Лікар Психіатр, Психіатр-нарколог Лисяний Олександр Миколайович на Doc.ua

Відгуки про Лисяний Олександр Миколайович

Консультація від 1800 грн
Один із найбільш затребуваних лікарів у Києві. Займається лікуванням таких захворювань: депресія, тривога, страхи, панічні атаки, апатія та млявість, безсоння, неврози, психози, підвищена дратівливість, життєві кризи, алкоголізм, проблеми у стосунках. Допомагає вийти із складних життєвих ситуацій. Первинний огляд пацієнта, встановлення попереднього діагнозу, призначення лікування, з подальшим підбором лікування. Член Асоціації психотерапевтів та психоаналітиків України. Член Асоціації психіатрів України Лікар найвищої категорії.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 135 відгуків

Василь 22 Травень 2024
Вероніка 06 Травень 2024
Все було максимально чудово, комфортно, спокійно, зауважень не було, максимально задоволена візитом до лікаря
Вадим 26 Квітень 2024
Лікар дуже гарно виводить на розмови, досить швидко знаходить потрібні точки для спілкування, дав правильні поради які мені підійшли. Онлайн консультація сподобалася
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Роман 05 Грудень 2023
Лікар прописав лікування, наскільки буде дієве ще не знаємо. Але в загальному візит нам  сподобався.
Владислав 04 Грудень 2023
Лікар прийняв без затримок, уважно вислухав, ми поговорили. Олександр Миколайович виписав ліки, тобто жодних зауважень не маю.
Катерина 24 Жовтень 2023
Приятный доктор, хорошо подобрал лекарства, я довольна.
Анастасия 12 Жовтень 2023
Сподобався підхід лікаря, його запитання.
Олександр 04 Жовтень 2023
Не має зауважень, на мій погляд, лікар кваліфікований, гарно спілкується, сподіваюсь що мені допоможе
Альона 02 Жовтень 2023
Віталій 28 Вересень 2023