Лікар Невролог, Психіатр, Епілептолог Винник Юрій Михайлович на Doc.ua

Відгуки про Винник Юрій Михайлович

Доктор є фахівцем в області неврології і психіатрії, епілептології з великим досвідом роботи. Займається діагностикою та лікуванням широкого спектру захворювань нервової системи: органічної патології головного мозку (судинного, токсичного, травматичного, інфекційного походження), пухлинних процесів головного мозку, інсультів і їх наслідків, епілепсії, гіперкінезів, тиків, енурезу

Перевірені відгуки про лікаря 167 відгуків

Юлія 15 Квітень 2024
Візит пройшов нормально. Лікар надав професійну консультацію, відповів на усі наші запитання.
Вадим 06 Квітень 2024
На візиті все цілком влаштувало. Лікар доволі компетентний спеціаліст. Дуже відповідально ставиться до своєї роботи.
Анна 20 Березень 2024
Нам дуже сподобався лікар. Візит пройшов чудово. Лікар прекрасний, професійний спеціаліст.
Денис 19 Березень 2024
Все було добре.Візит пройшов чудово.
Гліб 08 Березень 2024
Дуже сподобалося відношення зі сторони лікаря до пацієнта. Все чудово пройшло. Нас все влаштувало.
Анонім 15 Лютий 2024
Все сподобалося, дякую.
Таміла 08 Лютий 2024
Все пройшло чудово, лікар кваліфікований, комфортне спілкування, доречні рекомендації. Дякую!
Раїса 01 Лютий 2024
Нам дуже сподобався лікар, дав гарні поради
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Сергій 01 Лютий 2024
Візит  добре пройшов, лікар все гарно пояснив і розказав.
Антон 18 Січень 2024
Цілком задоволені консультацією - лікар на своєму місці розповів, розказав, посинив, призначив лікування. Залишились дуже задоволені.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right