ще не знаємо. Але в загальному візит нам  сподобався.
Владислав 04 Грудень 2023
Лікар прийняв без затримок, уважно вислухав, ми поговорили. Олександр Миколайович виписав ліки, тобто жодних зауважень не маю.
Катерина 24 Жовтень 2023
Приятный доктор, хорошо подобрал лекарства, я довольна.
Анастасия 12 Жовтень 2023
Сподобався підхід лікаря, його запитання.
Олександр 04 Жовтень 2023
Не має зауважень, на мій погляд, лікар кваліфікований, гарно спілкується, сподіваюсь що мені допоможе
Альона 02 Жовтень 2023
Віталій 28 Вересень 2023
Юрій 19 Вересень 2023
Все сподобалось
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Аліна 13 Червень 2023
Очень положительно повлиял визит к Александру Николаевичу. Удовлетворены его рекомендациями, замечаниями. Надеемся на выздоровление.
Наталія 13 Червень 2023
Настоящий профессионал! Он помог мне преодолеть трудности и стать счастливее.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right