Бровари
Лікар Психіатр Матвієнко Жанна Ігорівна на Doc.ua

Відгуки про Матвієнко Жанна Ігорівна

Консультація від2700 грн
Психіатр. При лікуванні кожного пацієнта використовує індивідуальний підхід, володіючи методиками усунення різних психологічних, психіатричних станів і захворювань. Лікар постійно проходить курси тематичного удосконалення, відвідує медичні науково-практичні конференції, майстер-класи
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

МК 13 Липень 2024
Прийом пройшов комфортно, безпечно, від лікаря не було жодного зайвого нетактовного  запитання. Лікар абсолютно професійний, одразу створила план дій. Було проведено аналіз мого запиту до прийому, було класне опитування, аналіз того що я сказала. Дуже добре що мені дали можливість тримати з лікарем звʼязок, на випадок запитань під час лікування і взагалі для контролю мого стану, мені були виписані медикаменти. Це дуже приємно, це високий рівень турботи та безпеки також. Лікарем дуже задоволена
Сергій 06 Червень 2024
Сподобався лікар. Візит пройшов просто чудово.
Ольга 23 Травень 2021
Юлія 19 Квітень 2021
В принципе, мне понравилось отношение врача. Она ответила на все мои вопросы, на все, что меня интересовало.